bugün

Seksi olmaktan baska, her seyi olmuş kişi.
kısa boylu ,elmalarla da bir klip çekmiş kız.dondurmada yerdi o sıralar.
son klibinde sevgilisinin elbiselerini boş bir arazide yakan sonrada çocuğu uzaya yollayan şarkıcı, korkulur bu kızdan yahu.
ülkemizdeki en $irin popcu, annemin oğlum bak böyle kız getir bana dediğidir ayrıca.

$arkılarının inanılmaz tatlı olmasının yanında bazen de hüzünlendirme özelliği var.

serdar ortaç'la olan düetlerinin ise dünyada e$i benzeri yoktur neden? çünkü hepsi eli yüzü düzgün eğlenceli müzik icra eden insanlardır da ondan.
yeşil elmayla yan yana durunca birbirlerine çok yakışan bayan pop şarkıcısı.
tıfıl olmasına karşın, oldukca seksi görünen; serdar ortaç destekli şarkıcımsı.
artık gördükçe insanın tepesini attıran şahıs. zorla orayı burayı açarak şarkıcı olma çabasındadır bu kız. ancak farkında mıdır ki iyice antipatik iyice sinir bozucu olmaktadır. e zaten star ışığın yok, ilk günden beri vasat bir şakıcı, bunu üstelemek nesine yarayacak anlamıyorum. klibinde mayokiniler, göğüsler fora, kalçalar o biçim ama hem güzel değil, hem de seksiliğin esamesi okunmamakta. bir an önce elif turan ile bir grup kurup, grup mp3 e rakip olabilirler. sonra da grup mp3 ile de birleşip hepsi grubuna inat 4 dilim bilmem ne pizza şarkısına rakip 546512 susamlı simit parçasını yapabilirler.
kelleci soyismine sahip bayan şarkıcı.
soyadını kullanmadığı kadar var.
esrar demektir.
alternatif bir travesti ismi.
Güneri Civaoğlu'nun programında kendisiyle dans etmiş, Güneri Civaoğlu'nun kendisini muhtemelen genç hissetmesini sağlamış şarkıcı. Pek şirin bir şeydir kendileri. *
izmirli olmanın hakkını veren şahsiyettir. ona söyleyecek söz bulamıyorum.*
edit: oha diyorum. nie eksi aldım şimdi. ne o kıskandın mı bengü senden daha mı güzel! evet bence güzel.
79 doğumlu olduğunu duyunca şaşırdığım, daha genç duran sesi güzel hatun.
saçmasapan şarkı sözlerinden oluşan şarkılar söyleyen, ona buna çemkiren "türkiye'de şarkıcı". serdar ortaç denen canlı türünün bayan versiyonu olma yolunda demet akalın'la kapışandır ayrıca.

"tıkadın bütün yollarımı
sana verdiğim yıllarımı
biriken tüm imkanlarımı alıp çek git"

bu ne lan? ne alakası var bu sözlerin birbiriyle? bir de ayıla bayıla dinliyorlar, şaşıyorum.
çocukken "sen bi çiçeksiiin ben de suyuum gönnümü açsaağn sel oluğrum" diye ilerleyen şarkısını söylemekten zevk aldığımı, mücrim gibi titreyerek hatırladığım şarkıcı. (öznele gel öznele.)

gıcık gıcık şarkıları /klipleri vardır. gezegenli falan. bi git hocu allasen.
açık e sorunu olanların telaffuz ederken ismini beeengü diye söylecekleri şarkıcı. yazık üzülüyorum böyle zor söylenen ismi olanlara.
15 mayısta tobb etü bahar şenliklerinde sahne alacak sanatçı.
yeni albümü için çektirdiği fotograflarda kendi kendi ile öpüşme gibi türkiye insanlarının çok da alışık olmadığı bir işe imza atan şarkıcı.
hani derler ya "kutu" gibi işten ondan.
insan olamaz.
görüntü var ses yok denen şarkıcılardan, gerçi görüntünün ne kadar olduğu da tartışılır. ama hakkını yemeyelim bacakları sütun, göğüsleri de taş gibi. *
etiketi olmayan bu aralar yanliz gezen sarkici.
bugün siyah ojeli ayak parmaklarını görünce bir kez daha aşık olduğum tatlı mı tatlı,şirin mi şirin pop sanatçısı.

not:evet tahmin ettiğiniz gibi ayak fetişiyim
(bkz: ayak fetişizmi)
kocaman kocaman öpüyormuş kendileri aynı zamanda.
gezegendeki son gemiye binip çek git, deyip sevdiceğinden nasıl nefret ettiğini sorgusuz sualsiz anladığımız şarkıcıdır. evet şarkıcı.