bugün

topsun olm. hele ki destan yazar gibi buraya yazıyorsan harbi ılıksın.
yamuq şov yapma kanka.
rahat ol.
gelmeyeceksin ve donup kalacağım bir yerlerde.
iki kaşımın arasından öp beni. sızlıyor bazen orası.
senin ben aklını düzeyim ya ulan hadi anladık kazağımı çaldın pantolonumu çaldın baksır çalınır mı aklını düzdüğüm.kasıklarımda mantar vardı salak herif.
(bkz: kyk da kalmak)
Yine bahar geldi hayatima seninle.
çık artık rüyalarımdan. bitti artık, çık git, yalvarıyorum.
Biliyorum benden nefret etceksin çünkü bunu ikinci kez yapıyorum. ikinci kez tam alışmışken kaçıyorum. Bu son sana söz. Birbirimizi hiç tanımadık olması gerektiği gibi. Tanısak severdik onu da biliyorum. Çünkü acı çekmenin ne olduğunu bilen insanlar birbirini anlarlar. Sana gerçekçi gelmiyor belki ama derdim gerçekten kendimle benim. Hata yapma lüksüm deneme lüksüm yok artık. Ne yaşadığımı ne hissettiğimi senden daha iyi paylaşabildiğim kimse yok onu da biliyorum. Seni görmeden de hissedebildiğim merhametini hiç kaybetme hiç. Diyeceksin ki niye o halde tamda bu yüzden. Seni her iki türlüde hepten kaybetmemek için. Sen böyle hatırla beni. Hiç bir şey tesadüf değildir tanışmamızda öyleydi. Bil ki sen mutluluğu hakediyorsun ama doğru insanla doğru zamanda. Şimdi diğer konuda acı çekmemen için geldim ve gidiyorum. Dediğin gibi sorunluyum ve hep öyle kalacağım. Hoşçakal...
Aşk bizim yaşadığımız değil sende biliyorsun ikimizde biliyoruz o yüzden çok sessiz konuşuyoruz kendimize bile itiraf edemediğimiz şeyler yaşıyoruz.bitecek Sende biliyorsun anlamsız bir zaman tüketiyoruz.neyi mi bekliyoruz? Benim cesareti mi senin sabrını mahallenin baskısını işte diyorum ya anlamsız her şey ..ayrılgımız gece gene burada yazacağım neden mi bilmiyorum işte anlamsız işte her şey...
haydaaa entiriye bakalım.

benim senin gibi bir kulum yok.

ne şimdik bu biskm anlamadım.
bugün bana bakarken yakaladım seni ve hemen kafanı çevirdin sonra uzun uzun ben sana baktım ve sen tekrar bana döndüğünde gözlerim senin gözlerindeydi...

ders programına bakmaya gideceğim diye arkadaşlarla konuşurken senin sınıftan hızlıca çıkıp orda olman komikti...
keşke yardım edebilsem sana, seni karanlıktan çekip çıkarsam. elini ver hadi gidiyoruz yarınlara diyebilsem. keşke o yarınlara umutla bakabilmeni sağlayabilsem. kayıp gidiyorsun ellerimden, yaşamdan uzaklaşıyorsun iyice. dizlerini çekmişsin göğsüne, kulaklarını da kapamışsın sıkıca iki yandan. tüm seslerden kaçıyorsun ama kovalanmıyorsun da, sonsuzluk korkutuyor senı biliyorum. yabancısın orda;
rüzgar yabancı, uçan kuşlar, kaldırımlar, sokak kedileri, gece yabancı sana. derin nefes alamıyorsun biliyorum. gelebilsem yanına, sarılsak. gülümsesen gözlerimin içine. sabaha kadar sussak. kelimeler yasak olsa, biz de, umrumuzda olmasa. sessizlik kulaklarını tırmalamasa. içini doldursam huzurla. ya da baktığında güzel bir manzaraya demlensen keyiften. bir simit-çaya mutlu olsan bir anlık. göğsüme alsam seni uyutsam dindirsem acını. ya da elini tutsam gel desem hadi gidelim, dolaşsak bilmediğimiz bir şehri, arşınlasak her bir sokağı beraber, kaybolsam seninle.
dünya unutsa bizi onu umursamasak. ellerinin çizgilerinde gördüğümde düşümü, kalbime doğru çeksem bedenini, ruhumuzda ıslansak. sarılsam sana, saçlarını koklasam, öyle uykuya dalsak.
muradnan seni seviyor sarışın.
anana çok selamlar aşkım.
ben artık adam olmam bu derde düşeli demiş süreya lakin benim şuanki tek işim adam olmak bu yüzden mutluluklar...
bitirme projesi ya ben seni bitiricem ya da sen beni.çok sıkıntısın hiç olmadık anda aklıma gelip keyifimi kaçırıyorsun yaklaşıyor olm ne yapıcaz modundan çıkmam lazım.
Ne eksiğimiz vardı diğerlerinden? Niye bana güvenmedin? Sanki tanımıyorsun beni sevdiğimi gösteremiyorum işte neden anlamıyorsun? Evet ben ayrıldım senden ama bana hep soğuktun başka erkekelerle konusuyordun. Evet bunları sana yazdım ama göndercek cesaretim yok.
kulagimda saian var, kangren caliyor.
keske unutabilsek duymak istemeyip de duyduklarimizi gormek istemeyip de yine de gorduklerimizi. merak insani kanser eder.merakini gidermek de. gideremeyip hic bisi yapamadan icin icin kendini yemek de.
merakimi gidermek istemiyorum, hayir.

niye gozleri dolar insanin? neden aglamak ister?
bilmiyorum. anlam veremiiyorum kendime.

hafizamin bu kadar kuvvetli ve sinsi olmasina dayanamiyorum.
mazosistligimin varolmasina da.
hayati zindan ediyor bana bu lanet.
evet bu benim lanetim.

onlarca insan tanidim.
onlarca yuz, huy, hareket, soz, goz gordum.
ama kimse beni gormedi.
dedim ya hafizam benim lanetim diye. oyle.

ben sana asik oldum. bu bi gercek.

ben daha onceleri de heyecanlanirdim. daha onceleri de bi kac kez sevdim. sevilip sevilmedigimi bilemem emin olamam ondan hic ama sevdim, insan sevmez mi?

ama ilk defa bu baska dedim. bu ask dedim, baska bisi dedim bu. yuzum kizardi, icimdeki super kahraman ortaya cikti. yol/zaman kavramini ortadan kaldirdi benim bunyem. her yol sana cikiyor nasilsa dedim.
iki sigara al da in asagi dedim, hatirladin mi? 17 dakkada hazirlandiin. boynun sabun kokuyordu. hala seni ne zaman koklasam o kokuyu aliyorum. o gunku gibi cunku hala kalp atislarim.

benim butun hislerim, kelimelerim, ic cekmelerim sana ozel. ilk ve tek derler ya oyle.
senin icin yeniden programlanmis gibiyim.
seni koklamam da seni opmem de seninle uyuyus seklim de sana bakislarim da hepsi ilk.
bomonti ictigimiz yer de cay ictigimiz dayi da balkonunda saatlerce konustugumuz cafe de arka odadaki kanepe de hepsi sadece benimken "bizim" oldu sonra. artik "bizim" . kimseyle paylasmadigim yerleri " bizim " kildim. dedim ya sen baskasin diye.

kizimizla oynarken evimizin icinde sen, ben size bakip gulumsedigim gunlerin hayalini kuruyorum. ben ilk defa bi adamdan cocugum olsun istiyorum. anlatabiliyor muyum?

simdi butun bunlari niye soyluyorum biliyor musun?

o waffle'i neden bitiremedigimi anladim cunku. sen gozyaslarini sakaklarina cekmissin orda.
ben yutkunamamisim o waffeli 3-4 ay sonra orda. halbuki waffleli hayallerimiz vardi en basinda.

dedim ya hafizam benim lanetim. gordugumu duydugumu unutabilsem keske istedigim de. ama olmuyor maalesef.

caniminici, ben sana asigim.

satirlar balla biter, unutmak varsa eger.

cok guzel sarki dii mi ama?
kitap okusana. git defol iki tane kitap oku. güzel kitapları oku ama. mesela sefilleri oku. mesela harry potter serisini oku. otostopçunun galaksi rehberi var güzel, onu oku. iskender pala güzel yazıyor bak od var, şah sultan var güzel bunlar okuyabilirsin. semerkant iyidir okunmalı. melekler ve şeytanlar var öyle vakit geçirmelik -sonu çok güzel-. ne bileyim. oku bence.
Bunu şu dakika okuyan yazara yazıyorum.
Evet, evet sana yazıyorum, hep beraber yatalım uyuyalım lan, valla bak sözlükte sabahlamaktan insanlıktan çıktık, maymuna döndük iyice. belki yarın işe, okula gideceksin, bu kadar harap etme kendini yat uyu.*
iyi geceler en iyi arkadaşım.
Kesin olan az şey var; asla birlikte yaşayamayacak olmamız da bunlardan biri.Aynı evde, beden bedene, aynı masada, asla aynı şehirde bile olamayacağız.
Beni terkedip gideceğini bildiğim halde, seni deli gibi sevdim. Sonra ne oldu terketmekten beter yaptın aldattın beni? Ben bu kızları anlamıyorum abi kızı seviyoruz ilgi gösteriyoruz ama aldatıyolar ya aldatmak ne demek lan? ne istedinde yapmadım gecenin bir yarısı twittere canım şu çikolatadan çekti dedin diye her yerde onu aradım buldum evine getirdim. Siz bunu istemiyo musunuz zaten romantiklik bu demek değil mi ? o beni aldattığın kişi yapsın aynısını gel yüzüme tükür hadi eyvallah.
bu şarkı pek az kıza ithaf edilir ve sen çok önemlisin bil istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=_UAcHbrLBco
"Beni kahkahaların sustuğu yerde bekle."