bugün

bana aşık olduğun o kadar belli ki..
Belki bugün değil ama bir gün... o gün geldiğinde nedenlerin, sonuçların, ilişkilerin her şey yer değiştirecek.
Bir an önce gel. Bir an önce gel de ısınsın ellerim, kalbim...

Özlemle bekliyor burnundan ısırıyorum. Seni seviyorum.
ben sana parıltılı bir gelecek vaat ediyorum, sen sönmüş balonlarla oynuyorsun. ben sana gelecek benim diyorum, sen şimdi neredesin diyorsun. ben sana silikon vadisi öneriyorum, sen bende ayfon isterim diyorsun. ben sana tüm araçlar bizim gel isteğimiz yerde gezelim diyorum, sen beyaz minikupır alacam diyorsun. ben sana bir ömür sevişme sunuyorum, sen beni taşıyacak adam arıyorum diyorsun. ben sana bunlar 20.yy artığı dinleme artık bunları diyorum, sen odağımı bırakmam onlar daima haklı diyorsun. ben sana bu ülkeyi değil coğrafyayı sunuyorum, sen amsterdam a vizesiz gireyim diyorsun. ben sana bu coğrafyada 70 çeşit arap, 70 çeşit kürt, 70 çeşit fars milleti var ve hepsine aşinayım diyorum, sen ne şamın şekeri ne arabın yüzü diyorsun. ben sana bu coğrafyada istediğim kabileye girerim istediğim şehirde yaşarım diyorum, sen kürt bu kürt ne olcak diyorsun.
yapma müjgan terketme beni, öldürme! izin ver kollarında öleyim, yeniden doğurma beni.
bana askin varligini hatirlatan,ayaklarimi yerden kesen, aklimdaki tum cilginca seyleri yapmami saglayan sen, yagmurda benimle yuruyen semsiyesini veren ask acisi ceken, cektiren , mutsuz olan depresif takilan sen.Sana soruyorum bu kadar mutsuz bir insan nasil olurda beni bu kadar mutlu eder.
geldiğin gün miladımdır
varlığın,varlığımdır.
olur da gidersen bir gün,
o gün bana derdin kalır.
birbirimize aldığımız güzelim saatlerimiz varken pili bitmiş saati takıp gelmen de neyin nesiydi anlamadım.
http://www.youtube.com/watch?v=oJFMLdpnsKE

Alles Gute. saat farkını atlama bekledim şurda neden istersin böyle şeyler anlamış değilim .
00.15 te evinin önünden geçtim. içim burkuldu. abine selam verdim. ritim olayını çözdüm sikiinde değil sanırım ama yinede fark etmişsin bir kıza göre iyisin yani anlıyorsun. kankanı aradım akşam on gibi bütün gününün raporunu aldım. baban beni öğrenmiş sıçtım.
Hayatimda cok arkadasim oldu bana kazik atan sirtimdan vuran yuzume gulup arkamdan is ceviren ama sana yemin ederim bunlarin arasinda en kaliteli orospu sensin be kizim. Hala bana kardesim diyebiliyosun hala yuzume bakabiliyosun hala universiteden sonra arkadas olacagimiza inaniyosun. Benden daha rahat kullanabilecegin kimse olmayacagini sende biliyosun tabi. Suan sana katlaniyorsam tek sebebi yuz yuze bakmak zorunda olmamiz. Az kaldi inan bana seneye bu lanet sehirden ve okuldan kurtulurken icimde kalan her seyi yuzune kusup oyle gidicem. Sabrediyorum sana bu kadar canimi yakmana ragmen sabrediyorum. Bir de tesekkur borcluyum yanimda olamasalarda kardes dedigim insanlarin degerini cok daha iyi anlattin bana. Senden nefret ediyorum. Senin bana yaptigin hicbir seyi sana yapmicam yapsam da anlamazsin. Hani bir soz var ya yuzune tukurseler yarabbi sukur diyeceksin tam senin icin bu soz. O yuzden kendimi dusurmeme gerek yok orospuluklarina devam et. O cocuga gelince senden iyi taniyorum onu yardima ihtiyacin olursa bana sorabilirsin sevgili orospu arkadasim.
sonu olmayan, dahası sonsuza kadar kavuşamayacak olan yitik bir aşkın kahramanlarıyız biz.
yağmurlu ve soğuk bu kış gününde uzayan saçlarının arasından esip giden rüzgarın kokunu bana getirmesini isterdim, imkansız. keşke diyecek hiç bir şeyimiz yok aslında; ne gelirse elimizden, dilimizden , içimizden, onu yaptık...belki de bu yüzden, pişman değilim, olmayacağım da. pişman değilsin, olamazsın da... şimdi bırak gittiğin uzağa dudaklarım değsin. öpsün yalnızlığını çaresizliğim. ama bil ki ben hiç vazgeçmedim.
doğum günün kutlu olsun mavi gözlü dev.
seni seviyorum.
canım arkadaşım bazı sorunlarımız olabilir ama neden suratıma telefonu kapatıyosun? ayrıca tüm suç benim mi sende hiç mi suç yok.
Yoksun. Daha ne olsun?
çocuğum gibi seviyorum seni... pamuklara sarayım, zırh olayım ve sana hiç zarar gelmesin istiyorum... sen ise;
korkuyorsun benden... benim sana kabus olmamdan...
ne dehşet, ne korkunç bir çelişki öyle di mi?...
Siktir git hayatimdan unutana kadar gorunme bana, lutfen.
Belki de farketmiyorsun, anlamıyorsun ama kulağıma geliyor. Kimseye soylemememe rağmen herkes anlıyorsa sende anlamışsindir eminim. Beni yolda görsen selam vermiyorsun, ama otursak baya bi konusuyoruz. Sosyal medyada durduk yere engelliyorsun. Arkamdan iyi sözler sarf ediyorsun. Anlamıyorum seni vesselam. Senden tek bir şey bekliyorum, kesin bir cevap...
yollarımız ayrı ayrı ınan bana son defaydı...
Kapı ziline isimlerini tükenmez kalemlerle yazmayan, dış cephesi metalik kaplamalı o haşmetli zengin evlerinden yağmur başlar başlamaz portakal kokusu yükselir; tatlıdır zenginin canı, öyle de burnu büyüktür ki sanki c vitamini onla beslenir.
oyle nalet bı durum kı su benı soktugun, ne sana kusebılıyorum ne de yana yakıla sevmeye devam edebılıyorum senı.
pısmanlıgını bılıyorum ama sadece gozlerınden, belkı de benım yuzumden pısmanlıgını doya doya yasayamıyosun, ben yasatmıyorum, ızın vermıyorum uzulmene kıyamıyorum cunku. ama artık dondum sırtımı kavusturdum kollarımı beklıyorum. ben cok ugrastım ıkımız ıcın sıra sende..ve bılıyorum kı bu bekleyısım uzun surmeyecek bılıyorum kı yaptıgın haksızlıgın farkına varacaksın.ama o zaman da ben paramparca kalbımı toparlayıp avuclarına rahatca bırakabılır mıyım, bılmıyorum.
Tatlı ruyalar şahanem.
seni düşündüğümde nefesim daralıyor. yaşamaktan yoruldum ya ben.
açık net tek cümleyle söyleyeceğim. gözümde zerre değerin kaldıysa şerefsizim.
"Küçücük gözbebeğimden, hayatıma girdin de kocaman kalbimin neresine sığamadın da gittin?"
sevginin kökü zorbadır..

zorlayıcıdır o, azılı bir gardiyan..

bir zamanlar ayaklarına prangalar vurmuştu, sonra bu ağırlığa alıştın,, ellerini kelepçeledi,, buna da alıştın,, zorba, kelepçeyi çıkarıp kızgın alevlerde yeniden dövdü, onu daha küçük hafif bir halkaya çevirdi, parmağına taktı.. ve sen bunu, yani zorbayı çok sevdin..
sen, seni tuttuklarını söylüyorsun, ellerini ve ayaklarını bağladıklarını„

ama ben öyle düşünmüyorum, en azından bir zincir olarak; böyle düşünmüyorum..

boğulduğunu söyledikleri zaman da bir deniz olarak; boğulduğunu hiç düşünmedim..