bugün

rakı içiyorum bazı geceler yanımda olan sahte kişiliklere sallıyorum dünyayı biraz siyaet biraz okuldan sonra konuyu sana getiriyorum sana getirmesem rakının ne anlamı var.
bir an umutlanıp zikicem seni diyorum ama, sende kuku bende pipi olmadıktan sonra o iş başka bahara kalır sevdiceğim.
hani şair demiş ya;

gel seninle bir daha ağlayalım; yaşanmışlara, yaşanmamışlara, bir de hiç yaşanamayacaklara...

bu söz bizim için geçerli değil sakın takma kafana tamam mı?

biz seninle bir daha ve her zaman mutlu olacağız; bundan sonra yaşanacaklara...
Sadece biraz şans ver bana. Benimle biraz vakit geçir, o zaman her şey daha kolay olacak ve benim tahmin ettiğin gibi birisi olmadığımı anlayacaksın. Düşünceler, fikirler daha net bir şekilde oturacak.
Yaz geliyor hadi gel de limonlu dondurma yiyelim.
Çok beklersin yanından ayrılmamı.
benimsin sen.
ben bu yazıyı yine sana yazdım bu başlıktaki tüm entrylerimi beğenen insan. yaz bana, bir şeyler yaz. kimliğini öğrenmeye, seni bilmeye ihtiyacım var. korkma, bence çok güzel olacak.
naasıl becerdin beni unutmayı,nasıl sildin be herşeyi ulan adaletsiz dünya herşey bende bu kadar yoğun ve acıyken nasıl senin umurunda olmaz.
bugünler, yarın 'geçmiş' oluyormuş. sen yine de yanlış insanlara gidecek kadar yalnız bırakma beni.
Başka hiçbir şeyin umurumda olmadığı sadece sen ve bana ait mutlu dünyamsın benim...
iyiki ki benimsin...
iyi ki...
iyi ki...
iyi ki...*
seni anlatan bir şarkı yok güzelim
seni anlatan bir şiir, bir kitap, bir film
seni anlatan hiçbir şey yok
seni kimseye anlatamıyorum ben de.
şimdilik ben ve kendim arasında bir sırsın.
gelsen, gülsen, küssen, gitsen, geri gelsen filan...
sadece, bütün "sen"ler benimle olsa.

bul beni sevgilim!
adres; yok, kat; hiç, daire no; sıfır...
bul beni!
Seni seviyorum.
bana bak senin ecdanı sikeyim küçük orospu beni bırakıp nasıl da angola'ya gidersin. tamam amk zenci kadar değil bizim malafat eyvallah da en azından göbek deliğine kadar yetişiyordu. şimdilerde kendime yeni bir saksocu buldum ama ne yalan söyleyeyim küçük orospum senin yerini asla tutmaz. gerçi senin yerini dünya üzerindeki hiçbir orospu tutmaz. sahi bak ne diyorum sen bir gün dünyanın başkentine tüm orospuları topla onlara konferans ver. seminer demiyorum bak çünkü semineri bilgi sahibi olan herkes verebilir sen konferans ver zira onu sadece uzmanlar verebilir. alanının en iyileri prof.lar gibi düşün. ayrıntılı açıklayıp örnekler veriyorum ki anca anların. anlaşını sikeyim senin. dimağını belleğini hafızanı hele hele o bilinçaltında yatan şeytanlrın sikeyim. faş faş sesin çıksın cehennem senin gibi bir orospu görmedi daha. tüm zamanlara ün saldın bunu bil. takdir ediyorum seni haydi aleme sikil...
senin hiçbirşeyine tahammül edemiyorum.

seni hatırlatan, seni anımsatan herşey beni mahvediyo. kalbime kurşun yemiş gibi oluyorum. diliyorum allah'tan bundan sonra seni anımsatacak herşeyden uzak tutsun beni.

senden çok nefret ediyorum. elimde değil bu...
''Seni getiren leyleğin,
Sende bıraktığı bir izdi,
"Kuş beyinli" olman....''
boğazımda düğümlenir adın, birazdan gözlerim kapanır. kalbi durmuyor ki insanın insanın aklı durmuyor ki çalışıyor gece vardiyasına teslim ediyor tüm vücudu. ve seni daima hatırlayan aklım durmuyor işte. insanlar artık geceleri de çalışıyor arabalar her dakika vızır vızır. insanlar durmuyor çalışıyorlar. ben de durmuyorum. aklım da durmuyor kalbimde ... ama sen duruyorsun işte! işte aklımdasın işte yüreğimde! işte dilimdesin, işte daha teslim olmadım sensizliğe. gördüğüm her güzelliği sana benzetir ve yorulurum işte . ne garip bir işçi . ben çalışıyorum, kolay gelsin dimi ? gelmiyor ama... gerçek hayata dönecek vakit bulamadım henüz . kendi yarattığım bu dünyada kraliçe yaptığım sana, çıplak bir kralDIM. ve söylüyorum işte "KRAL ÇIPLAK"
baktım ki konuşacak birşeyimiz yok, bir şarkı yolladım.
belki beni düşünüyorsundur diye nefes alıyorum son bir kaç gündür.
Terk etme beni
Unutmak zorundayız,
herşey unutulabilir,
geçip giden herşey…
unutmalı:
geçen Yanlış anlaşılmalarla,
yitip giden zamanı.
ve zaman kaybedilir:
anlamaya çalışmakla,
geçen o saatleri..
ki zaman zaman,
"niçinler" öldürür
kalplerdeki mutluluğu…
Terk etme beni…

bense yağmur taneleri sunacağım
yağmur yağmayan ülkelerden getirilmiş.
yaracağım toprağı,
ölümümden sonrasına kadar,
sarmalamak için bedenini,
altın ve ışıkla.
sana bir ülke vereceğim:
sevginin kral olacağı,
sevginin kural olacağı,
ve senin kraliçe olacağın.
terk etme beni

Terk etme beni
Delice sözler yaratacağım,
sadece senin anlayabileceğin.
sana,oradaki
sevenlerden bahsedeceğim,
iki kez kalplerinin öpüştüğünü gören,
sana rastlayamadığı için ölen,
O kralın öyküsünü anlatacağım.
terk etme beni

biz sıkça görürüz
eski bir volkandan alev fışkırdığını..
çok eski olduğunu sandığımız.
bazen bunun gibi,
yanmış topraklar
en verimli nisandan,daha çok ürün verebilir
ve akşam gökyüzünde birleşmezler mi onlar
kızıl ve siyah ışıklar vermek için
terk etme beni

terketme beni
artık ağlamayacağım,
artık konuşmayacağım,
bir tek burada saklanıp,
senin dansedip gülümsemeni,
şarKı söylemeni ve gülmeni görmek için.
bırak olayım: gölgenin gölgesi,
elinin gölgesi,
köpeğinin arkasında,
terketme beni.
benim ol!

edit: merve sen misin? eksiler falan.
edit 2: benim ol derken artık şu aşkım platonik olmaktan çıksın demek istedim. nedir bu kadar eksi ya..
gittin mi.
Niye gittin?
Gitme.
Hep yanimda kal. Ayrilma dibimden.
Cururum yoksa.
gittin, tam 1 ay oldu. siktir git! başka erkeklerle yalpalan.
Kaybet bu öfkeni içinde sakladığın,
Terket o derdini benden almadığın,
Sabret sonu aynı değil söylüyorum,
Dinle rüyaların hergün aynı olmayacak,
Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin,
Gitme kaybedince daha çok seveceksin,
Biliyorum hiçbir anlamı yok
Yokluğunda...
seninleyken bir tane kızla konuşmadım. şüphelendin benden durmadan. fatma dedin aysel dedin durdun küçük orospu. hem o kızların günahını aldın hem beim. kimse kimseyle konuşmazken sen konuşur bildin ve her an kavga çıkardın. ruhumu daraltın beni alkolik yaptın. otçu oldum senin yüzünden. seni götüne tekmeyi vurdum siktirdin gittin. o mis gibi. sonra ne yaptım küçük orospu dur söyleyeyim. aysel i siktim hem de hunharca. sırf senden intikam almak için! şimdi ne mi yapıyorum yavşak kahpe. fatma nın peşindeyim onunla da sevişeceğim. sonra en yakın arkadaşlarınla. sen beni deli ettin kahpelerin tanrıçası sen beni deli ettin!!!
beni ozledin. Uzun zamandir gormedin gormek istiyosun.
Asla gorumiycem seninle. Beni bu halde gormene izin vermicem. Yasatmicam sana bu mutlulugu. Sevinemiceksin.