bugün

(bkz: as good as it gets)
(bkz: jack nicholson)
elinden geleni yapmış ve artık pes eden insanın gitmeden önceki sözleri
roaldh dahlin ana konusu savas pilotlugu temasi olan hikaye kitabi.
yorulan kisinin söyleyebilecegi söz öbeği.
son entry'sini giren yazarın *söyleyebileceği sözcük öbeğidir. muhtemelen son nokta elveda olacaktır.
artık çabalamanın gereksiz olduğunu görmüş ya da uykusu gelmiş yazardır.
ghost rider'da yaşlı kovboyun son sözleri.
resti çekme anı. kararlı bitiriş. bitiriyorumun 'eyvallah' hali.

gitme isteği. (heyecan dolu amerikaaa!)
(bkz: sen devam et)
genelde kişinin ettiği kadarından azının, karşı tarafında hakettiğinden fazlasının yapıldığı durumlarda sarf edilen söz.
"gerisi sana kalmış" anlamında havale içeren cümle.
tüyü diktiğin anda söylediği sözdür kişinin.
cengiz kurtoğlu abimizin harika şarkılarından biridir.
çekilmez bir insan olan Melvin aşk kitabı yazmaktadır. her sabah aynı yerde ve aynı saatte kahvaltı yapar ve lokantanın garsonu Carol bu takıntılı adama hergün tahammül etmektedir..
melvin kadınlar hakkında nasıl bu kadar güzel yazabiliyorsun.
çok kolay kadın gibi düşünüyorum sonra içinden mantığı ve güvenilirliği çıkırıyorum..
herkese renkli günler
kaybetme değil vazgeçme sözüdür.
vazgeçme değil bitik sözüdür.
insanın defalarca anlattığı halde karşısında kı insanın anlamadığını, anlamayacağını anladığı anlarda kullandığı kelime.
duygusal anlamda; krediden harcanan hoşgörüler de dahil olmak üzere her şeyin karşı taraf için kullanılıp artık verilebilecek bir şeyin kalmamasıdır.
81. Entryi girip gidecek olan yazarın beyanıdır. Yeter lan sabah beri. O değilde takipçilerime üzüldüm. Kusura bakmayın.
Yemek yiyip, film izlemeye gidiyorum. Hadi eyvallah.
daha da işim olmaz demektir. benden de bu kadar.
bir sitem cümlesidir.

ayrıca sözlükte mesaj verme aygıtıdır. manitaya diyor ki "bitti artık". özel bir başlık anlayacağınız.
Bir haftada kaç defa dinlediğimi sayamadığım patron şarkısıdır beat harika flow ve lirik muazzam.
Koyulan son noktadır.

Yapacaklarım bu kadar, gerisini sen düşün mesajı içerir.
Game over dır..