bugün

ben okumuş kız almam ekolünün kankasıdır. saçı açık kızların hepsinin orospu olduğunu sananların benimsedikleridir. ulan amk sanki kapalı kızların hepsi de ak kaşık.

tey allahım.
yilmaz savunuculugunu ustlendigim ekol.
kardesim laikci kiz mi alalim, tey allahim!
ikinci elde bile iyi prim yaptığından olabilir.
kişinin kendi tercihidir. saygı göstermek lazımdır. başlık açmaya bile değmeyecek kadar gereksiz bir tartışmadır.
-benimkinin jelatini açılmamış olsun lütfen.
+tabi efenim biyron.

bu ne lan?
bekarken yemediği halt kalmayan erkek kişinin, evlendiğinde kendini temizliğine yakıştırarak * içinde bulunduğu istek.
evlenecek, es olabilecek baba olabilecek kadar yetenekli ol hele bir kapali kiz acik kiz muhabbetini sonra yaparsin diyebilecegimdir.. insanlarin beyinleri ve kalbleri önemlidir basina ne taktigi ne takmadigi degil.. ne yani "kel adam sapka taksa kel ama sapka takmayan isterim" mi desin hanimlar.. *
(bkz: http://www.gonuldensevenler.com) organizasyon da tamam, gerisi arama tuşuna tıklamaktan ibaret.
trend bir ekoldür. fakat ben asla uymam bu ekole. çok büyük konuşuyorum evet ben kapalı kız almam, okumuş kız da almam, fakir kız da almam, çirkin kız da almam, şişko kız da almam, doğulu kız da almam. kız mız almam ben ya!
herkesi kendi gibi sanan yazarın zırvasıdır.başörtülü kızları okumamış olarak geneller ama kendisiyle aynı zihniyete sahip heriflerin başörtülü olmayanları genellemesine kızar halbuki ikisi de aynı boktur.
(bkz: ben doktorum acilin lutfen) ekolüdür.
Yalnıştır. Kardeşim Karşındaki kişi önce insan olsun. gerisi hikaye.

tey Allahım.
her ne kadar önermedeki argo anlatıma katılmasamda böyle bi ekolün varolduğu yadsınamaz bi gerçek olmakla beraber baz alınmaması gereken kriter örneğidir. konuşmasına, ahlakına, oturuşuna, kalkışına, anasına, ve benzeri parametrelerine bakacaksın uyuyorsa ve oda kabul ediyorsa alacaksın. kapalı olupta içinde ne marifetleri gizlediğini bilemessin.

(bkz: ölçü değil)
her şeyin poşetlisini sevenler ekolüdür.

hayır! ilk kendileri açmak isteseler amenna da bunlardaki poşet merakı neredeyse bir tutku düzeyindedir. dokunmatik telefonu, ekran folyosunu çıkarmadan kullanmaya kalkıp başaramayınca, çalışmıyor diye tüketici bürolarına baş vuranlar da çoğu kez bu ekole mensup kişilerdir. ilerlemiş vakalarda, uzaktan kumanda aletlerine naylon poşet geçirme gibi garip davranışlar dahi görülür.

buna mukabil, kendileri gibi sağlıksız nesillerin yetişmesini önlemek adına, kullanmalarında büyük fayda mülahaza edilen prezervatife karşı her nedense duyarsızdırlar.
yanlış kombinasyondur alıcı kapalı kız olmalıdır. verici erkek.
kızı açık görüp beğenip, sadece kapalı alabileceklerini söyleyenleri de vardır. onlar daha tehlikelidir aslında. çünkü kendilerine göre sadece başörtüsü takabilmek özgürlüktür. takmamak özgürlük değildir.
(bkz: muhafazakar)
(bkz: mahalle saygısı)
(bkz: mahalle baskısı)
(bkz: manavdan elma almak)
mallıktan başka bir şey değildir.
orasını burasını elletmemiş, onun bunun altına yatmamış olabilitesi açık kızlara göre daha yüksek olan kızların alınma ekolüdür. akıllı, eğitimli ve oturup kalkmasını bilen ile izdivaca ermek daha bir keyifli olur.
kişinin kendi tercihidir kimseyi ırgalamamalıdır.bu türban olayını çog garıştırdılar zaten .
Yüzde yüz mallıktır. bu ekole mensup insanlar yalnızca dış görünüşe önem verirler. Kapalı insanın daha edepli yahut temiz olacağı yönünde bir düşünce geliştirirler. Kapalı olsun da çamurdan olsun derler. Benim gibi yiyebileceği en büyük kazığı kapalı bir insandan yemiş olanları ise dış görünüşün at burnunda kıl kadar önemli olabileceği kararını verirler.

Dikkat çekilesi bir nokta vardır arkadaşlar. Her birimiz illa ki haftada birkaç defa teknosa, real, carrefour gibi büyük alışveriş mağazalarına gidiyoruz. Bu mağazalara gidip de tavana bakan var mı? aşağıdaki vitrin ürünlerinden gözlerimizi alıp da yukarıya tavana bakamıyoruz. Ben baktım ve hiç içaçıcı değil.

edit: eksileyenler var. kapalı olmak inançlı olmak mıdır? kapanmanın aslından çıkıp da kültürel bir ritüel haline geldiğini düşünen bir tek ben mi varım?
(bkz: ahahaha)
türbanı takıp dar kot, mini etek, yada düşük bel giyip tangası görünen, suratına 1 ton boya çalıp kendini orda burda belleten o kadar çok kişi var ki, açık kızlardan daha fazla bunların sayısı, yani demem o ki, alacağın türbanlıysa az kullanılmış olma ihtimali, başı açık olana göre çok fazladır.
anal seks yapıp bakire kalan kızlarla isteyerek birlikte olan ama bakire olmayan kızlar arasındaki çelişkidir. kapalıların hepsi bakire açıkların hepsi orospu demeye getiren anlayış.