bugün

Keşke daha çok konuşsaydık sarmıştı tam, içimde kaldı.
sana yıllardır cesaret edip de soramadığım bir şey var. fanatik beşiktaşlısın, anladım. beni de beşiktaşlı yaptın, dizine yatırıp maçları izlettin senelerce; bunu da anlıyorum. siyaaah! diye seslendin koridorun ucundan, beyaaz! dedim tüm gücümle. en büyüük! dedin, o sihirli kelime döküldü dudaklarımdan ve beşiktaaaş! dedim. peki neden re re re, ra ra ra, gassaray gassaray cim bom bom dedirttin senelerce? neden kişilik bölünmesi yaşattın bana dede, dedeciğim?!
adın artık bir yabancı...kim hatırlatmak isterse istesin eski bir anı! konunu artık ne ben açarım ne ben kapatırım...

Sen ben de bittin!
Seni çok özledim.günler geçmiyor ,dakıkalar saat gibi. Daha çok uzun günler de göremeyeceğim seni. hayatımın en kötü dönemlerini yasıyorum. Ama her gecenın bir sabahı vardır.allah büyüktür.sabır sabır sabır.
seninle tatile gitmek için aldığım kredi kartı var ya. hah işte onun borcunu hala ödüyorum.
senden ayrılmanın bedeli gibi nasıl bi beddua ettiysen artık öde öde bitmedi senden sonra hiçbir şey.
ne seni düşünmekle geçen zamanın, ne darmaduman olan hayatım, ne durup dururken gelen moral bozuklukları veya mutluluklar. bitmiyor anasını satiyim.
ucu olmayan bir tünel gibi. arada bi ışık görüyor gibi oluyorum. şans bu ya o da tren çıkıyo bi vuruyo piuuv daha da geriye gidiyorum.
senden sonraki sevgililerime tren dedim. niye? çünkü ben bi öküzüm.
seni buraya yazacağım aklıma gelmezdi.dön işte be dön bensiz beceremezsin sen dön aq
Seni seviyorum hem de çok,uğruna herkesi ,her şeyi silebilecek kadar.keşke birazcık sen de sevsen beni. Çabalarımı görsen. Ettiğim duaları bir bilsen. seninle bir ömür boyu yaşayabilmeyi ne kadar çok istediğimi gör artık. Kör olma bu kadar.
Şahsıma yazılmadığı iÇin sevindiğim yazı.
Unutuyorum artık seni .
Gülümse; tozu gitsin yalnızlığımızın.
ya varya, insallah kusmak istersin de kusamazsin, elin alninda dolanirsin insallah banyoda insallah hatta gunlerce kusama, yedigini cikarama.
ya keşke tanışsaydım seninle, yani tanıştım da, keşke birazcık konuşsaydım. benim gerizekalılığım işte. neyse ya boşver, malım ben, niye konuşmadıysam. öküzüm işte.
Bakınız bayan;
Adam yalnız sevişilmek için değildir...
Allah senin gibi hocanın belasını versin...
o değil de; çok güzel gülüyor allahsız.
Yazı mı. Uzun uzadıya yazıya gerek yok. her şeye bir kelime yeter. Nasip.
insanlara oynayan insanlardan nefret ediyorum. bu şeylere zaman harcayanlardan daha da tiksiniyorum. ciddi problemler dururken küçük detayları, üstelik çirkin detayları düşünenleri sevmiyorum. benden kilometre ötede yaşasınlar istiyorum. kendisine bakmadan insanların yaşamında ki hataları arayanlar yaşamasa da olur diyorum.
bunların tamamı sende mevcutken seni seviyorum. ne garip.
bazen kendimi senin annenmişim gibi hissediyorum. zaten başka bir şey de olmazdı.
neden sorusuna cevap verememekse sevmek, sevgilerin en büyüğü sana karşı hissettiğim olsa gerek.
I'm in love with you
I'll do all you want me to
Make me wanna huh-huh
Make me wanna huh-huh
Nothing in the world
That could stop me no sir!
dedik de noldu,
hayır yanı noooooooldu?
özledim yalan değil...
yazacak hiçbir şey yok!
senden sonra başka biri olmayacak demiştin.
haklıymışsın amk sen baya 3 haneli sayıları kastetmişsin.
ben de senin yerinde olsam dönmem. düşünsene bir kadın var seni beklemiyor ama seviyor. hiç bir şey beklemeden seviyor. aramıyor, sormuyor, gel demiyor, öp demiyor, öylece seviyor. hangi adam döner ki böyle bir kadına? hangi adam korkmaz ki böyle bir kadının aşkının ağırlığından. senin omuzların geniş ama güçsüzdü. boşver, ben senin taşıyamayacağın yükleri de bindirdim omuzlarıma. dönme.
Seninle bir daha karşılaşmayalım.
Otobüste, durakta, sokakta..
Yanımdan geçen taksinin içinde olma, lütfen.
Belirli semtlerde kesinlikle denk gelmeyelim.
Ben gülemiyorum anladın mı?
Acıyor bir şeyler, sızlıyor, saplanıyor.
Bir kez bile karşılaşırsak herhangi bir şehrin herhangi bir semtinde, sokağında, otobüsünde..
Saplanırsın bir kez daha bu cana. Kanatırsın.
Seninle bir daha karşılaşmayalım, sonrası için daha fazla gücüm yok.
yalnız olmadığını bilmek güzel. bu başlığı okumak bu yüzden rahatlatıyor insanı.
naptın? Yavşaklığa devam mı?