bugün

Ben bu yazıyı yine sana yazdım; bugun bir kere daha anladım bitmişsin bende... Bunu dediğim an hissettiğim an tekrar karşıma çıkma demek için yazdım. Ben artık huzurluyum, mutluyum lütfen yaramı kanatma.
mutlu ol emi. umarım seni benden daha çok mutlu eder. son kez elveda.
Kendilerini bir bok zanneden insanlar gerçekten bok sunuz.
Kadıköy vapurunda seni düşündüm bugün, onu değil, seni.
iki gündür konuşmuyorduk, aradım. Defalarca çaldırdım, açmadın.
Ben de seni düşünmeye devam ettim. Telefonum çaldı, baktım sen arıyorsun, sevdim.
Seni düşünmem, sevmemdenmiş.
Ben seni düşünmüyormuşum kadıköy vapurunda, seni seviyormuşum...
fareler, kediler ve hiçlik.
Yine es geçiyorum burayi, kayda değer bir şey olursa ya da öyle biri yazarim söz.
evet evet, beni kızdırdın. tebrikler orospu çocuğu ancak suç sadece sende değil, bu dünyada eleştirel düşünmek adına tepeden bakan, bunları çeşitli kalıplara indirgeyen ve karşısında gözüktüğü şeyin yanında olan tüm orospu çocuklarına kızgınım. beni çileden çıkardın bravo, amcık.
biliyorum döndüğünde mutlaka haber ver dedin ama inan ki içimden gelmiyor. vicdanını rahatlatıp yine çıkacaksın hayatımdan, kendine yarar bana zarar bu buluşma. o yüzden geciktirebildiğim kadar geciktireceğim bu buluşmayı. Ararsan hayır diyemem sana, biliyorum!
nersin artık ey sevgili, gel de bitsin bu özlem. istediğim sadece mutlu olmak.
olum bak bana laf sokmaya çalışıp durma!

ister fake hesap alırım ister gerçek hesap seni ilgilendirmez. hem ilgilenmiyorum deyip hem laf sokmaya çalışıyorsun. hayır dengesizsin biliyorum ama bu kadar dengesizlik biraz fazla değil mi sence ?

seni adam yerine koyup konuştuğum günlerin hatrına seni kaale almıcam ok . şimdi o çeneni kapat ilgilenme benimle küçük laf sokmaca oyunlarına da son ver !

herkes kendi halinde takılsın arkadaşım. ne yüzsün bir şeysin sen *
Manavgat şelalesinden anadan üryan atlayamadığın için hayatı kendine zinadan ettiydin. değer miydi?
O gün gelecek ve herşey tersine dönecek.
seni yenıden görmek gerçekten cok hoştu, bitirdin tüm kuruyemişleri.
resminiz çok güzel olmuş. yanında ki çocukta yakışıklı bayağı. hayatınızı sikeyim sizin.
ölüm ensemde sanki önceden ölümden hiç korkmazdım bir kitapta okumuştum adama babası ne zaman ölmekten korkarsan o zaman büyürsün demişti ve ben şimdi ölmekten çok korkuyorum. aslında unutulmaktan korkuyorum. ne olur unutma beni.
eyvallah.
dişlerin çok güzel. gözümü alamıyorum resmen.
öbüşek mi on dört şubatta?
şehre, şiir geceden ve inceden yağıyordu. aklıma sen düştün. ben öyle her zamancılardan değilim. hiç aklımdan çıkmıyorsun yalanına tamah etmedim. ben, seni kapkara gecelerde bembeyaz sevdim. bir telaş bir heyecan... hızlı adımlar kaçamak bakışlar... ben seni alelade bir lahzada değil bilakis sana ayrılan müstesna bir anda düşledim. meslek edindim seni düşünmeyi. gece 3-5 nöbeti sen mesaim başlıyor. aşk seansları ve şiir serumları. sen vs. işte..
Kaçırdığın bir nokta var ki, ben çizgi film kahramanı değilim.. yani acı çekebiliyorum, yani uçurumdan düştükten sonra normale dönemem.

anladın mı ? anlamadın ... !!!
Önceden hasta olsam ben hissederdin sen. Arardın hemen yahut gelir bakardın. Beklerdin başımda ateşim çıkardı sen sirkeli bez koyardın başıma. ilaç içmemi hiç istemezdin onun yerine otlar kaynatırdın bana. Tutardın elimi geçecek aşkım derdin. Dikkat etmiyorsun diye azarlardın. Çok soğuk havalarda arardın sabahları bak okula gideceksin çok sıkı giyin hava çok soğuk derdin. Sen o zamanlar beni düşünürdün aşkım. Şimdi sen yoksun , ben hastayım. Ben hastayken bile seni düşünüyorum.
Beraber okuruz dediğimde yok demeseydin keşke… biliyorum beni bitirdin sen. Sevgin bitmedi belki ama hayallerin bitti benle. Ve herşey bir bahane. Sevdiğin için merak ediyorsun ama bir süre sonra o da geçecek. Üzülüyorum neden mi dersen çünkü bunları hak etmedik biz? Biz diyorum çünkü ben diye bencillik yapamam sana. Çünkü kaybeden ikimiz de olacağız. Belki şimdi birşeylerin büyüsüne kapılıp beni silebilirsin ama yarın onlar da seni tatmin etmediğinde aklına yine ben geleceğim. Ben her zaman kollarım açık seni bekleyeceğim, gelmeyeceğini bilsem de.
tropikal bir tat var dudaklarında.
ne olur uzaklaşma!
eylül olup düşmek istemiyorum sonbahardan.
seninde ağababalarınında amına koyacaz!*
geri zekalı çocuk.

oluum gördüm gördüm de senin kadar malını görmedim!
elini ilaç şişesine uzattığında beni hatırlayıp bana "asaf" diye sesleneceğini ümit ederek yaşadım hep.
çünkü o alzheimer hastasıydı.