bugün

kendini kandıran insandır.
Herkes sever sevmem diyen bile.Aşk bulur
bendim. evet öyleydim fakat her insanın seveceği, bağlanacağı bir insan varmış evet, iyiki de varmış.
doğru kişiyle karşılaşmamış insan. daha yolu var.
gavura kızıp oruç bozan insandır.
mühürlemiştir kalbini ama...
(bkz: nefes alsın yeter)
sevdiği zaman tam sevecek insandır.
anne baba dışında kimseyi sevmemek en mantıklısıdır fakat bir zaman karşına çıkan bir insan bütün bu düşüncelerini saniyelerle hafızandan söküp atabiliyor. onun için en önemlisi büyük konuşmamak gerekir. her insan, mutlaka birini sevecektir. sevmeyen insan hala bulunamamıştır dünya üzerinde.
kalbini bağışlamış, yerine plastik bir pompa taktırmış insandır.
geçmişte çok sevmiş insandır.
kendisini duygusuz göstermeye çalışan fakat öyle olmadığını bilen insandır.
sen kimseyi sevemezsin adlı şarkıyı üst üste 20 kere dinleyen insanın şarkıyı benimsemesinin ardından sarfedeceği sözlerdir.
(bkz: ben geçmişte çok kırıldım artık güvenemiyorum kızı)
bencildir ve aslında en çok kendisini sever. hayatta en çok sevdiği kişi de kendisi olduğundan başkasına verecek sevgisi kalmaz. bunu artistlik olsun, karizma olsun diye yapmaz, bilakis çoğu zaman kimseyi sevemediği, kimseye bağlanamadığı için üzülür. ancak çevresinde onu anlayan biri yoktur genellikle. bu gurur duyulacak bir şey kesinlikle değildir, bencillik temelli bir hastalık gibidir, fakat kişinin çoğu zaman kendi elinde olmayan bir şeydir. bencillik kontrolü zor bir duygudur ve bir yanınız yanlış olduğunu söylese bile içinizdeki o kötü yan hiçbir zaman susmaz ve siz de hep yalnız kalırsınız.
(bkz: sen kimseyi sevemezsin diyen insan)
daha sonra kızlara selam masturbasyona devam diyecek olan kişidir.
yogurdu ufleyerek yiyen insandir.
yüreğin severken sana mı sorar sandın ? diyerek en güzel cevabı hakeden başlık.
" gençlik asiliği bunlar seversin seversiin " denilir genelde.
gel bana sevmeyi öğret demeye çalışır kimi zaman.
"ben zamanında iyi bi kazık yedim. şimdi var ya artık her sevgilimi aldatıcam o kazık atanın intikamını alıcam sevemem" de diyen insandır.