bugün

seni seviyorum.

bi kiz girecek hayatina birgun. cok seveceksin onu. saclarini oksayacaksin. etrafindaki erkeklerden kiskanacaksin. elinden tutup sehri gezdireceksin. opeceksin saclarindan. sabahlari uyandiginda yaninda olacak bazen, gunaydin deyip opecek cok mutlu olacaksin. onu uzenleri uzmek isteyeceksin. surekli koruyacaksin onu kotuluklerden. saracogluna gitceksiniz birlikte. filmler izleyeceksiniz. fotograflariniz susleyecek butun evini. onu herkesten cok seveceksin. bu kiz ben olmayacagim tabii ki.

ama yaziyi yazarken kiskanmadim hic,neden biliyor musun?

"anneler kizlarini kiskanmaz..."

gulumsedin gordum, optum kucucuk.
i̇haneti ben sayende tanidim
sevince boyle mi oluyormus allah'im diye diye gecelerce agladim
uzuntumden ben bile siirler yadim
onceden mektubun koselerini yakardim
simdi goz yaslarim var beyaz sayfalari dolduran
sigarayi istemedigin icin biraktim, kamburlugumu seni dusundukce dikkat edip dik durarak duzeltim
simdi ise sirf seni hatirlatmasin diye kamburumu cikarta cikarta sokaklarda sigara icip yurumek istiyorum
nerede gulen bir birini gorsem icim yaniyor, neden biliyor musun?
benim canimi en cok yuzume gulenler yakti cunku...
bilmiyorum sevebilir miyim bir baskasini, inanabilir miyim gozlerime bakip beni sevdigini soylediginde..
sen bilirsin cocukluktan gelen bir aliskanligim vardi benim, uzakta yan yana yanan iki sokak lambasina isimlerimizi koyardim
simdi ne zaman perdeyi aralasam dunyam kararsin istiyorum
dogum gunumde arabama aldigin patikleri, senin kokun var diye koklarken az kalsin oluyordum
ilk kazamida yapmis oldum bu sayede tesekkur ederim
sen sevgini silah olarak kullaniyorsun...
bilerek ve isteyerek mi yapiyorsun bunu? 13 yildir bu yuzden mi sevdigini soyledin bana?
biz ne zaman bu hale geldik biliyor musun? senin bana yalanlar soyledin su birlikte zaman gecirmeye bayildigin yabanci arkadasin hayatimiza girdigi anda.. o gunden sonra aklimda hep soru isaretleri dolasmaya basladi.. her soyledigine acaba diyerek baktim..
keske az biraz durust olabilseydin de o zaman ayrilalim dedigim de ayrildaydik. senin icin sorun yok ama ben mahvoldum.. bir de su iki nokta var senden kalan.. evet artik onlari da ayiriyorum, onlarda ayri kalsin ve senli guzel hicbir ani canlanmasin.
yaktigin bu kalbin sizisi, bir an olsun kalbinden cikmasin.
yalanlarla dolu hayatinda sana mutluluklar diliyorum. 
hosca kal.
orada burada, birilerinin klavyelerine oyuncak oluyorsun ya; içim acıyor.
senin ben yedi ceddini sikiyim.
piç kurusu.
şerefsiz.
hayallerimiz vardı bizim, tıpkı bana ördügün yarım kalan atkı gibi. Simdi ne olacak peki? Dünya denen bu boslukta, sürünceme icerisinde savrulacak mıyız? atkım bir baskasını ısıtacak, hayallerimiz bir baskasında mı yeserecek?
hayatım... iyi ki varsın. sen olmadan ben bütün bu zor şeylerle baş etmeye çalışıyordum. tutunacak sarılacak hiç bir şeyim yoktu. artık daha farklı çünkü artık sen varsın. en azından ne zaman kötü olsam beni tekrar normal dünyaya döndüre biliyorsun. beni en çok sen düşünüyorsun bebeğim. benim mutluluğumu istiyorsun. kendinden daha çok seviyorsun beni.
edaya nasıl vedalaştığımızı anlatırken 'ağlamamaya çalıştım. beni öyle görüp üzülsün istemedim.' dedim. bu ilk defa oluyor dedim. işte bu gerçek aşk dedi.

biliyorsun aşk. seni çok seviyorum. 3 gün sonra aynı yerde bu sefer seni ben bekliyor olacağım.
gel dersem gelirsin bilirm ama siktir git amına koduğumun orospusu...
Sen aşkı hep yanlış açıdan görmüşsün Benim bu acımdan anlamaman normal. *
keşke bir beş sene sonra karşılaşsaydık. O zaman her şey daha iyi olurdu. Belki yine karşılaşırız değil mi? Belki de yazılmışızdır birbirimize. Kim bilir? Belki de saftiriğin tekiyimdir. Kendine çok iyi bak olur mu? Yusuf'u da öp bol bol. Bir daha da kimseye özlettirme kendini böyle. Seni özlemek zor.
her yazdığıma eksi oy veren arkadaşım, seni seviyorum. follow me.
Nasıl olacak sensiz sevgili. Su içmeden yaşayabilir mi insan? Yıllarım,gençliğim,ömrüm heba oldu uğrunda...
Yetmedi,yetiremedim.. Git hadi sanki hiç olmamışım gibi..
Beceremedik hiçbişeyi, bari bunu becerelim..
sevgili yüksek lisans,
beni benden aldın, uğrunda çekmediğim kahır kalmadı. aklımı, ruhumu, bedenimi her şeyimi teslim aldın, her şeyimle senin oldum. ne özel hayatım, ne sosyal hayatım, ne aileme ayıracak zamanım kaldı. gerçekten her şeyim oldun. bir aşk oldun benim için. bazı zamanlar aldığım yaraları iyileştiren bir sığınak, dünyanın dengesizliklerinden, insanların kaypaklığından kaçıp, dinginliği, huzuru, bilimin iyileştirici gücünü bulduğum bir liman oldun. bazı zamanlar beni çok zorladın, aklımın, ruhumun ve bedenimin sınırlarını aştın. bana çok şey kattın, aklen, kalben ve ruhen. tek nedeni vardı, bunca sıkıntıya katlanmamın: sevdim seni be yüksek lisans... ama her güzel şeyin bir sonu vardır, senin de bir sonun olsun yüksek lisans, senin sonun daha güzellerin başlangıcı olsun. doktoradan aşağı kalır bir yüksek lisans olmadın benim için zaten hiçbir zaman, ama bit de artık doktora da başlasın be yüksek lisans. daha çocuk yapacağım ben ama. hadi tez zamanda, hayırlı bir tez jurisiyle mutlu sona ulaş benimle artık yüksek lisans. seni çok seviyorum, ama bitmelisin biliyorsun, o zaman seni daha da çok seveceğim.
kulun kölen olmuş divane aşığın.
artık seni çözdüm. tehlikenin farkında mısın?
tanım lazımmış. insanın ona ithaf ettiği yazılarıdır.
bugün 7 mayıs. iki yıldır sana doğum günü sürprizi yapmak için kendimi paraladığım gün. gözündeki ufak bir mutluluk kıvılcımı için neleri feda etmezdim biliyorsun. bugün ayrılığımızın bilmem kaçıncı günü ve ben iki yıldan sonra ilk defa bugün yapacak bir şeyim olmadan evde oturuyorum. duyuyorum onla mutluymuşsun. şimdi telaşlarımı ona devrettim. nasıl da çabuk değişiyor her şey. sen yine de seçimlerinle mutlu ol.
gözlerin çok güzel.
dünden beri fotoğrafına bakıyorum öyle boş boş.
Aşk tabi ki yok da bi kahve bi sarılma bunlar çok şeyler mi?
sabır acı ama meyvesi tatlıdır.
ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım.
haberin olsun aklımdan çıkmıyorsun. Ama iyi değil kötü anlamda. Hep o akılsızlıkların, yerli yersiz hakaretlerin geliyor aklıma. Senin düzeltmek için çabalarım. Bir de her seferinde başarısız olmasam derdime yanmayacağım. Anlayacağın, seni sevmiyorum artık çık aklımdan.
niye uğraştırıyorsun beni? ne gerek var şimdi?
cemal süreyya okuyorum gece gündüz durmadan,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni..
ben senindim, ama beni asla alıp götürmek istemedin bir yerlere. hiç baş başa kalalım istemedin, fırsat vermedin. başkaları bizi unutacağına sendin hep beni unutan. her türlü kayırran azade ii mevcut gibi yaşardık. ben senindim, sen de benim, lakin bana hiç tahammül göstermedin, göstermek istemedin. sen hayatın sebebini asla anlamadın. sen hayatı da sevmedim, halbuki ben senindim. isteklerinin bütün hepsi aslında mümkündü. ama ne yaptın? bırakıp gittin. kim bilir kimlesindir şimdi, kim bilir ne yapıyorsundur. beni hasta bir şekilde bırakıp kim bilir ne halt ediyorsundur.
bana "ya" diyince ağzına bir tane vurmasım geliyor. sanki çok konuşuyoruz gibi.
ağzını burnunu kırarım senin it, bu kadar sevimli olma!
çok sıkıcısın. seninle sırf güzelliğin ve sexapelin için birlikteyim. Yoksa 31 olsan çekilmezsin amk.
Al sazını gel haydi, sen çal ben söyleyeyim.