bugün

en büyük türk yalanlarından biridir. daha büyükleri mevcuttur, şöyle ki: benim için cinsellik ikinci, üçücü hatta dördüncü plandadır. bunun meali cinsellik 4 büyükleri oynamaktadır.
hadım edilmiş kölelerin kullandıkları sözdür. birinci planda olursa zaten potansiyeli olmayan bu kişiler daha çok kırılacak, üzülecek olduğundan cinsellik onlar için ikinci plandadır hep. bir türlü de ikinci plana geçemezler zaten, yazık.
saymaya ikiden sayılmaya başlandığını sanan kişi cümlesidir.
iktidarsız kişi söylemidir.
bakınız kişi söylemidir diyorum yani yazar değil.
yoksa bizim yazarlarımız tank gibidir.vermenle bitmen bir olur yani.
bir kadın düşüncesi.
söylediğine acaba kendi inanıyor mu insanının ağzından çıkan cümle.paranın da hiç önemi yoktur onun için zaten.**
"4ever mastır" düsturundan şaşmayan insandır.
(bkz: plan yapmayın plan)
(bkz: cinsellik forever)
(bkz: önce pipim sonra çişim)
(bkz: onu yalnızca ben ellerim)
(bkz: auuuuu! horny !)
çünkü birinci planım boş ev bulmaktır şeklinde devam edebilecek söz.
söyleyen bir erkekse inandırıcılığını yitiren cümle. çünkü erkek doğası cinselliğe daha yatkındır, ' cinsellik ikinci planda ' iddiası yapılamaz onun için.
asal sayilari seviyordur belki..o yuzden 2'dir.. (ince espriyi aciklama cabasi)..
senin için birinciyse önce senin planı uygulayalım.
Evrensel bir yalandır. her erkek cinselliği düşünür fakat nefsine sahip olup tam zamanında söyleyen pek bir azdır.
ilki ikna etmektir çünkü, bazıları için laf cambazlığı mı dersin, para denkleştirme mi dersin ne dersen de ilk adım hep iknadır.
mına koyyim evlenince çatır çatır sikişirler. iki yüzlüdür bu kızlar.
o yüzden işe 2. plandan başlayalım daha sonra tekrar 1. plana bakarız, anlamına gelebilen bir söz.
Ardından, once iç güzelliğe önem veririm. Paranin ne önemi var mühim olan insanlık. Gelir.