bugün

çoktan tavlanılmış kızdır. sürekli hale geldiği için, kendini ağırdan satar gibi gözüküp eline erkek eli değmemiş numarasına yatan kızdır.

(bkz: yer mi anadolu erkeği)
kız olduğundan şüphe duyulası kişidir. nasıl bir kız kendine tavlanmak deyimini yakıştırabilir ki?
bu lafından sonra erkeklerden tavır alıp,üzerinde 'kapatıyoruz' ilanıyla süresiz indirime giren kız modelidir.
diyeni 4 gün ve 2 içki partisi ertesi 2 erkeğin yatağından geçmiş olarak göreceğiniz üzücü durum.
etrafında paralı erkek olmayan kızdır.
"kişi hangi konuda kendinden çok bahsediyorsa ,o konuda zaafları vardır."sözünü akıllara getiren hede.
(bkz: tecavüz edilesi insanlar)
beni tavlamak her babayiğidin harcı değil gibilerinden konuşan pelin, hesabı görünce biraz duraksadı . yediklerini içtiklerini düşündü ve kafasından ufak bir hesap yaptı. sonuca ulaşamadı ki hafif telaşlandı. elleri titredi. karşısında oturan arkadaşıyla göz göze gelmemek için çok uğraştı. garsona aldın mı dercesine uzattı kartı ve tekrar anlatmaya başladı : " beni tavlayacak adam daha dünyaya gelmedi".
gelir düzeyi daha düşük olduğu sıfatından belli olan arkadaşı " nasıl olsa hesabı ödedi yalakalık yapmama gerek yok" dercesine yüzüne bakıyordu. hesabı ödeyecek durumum yok beni bu seferlik hoşgör. biliyorum parası olmayan insan biraz az yer, en azından salata ister misiniz sorusuna evet diye atlamaz. ama napıyım ben buyum diyerek peline sarıldı. pelin sert mizaclı olmasına rağmen yumuşak bir kalbi vardı. o ara şef garson içinde ucuz bonbon şekerler bulunan hesap tabağını geri getirdi.çay ister misiniz diye sordu. o ara bizim de yemeğimiz bitmek üzereydi . hazırım çay varken kaçırmayalım diye birader 4 çayda bize getir dedim. içtiğim en güzel çaydı.ve ben hala diğer kızın adı ne olsun diye düşünüyordum .
(bkz: dişini gösteren köpek ısırmaz)
buda böyle birşey... daha hızlı ve kolay tavlanır hatta bu şöyle bişey...
zor tavlanırım bana hediyeli bişeyler alın ki tavlanma şansım artsın
(bkz: kredi kartı limiti yeterse)
(bkz: kot üstüne çizme giyen kız modeli)
vajinası pas tutmuş kızdır. zira kimse kendisine pas atmayınca o da böyle bir kılıf uydurmak zorunda kalmıştır. " bana kimse bakmıyor" yerine " ben çok zor tavlanırım" demek he, ben de yedim.
o da salaktır. ortası yok mu bu kızların yareppim!
en fazla 1 ay sonra, 'ama sen farklısın sen de başka türlü bir elektrik var ' diyerek sözlerine devam edecek olan kızdır.
benimle 15 dakika konusmasi yeterlidir.
(bkz: yüz yüze)

ondan sonra "cok tatlisin sen yaa, burcun ne senin seker cocuk, her türlü gelirim senle" diyecektir.
(bkz: sike sike)

ikizlerim hanim abla deyince, orayi terkeder.
(bkz: koşa koşa)
*
böyle konuşan kızlar bildiğin motordur aslında.aklısıra kendisine everest gibi erişilmez yaftası koymaya çalışır ancak bir yafta zaten koyulmuştur zamanında.
tavlanmaya da açık olduğunun mesajını veren kızdır.
tavla beni tavla şeklinde iç bağırtısı olan kızdır.
zor da olsa tavlanabileceğini söylemek isteyen kız'dır.
* ben tanıyorum o kızı .
* Merve o .
* en son hüseyinin sevgilisiydi.
* hüseyin en iyi arkadaşı hamdi nin eski sevgilisiyle çıktığı için hep ezikliğini hissetmişti zaten.
* hamdi ise mervenin ayrıldığı sözlüsüyle aynı takımda oynuyordu.
* sol açık olmanın ayrıcalığını yaşamıştı takımda . hocası başka sol ayaklı oyuncusu olmadığı için kaptanlığı bile vermişti hamdi ye. merve ** iyi kızdır . merveler iyidir genelde .
kız kurusudur.
"zoru başarırım, imkansız ise zaman alır" diyen insanlarla muhakkak karşılaşacak olan kızdır. "tavlanmak" kelimesini ise kendine yedirmesi ise takdire şayandır zira böylesine manita deseniz farketmez.
''zor kadın'' lakaplı kızdır. triplere girer, havalardadır ama aslında daha kolay tavlanır.
(bkz: pişmek bilmeyen piliç)tir efenim.
boş konuşan kızdır, aslında tek dil darbesi ile devrilir.
şeşiçar ve pencüse yapacağım kızdır.
1 haftada verir. Evet.