bugün

tr de yaşanabilecek hadise.

suçlu sadece kadınlar değil, eğitimsiz toplumdur.
o zaman borç para ver dedirten kişidir.
Bir de hayatınızı değiştirdikten sonra sizi tanımaya çalışanları, mesaj atanları vardır bunların. Bu sefer de köleniz olmak için yarışa girerler.
Napsin oyle goruyorsa yalan soylese bi dert dogru soylese bir dert.
Ben ele veriyorum demek istiyor.
gayet haklı kızdır. lakin "az kenara kaysana, arkandaki kızla kesişiyoruz sabahtan beri" dediğinde trip atıyorsa, orospunun önde gidenidir.
arkadaş olunacak kızdır, bu zamanda böylesi zor bulunur.
Siktir git önce şu tipine aynada bak ondan sonra yanıma gel demenin nazik kibar incitmeden soylenisidir.
bakış açını değiştir diye cevap verilebilir.
bir umuttur insani yaşatan.
Artık hiçbir şeyin olarak görme o halde denilerek kilometrelerce uzağına gidilmesi gereken kızdır. Başlamadan koca bir romanı bitirmiştir.
Sokaktan geçen dayıya bile bakarlar ama yine de sana bakmazlar. Neden hemen açıklıyorum. P*ç kurusu değilsin kardeşim.
sen bir dur canım lazım olunca (yalnız kalınca) seni aricam demek istemiştir.
yemeyin olum bunları uyanık olun azcık.
beğenmemiştir seni.

birde bunun olsan ilk sen olursun. şuan hazır hissetmiyorum bla blası vardır ki.

yan cep boş, daha iyisini bulamazsam köşede kal demektir.
"Seni istemiyorum." diyor.
al buna anlat diye tepki verilecek kızdır. böyle arkadaşlık mı olur? bak bak! nasılda kafayı sana takmış.
ya bir yürü git ben sana bakar mıyım derse kalbinizi kıracağını düşünüp 'ben seni arkadaş olarak görüyorum ama' der ve bu cümlesiyle de kalp kırar.
Kırmadan reddetmeye çalışan kızdır.
"biz de arkadaş olarak sevişiriz. arkadaşça memintolarını nondikleyebilir miyim?" şeklinde karşılık alacak kızdır.
Arkadaş olarak görüyorum zorlama diyen kızdır.
Tebrikler siz de friendzone Yediniz. Geçmiş olsun.