bugün

ikiyüzlülüğün, aymazlığın ve pervasızlığın en net örneği.

Efendim,

Paşa torunu olduğum ve devlet-i aliyye'ye olan sevgim herkesin malumu.

Bütün konya beyefendisi kişiliğimi bir kenara koyarak bu insanlara iki çift laf etmek istedim.

Şimdi malumunuz çok gezen, çok feyizli bir insan olmak için anadolu'yu karış karış etmekteyim. izmir'e gittiğim o meşhur olaylı gezimde ,ki daha önce bunu sözlükte paylaştım, kordon boyunda elinde "benim bedenim benin hakkım" broşürü dağıtan, dip diri memeleri ve doğurgan kalçaları olan bir bayan penisimin etki alanına girdi. Fesimi elime aldım ve bayanı daha iyi gözlemleyebileceğim bir kafeye oturdum. "Erkeklere hakkımızı çiğnetmiyoruz kızlar! Bu bizim hayatımız! Biiiz karar veririz biiiz!" Diyerek propaganda yapıyordu diri vücuduyla etrafa nispet yaparcasına. Biraz sonra yorulmuş olacak ki hemen yan masama oturdu. Bir bayan arkadaşı da ona katıldı. Diri diri sohbet etmeye başladılar. Ben de fesime kafamı koyup uyur gibi yaparak dinlemeye koyuldum.

-yha berkecan askere gidecekmiş. Uff ben şimdi 18 ay ne yapacam buralarda.
+şuradaki midyeci var ya konya'dan gelmiş buraya. Penisi iri diyorlar. Bir yokla istersen. ((:
-yha ama ben berkecan'ı istiyorum. Tam ağzıma laikti onunki. :(( berkecan da gitmek istemiyor aslında, keşke bir yolu olsa.
+a-aa ne münasebet canım? işi mi var? Hem kim koruyacak bu vatanı? Ben midyeciye vurdururken kim rahat uyumamı sağlayacak? Gitsin otursun birliğinde erkek olsun erkek! Kız vermezler ha!

Fes başıma yıkılmıştı. Kan iri penisimden çekilip beynime sıçradı. Biraz önce özgürlük çığlıkları atan kız resmen erkek egemen bir toplumu sömürmenin ne demek olduğunu, feminen sözler ardına sığınıp nasıl çıkarcılık yapıldığını bana ispat ediyordu. Derhal fesimi ve cübbemi alıp az ilerideki midyeciye gidip olayı anlattım. Bu kızlar tekin değil, diri memelerine kanma diyerek olay yerinden uzaklaştım.
Bir izmirli kız vecizesi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar