bugün

fener taraftarının yeni bestesi. adam iyi topçu da, beste berbat reyiz.
en iyi slogan olucak bu sene.
fenerbahçe taraftarı yaratıcılığını zorlamıştır.

olmuyor hacı olmuyor. çalmaya devam.
Tüm karizma gitti ligte 7 golu olan adamın.
bq7niz diye pankart açan yaratıcı soytarıların, saldır cimbom okey lets go'cu madaraların bik bik eleştirdikleri tezahürat.
o çuvaldız artık girsin o kaba ete be!
(bkz: beste sıçmak)
ancak fener taraftarından çıkabilecek bi besteymiş zaten. hepsini gidip bi köşede utanmaya davet ediyorum.
espri olsun diye yazıldı sandığım, gerçek olduğunu ve hatta tezahürat olduğunu duyunca kısmi şok geçirdiğim hede.
bu ne lan?
bu besteyi uyduranların kınandığı durumdur. *
kafayı yakmakla bozmuş fener taraftarının yeni bestesi. yakarız bu dünyayı şampiyonluk gelirse demişler ve ilk iş olarak kadıköyü yakmışlardı bu sene de dediklerini yaparlarsa toplu katliam olur.
kurşunlara gelirken arka mahlede, düştüm de yerlere bierhoff demedim.
önümüzdeki haftalarda bir grup genç kanaryalı tarafından şaka olduğu açıklamasını beklediğim olaydır. o ne lan ? milletin içine serdar ortaç kaçmış .
"turkcell super lig, hiç bitmesin" kadar yaratıcı slogandır. ne ekmeğini yediler şu kafiyenin be arkadaş
trt ankara çocuk korosu kıvamında.
yaratıcılıktan yoksunluğun ortaya çıkardığı tezahürat.
buna tezahürat demek aslında yanlış olur.
fenerbahçe-gençlerbirliği maçının migros kale arkasın da söylenmeye çalışılan, büyük çabalarımız sonucu söylen(e)meyen bestedir. en fazla bu kadar kötü olabilirdi, öz eleştiri yapmak gerekirse..
yaratıcı fenerbahçe taraftarının, yaratıcı galatasaray taraftarının bestelediği 'saldır cimbom okey let's go' parçasına rakip olarak bestelediği parça. ligde şampiyonluktan çok rekabet bu iki beste arasında olacaktır.
beni yak stadı yak mamadou niang.

http://www.yeni1blog.com/...kru-saracoglu-yaniyor.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=g0ZXZTUNPSs

şu tezahürata sahip takım taraftarlarının laf edebildiği tezahürat.allah korumuş da fenerli olmuşuz.
saldır cimbom okey let's go tezahüratından daha iyi olmayandır. yani o tezahürtta en azından yaratıcılıktan falan bahsedilmiyor ama bu besteyi yapan süper zeki fenerliler* sanırsam yaratıcıyız, harika beste oldu diyek ayna karşısında kendilerini öpüyorlardır.
okunuşta kafiyeli diye bişeye benzediğini söylemek imkansız. beste desem olmaz devamı yok. slogan desem olmaz ana fikri yakmak olamaz heralde. eğer öyleyse çok acı. kaliteli bir beste fabrikası olarak;
(bkz: beşiktaş taraftarı)
(bkz: beste nedir nasıl yapılır)
facebok iletisi olarak daha güzel duruyor. veya 2-3 gol attığı bir maçın özetini izledikten sonraki yorumlarda.
beste değildir.niang'ı tribüne çağırırken kullanılan bir tezahürattır.rahat olun
yavaş yavaş "bizi yak cimbomu yak mamadou niang" şeklini alacak tezahürat. burda istediğiniz kadar kötüleyin sizin de beğendiğinizi biliyoruz.
(bkz: vuvuzela)