bugün

benimdir ve yaz babam yaz adlı yazada hicbir sekilde katılmıyorumdur. simdi söyle acıklayayım; bir insanı cok seversiniz, herkesten ve her seyden sakınırsınız, kendinizden cok seversiniz hatta, adeta bir anne gibi sefkatlisinizdir. asık olmussunuzdur. hep o mutlu olsun istersiniz, aman o üzülmesin hadi onun gönlü olsun vs. varınızı yoğunuzu o adama adamıssınızdır ama sonunda aldatıldığınızı öğrenmissinizdir hemde cok iğrenc bir sekilde. zamanında 'askım ablamın arkadası kim ya ben seni seviyorum' diye bahsettiği kendisinden 4 yas büyük o ablasının arkadasıyla aldatmıstır hemde. simdi 'ben bunu hic haketmemistim' diyen her insan bencilmiymis bi bak gör bakalım.
kararları şartlara göre değerlendirilmesi gereken insandır. ama üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verdiysen olacakları hak etmişsindir.
Şu zaman,haksızın haklı olduğu, haklının da haksız olduğu bir zamandır.o yüzden doğruyu söylemiş bir insandır.
be bunları hak ettim..kabul ediyorum..sevdim değer verdim bana ne yapılsa müstahak.
konuşabilen her insan. en iyisinden en kötüsüne herkesin haketmediği bir şeyler vardır.