bugün

90 dakika nasıl geçti anlamadık.
(bkz: yok mu beni silken) nedir abi ya? ilkinde ''ulan ne diyor bu?'' dedim, -l- yi yutuyordu hafiften, sonra anladım.
güldürdün kardeş, hakikaten ben de özledim.
--spoiler--
2. bölümde melis birkan'a istemeden de olsa yer verilmiştir.

--spoiler--

ben buzlarlar, sansürlerler sanıyordum ama yapmadılar. hayret doğrusu.
Sit-com sahneleriyle ibretle yaran dizi. Hakikaten Böyle dizileri nasıl izliyor lan millet?
inşallah eve ayakkabılarıyla girmezler derken havuza kıyafetleriyle girdi adamlar.

ustaaa!!!
ilk sezonda final yapacak olan dizidir.
tutmaz bu hacı.
http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU
her şeyi geçtim de adamın yatı var lan! yat olum bu! yat kafası yaşıyo lan adam?! yata binip gidicem falan diyo... okyanusa açılcam diyo...

bi'de üzüldüğü mevzulara bak... yata az sakallı dede gelmiş, manitası bundan ayrılmış...

ölelim biz amına koyim! bu sefer harbiden ölelim.

not: he amına koyim absürt komedi. ben anlamıyorum mevzuyu. aslında olay bu dimi? beni öldürmek. siktirip gidin lütfen.

hayda rinnaaa rinna rinna rinanay!

not 2: abi benim yatım olsa ben hiç bi şeye üzülmem ki...
tutması zor olan proje, beni utandırması dileğiyle.
--spoiler--
onur ünlü birden umur olur ve ustaaa! *
--spoiler--

güzel olacak dizidir.
biri silksin beni. Beni silken yok mu repliği ile hunharca güldüren dizi.
burak aksak senaryosuna eğilip bakıyor ya orada senaryo şiir oldu, aktı. yazdığın karakter ekranda, senin o.
bariz sıkıcıdır. öyle böyle değil , sarmıyor.

not: sıkı leyla ile mecnun fanıydım ama bu olmamış.
olmuş dizi hatta süper olmuş dizidir. beni en çok sevindiren olay, burak aksak ın da dizide yer almasıdır. burak acayip kafa biri, ayrıca sempatik ve tatlı adam. bir leyla ile mecnun hastası olarak, erdal bakkalı görmek, iskender babayı tekrar izlemek keyif verici. dizi on numara hacı, teşekkürler burak aksak.
ilk bölümü ağlatan, ikinci bölümü ise kahkaha attıran dizidir.
aynen ve resmen "işler güçler" çakması olmuş dizi. senaristler kuzen olunca oluyor böyle...
Sevemedim be. Leyla ile Mecnun 19. bölümünü izledim ilk olarak sonrasındaysa bir haftada 18 bölüm bitmişti. Bu sezonda Leyla ile Mecnun adıyla final sezonu hiç olmadı final bölümü yapsalardı da mutlu olsaydık. Yok olmamış bu geri götürün.
- 36 bin kişiye konser verdik, evlere mi dağılacağız şimdi? ben de dayımlara mı gideyim oturmaya?

leyla ile mecnun'un üstüne gayet iyi giden dizidir. tutmaz, bir sezonda biter diyenlere de dizinin planı zaten etk sezon çekip bitirmek. siz bitin babacım hadi.
gece geç saatte yayınlandığı için benim gibi çok kişinin uyuklayıp tamamlayamadığı kaliteli dizi.
şimdi izliyorumda çok ince çok üst düzey espriler var.
bi arka sokaklar olmasa bile eh idare ider işte.
Ogün şanlısoyun tekrardan yorumladığı şarkıdır.
beceremediler.
--spoiler--
çıkın adam gibi oynayın !

allah utandırmasın !
--spoiler--

2. bölümde fatih terim göndermesi olmuş dizi.
Burak Aksak ve Onur Ünlü ile dizinin daha renklendiğini sezdim. Onlar da olmasa aynı tas aynı hamam. Ayrıca angaralı cihanda olayı aşmış, komik sahnelerde bol bol gözüküyor.
leyla ile mecnun finalini gösterdikleri an neden izlediğimizi anladığımız dizi. adamlar zeki abi.
zengin ortamı olunca samimiyetinin biraz gittiğini, ona rağmen şimdilik severek izlenen dizi.