bugün

Bu kirik kalbin ilaci sensin...!
Sevilmeye değen bi insan değilsin hiç.
Gercekten sevdinmi?
Ben gercekten inandim hesapsızca.
Deydimi?
Hadi don geri..
Ben bu yazıyı sen ve senin gibilere yazdım; yeni nesile...

senin ben samimiyetini sikeyim. Gösterişçi orospu çocuğu. Alkol şişeleri, yemek yediğin tabaklar, çatallar ve bu uğurda kullandığın tüm ekipmanlar götüne girsin.

Yılbaşı şeysiiiiiiiiiii.

Yılbaşı selfisiiiiiiiiiiiiii.

Yılbaşı keyfisiiiiiiiiiiiiii.

senin ben o saman dolu beynini sikeyim amına kodumun robotu. Birer pisliksiniz hepiniz. Samimiyetinize bacağım girsin.

evet iki bacağım da girsin. En çok da kafam girsin amına koyim.
Yuregin neredeyse, hazinende ordadir.
Olmadığın günler ekmeksiz iskender, soğansız dürüm, domatessiz çiğköfte, salatasız balık-ekmek, yoğurtsuz mantı gibi.
seni özleyenin de, yollarını gözleyenin de amk.
mutlu musun. üzülmüyor musun aklına geldiğimde. bir yıl geçti sadece adı da olsa koca bir yıl. anılar acılar unutulur sende unutulur musun? tamamen silinir misin hafızamdan
yeni yıl naber?
bidaha yıkma güvenimi. sakın.
Nasılsa sesim ulaşmaz sana, o yüzden susmak daha iyi gibi.
yine de, özledim. Biliyorsun sen de.
Seni yine incittim. Özür dilerim.
şu başlıkta güzel bi şey görecek miyim hiç acaba.
Yeni yıla sevgilisiz girdim diye yakınıyorsun ya hani o yeni yıl... Neyse hayırlısı ya.
sozluk yazarlarinin amacsizca aforizma kastigi baslik. daha once hic bu kadar loser'i bir arada gormemistim. yazin yazin, kesin gorur sizinkisi.
evet. ben bu yazıyı sana yazdım ama sen okumadın. *
Seni dusunurken icim gecmis, severken omrum bitmis...
Sen gülünce ben de hemen gülüyorum. Sen ağlayınca ben de hemen bir sigara yakıyorum. Sen pazara çıkınca ben de en azından balkona çıkıyorum. Sen bir şey sorunca biraz düşünüp cevap veriyorum ama çoğu zaman yine yanlış oluyor, kimi zamansa susarak boş bırakıyorum o soruyu. Sen tartışmak isteyince bildiğim her şeyi unutuyorum. Sen unuttun mu deyince zaten bildiğim bir şeyi tekrar hatırlıyorum. Senin varlığın bana yapılmış enteresan bir şaka sanki. Aslında ben hâlâ bu şakaya nasıl karşılık vermem gerektiğini arıyorum.
Az önce bi başlık gördüm davşan diye.gözlerimin dolmasına sebep oldu.davşanım diye severdin beni.ne ara davsanını bıraktın da üzerinden bir yıl bile geçti.sadece sen olsan yeterdi.olmadı.şimdi geriye canımı acıtan bu anılar kaldı.
seni sevmekten vazgeçmeyeceğim...
"şey"leri sevdiren bi yanın var. sana olan sevgimi besliyor bu.
ona birşey yazdım. sen geldin aklıma. sildim, düzelttim, öyle yolladım.
Eğer bir gün geri geleceksen, ben hala aptal gibi seni seviyorken gel.
bu sevginin öylece yok olup gitmesi sence de can yakıcı olmaz mı?
Fazla haksızlık olur gibi geliyor unutulması.
Bilemiyorum...

boş laflar etmeyi ne çok seviyorum yine. nasılsa gelmeyecektin değil mi?
Erkek adam kendisine zorla kimsenin mesaj atmasını istemez, karşısındaki isterse atar atmazsa eyvallah der gider.
O şort giydi diye orospu olmadı,
Sende türban taktın diye namuslu.
O küpe taktı diye top olmadı,
Sende tesbih salladın diye adam.