bugün

tabiki de ego tatminine ihtiyacı vardır.

- ühüühü ben çirkin kısım ayrıca aptalım z harfi yerine s harfini kullanıyorum.
- hayır güzelsin aptal da değilsin.
- bir daha söyle!
- güzelsin.
- bir daha!
- güzelsin, e verirsin artık. (pek emin)
-olsun sen de öküzsün ama tamamlarız birbirimizi...

devam eder...
"güsel kısmından 10 liralık alayım" denilesi kızdır.

not: çirkin kısım?
a: ben çirkin kısım.
b: hayır. bir kısmın öyle.
a: yaa. nerem çirkin peki?
b: poşet var mı?
mütavazı olmaya çalışan zihniyet.
saygı duyulması gereken kızdır. çevresinde nice çakma sarışınlar ben güzelim diye arzı endam ederken yahu bunlar güzelse ben çirkinim demekki diyerek o kızlarla aynı kategoriye dahil olmak istemeyen kızdır ayrıca.

ayrıca kimi çirkindir ama sempatiktir, kimi güzeldir ama buz gibidir. bakarsın için gider kıza su gibidir, konuşmaya başlayınca yavaş yavaş kanalizasyon suyu gibi olma yolunda ilerlerler.

hayat zor yahu dimi sözlük...
tikidir. (bkz: kısım)

hatta şöyle demiş de olabilir.

(bkz: pen chirqinn kısım xb)
kendisine küs kızdır. çirkin kısımlarını ön plana iterek komplekssiz gözükmeye çalışan alter ego velakin abuse kızıdır. hangi kısmının çirkin hangi kısmının güzel olduğunu bilmesi onu katlanabilir kılan tek özelliktir. null talismana bayılırlar. dezalatör vazgeçilmezleridir. yükseleni kamil koçtur.
öğretilmiş gereksiz tevazunun yansıması.
Hic gormedigi biriyle bulusmamak icin kendini ondan sogutmaya calisan kizdir.
dürüst oluşundandır.
sınavdan yüksek not alıp ağlayan kişiye benzer.asıl çirkin olanlar tarafından asılmak,kesilmek ve yakılmak kaydıyla yok edilmek istenir.
kimçe meni çeemio da der böleleri ağzına vurulası, tekmüğü mideye indirilesi kızlardır.
beni azcık daha öv diyen kızdır aynı zamanda.
egosunu tatmin etmek isteyen hatundur.
özgüveni sallantıdadır, güzel olduğunu duymaya ihtiyacı vardır. sarılın güzel olduğunu söyleyin hatta öpün lan yakalamışken...
çirkin kısım derken vücudundaki bir kısmıda kastediyor olabilir *
her kısmını yalayarak cevap verilmesi gerekendir.
Hangi kısmıdır bu çirkin olan çok merak ettim?
(#8069646).
mütevazidir yada birde sen söyle demek istiyodur.
her iki tanesinden biri başak burcudur. diğerleri de özgüven sorunu yaşayan sevilesi kızlardır.
Kisim mi ben cirkinim diyirsa ovulmek istiyordur ama yorum yapmiyorsa onemsemiyordur ama ben guzelim diyende iltifat bekler bence.
YO BANCE GÜSEL KISSIN DENMELiDiR. iLETiŞiMiN TEMEL PRENSiBi, KARSINDAKiYLE AYNI DiLDE KONUSMALISIN.