bugün

bir şekilde bir halt yiyen, sonra bu yediği halt elinde patlayan kişinin, karşıdaki kişiye söylediği, gururun yerlerde sürünmesine sebep olan, pişmanlık, acındırma ve yalvarma sözü.
(bkz: #10595719) entrysi ile dikkatimi çeken yazardır. yerinde bir gözlemi, kusursuza yakın yorumlamıştır.

ayrıca henüz karşılanmamış olması da üzücü bir durum. hoş gelişler olsun, buyursunlar...
iyi bi yazara benziyor. Sevdim bu adamı.*
başlık sanmıştım. yazarmış. ilginç isim. buyrunuz efendim.
birisine .bnelik yaparken o kişinin eline koz geçmesi sonucu .öt korkusundan söylenen söylem .
başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım kırk beşinci yazar. takipteyim.
çalışmalarını bir gün gösterir mi dedirten yazar. merak içersinde bekliyorum. *
artık hayatta olmayan bir şarkıcı * için "orospu çocuğuydu" diyebilecek kadar gelişmiş bir mizah anlayışına sahip yazar.
üstaddır. oğuz atay hayranı olan yedinci nesil yazar. mizahi yönü evlere şenliktir. onun olduğu ortamda elmacık kemikleriniz ağrır. bizzat tanıdığım, esprilerine yıkıldığım, entellektüel duruşunu munisliği ile perçinlemiş olan bölümdaşımdır ayrıca. muhabbetine doyum olmazlardandır. eleştirmeyi bilen, objektifliği doruklarda yaşayan yazar kişisidir.
suçu kabullenip, en zararsız biçimde kurtulmak için söylenir .
(#16359676) insanlar hakkında çabucak bilgi sahibi olan, insan sarrafı. (bkz: yersen)
sözlüğün iyi mizah yeteneğine sahip yazarlarındandır. ince esprilerle süslü entryleri var. takipteyiz.
Bugün doğum günüsü olan yazar. Iyi ki doğdun lan.
sobelediğim yazar kişisi.
Ben bir bok yedim bari sende aynı boku yeme, benim yaptığım hatayı etme demektir.
#18612311 "yapma, beni ağlatma"

(bkz: şekerpare)

(bkz: ziverbey)

(bkz: cumali)
paylaşımlarıyla dikkat çeken değerli yazarlardan. hasmet ibriktaroglu nun ikramları'ndan bir parça sunuyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=H1_6grplp3c
(bkz: yedinci nesil silik)
bir özür cümlesi. diplomatik şekilde, rusça ve ingilizce nasıl denir bilemiyorum.