bugün

(bkz: çöp atmaya giderken bile makyaj yapmak)
sabah sabah"karga bokunu yemeden", millet uyurgezer vaziyette işe giderken; mini etek giyip ortalıkta fink atan abazan kız
calamity kişisi güney sahillerinin birinde tatil yapmaktadır. aynı şirket bünyesinde farklı bir ilde çalışan ama iş gereği uzun uzun sohbetler etmiş olan dişi "X" kişisi yine bir işi danışmak için telefon ile arar. ancak calamity ona şu an "falanca falanca sahildeyim, denize girdim çıktım, yağlandım sütlendim şimdi de şezlonga yatmış dinlenmekteyim" dedikten sonra gelen şu cümlede gizli özne "ben kaşarım" dır:

"hadi yaaa, çok güzelmiş haberim olsa ben de izin alırdım beraber giderdik"

la bi git!
kalçasına dövme yaptırmak
duble kaşarlık durumu: kalçasındaki dövmeyi önüne gelene göstermek.
evden hırkayla çıkıp, evden uzaklaşınca hırkayı çıkarıp derin dekolteyle sokaklarda fink atmaktır.
-peynir sever misin?
bir kadına peynir türüyle hitap eden tek milletiz zaten alternatif aramaya ne hacet.
Dekolte göstermek iÇin fotoğraf Çektirendir. Cidden hangisine iÇki ısmarlarsanız fotoğraf gösterir
Neler yaparsin gunluk hayatta.
Giris cikisa bakiyorum.
Bi tur atalim mi?
sucuğun üzerinde eriyebilmektir.
ben aşka aşığım.
meraba
arayış ne?
diyorsa kaşardır anla.
bir kızın ben kasarim demesi gerekmez.
Hali ve tavri, cevresine karsi tutumu, erkek gördüğünde sanki dunyada kalmis son cuklu varlik gibi bakmasi, erkeklerle olan munakasasi belli eder herkese canimli cicimli konusuyorsa sokaktan geçen herkesle selami varsa ( buna er ve erbaslar dahil ) o kiz kasardir bulunduğum yerde ornegi coktur .
hiç bir sike benzemeyen bir iguana görse bile sahibi olan erkeğe yaklaşıp;

- ayyy ne şirin buuuğğğ
yüzde göstermelik bi yer bulamayınca şansı kıçı memeyi açarak değerlendiren kızlardır. her erkeğe aşık olup bi' gece sonra başkasının kucağında pardon kollarında zevki hay aksi mutluluğu dicektim, bulabilen kız modelidir.
Bol frikik oynaşma kıpraşma ve daha bir sürü şey.
"ekmek arası iyi giderim ben aşkım" demektir.
"Sucukla beni tost yap o zaman tadımı gör"
Sen benim tostumu yedin mi? (Çok becerikliyim)

Kaşarlı tost çok iyi oluyor. (Anlatılmak istenen)
ben erkeğim demektir. bütün erkekler kaşardır.
Ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum, kız arkadaşımdan çok erkek arkadaşım vardır.
(bkz: izmir de yaşıyorum)
arabası ne markaymış?
Tayt giyip metrobüse binmek. Evet.