bugün

sonra da değmeyeceğini düşünüp sildim.
bazen kafam çalışıyor ama bazen.
seni düşünmediğim zamanlarda.
keşke o gün, sen turkcell den baska bana mesaj atan da yok dediğinde, cesaret edip ben atayım deseydim. şimdiye 1 çocuğumuz bile olmuştu. ah m...l ah... hayırlısı artık
artık yazılarımın sahibi değişiyor. sen tamamen bitiyorsun. burayı bir kere okusaydın da dediklerimi yapsaydın, ama artık son! ben şimdi daha mutluyum, en azında değer veren biri var hayatımda. onunla sonsuz olmak istiyorum...
Sen şampiyon olacaksın! Seni sevmeyen ölsün! ölsün! Seni sevmeyen ölsün!
Keşke yılbaşında hiç karşıma çıkmasaydın, bacardinin de canı cehenneme.
sana demiştim, sen gidersen ben yolumu kaybederim demiştim..

nitekim de öyle oldu. senleyken görmezden geldiğim, "amaan o var yanımda ben herşeyi hallederim" dediğim ne varsa, sen gittikten sonra saldırdı üzerime..

evet.. senle ben kayıkla açıldık.. uzaklara gittik ve okyanusun ortasına geldik. ama sen beni hiç beklemediğim bi anda köpek balıklarının ortasına attın .. parçalanmamı izledin. ölüyorum dedim, umrunda olmadı.

sonra sen benim binbir emekle gözyaşıyla yaptığım kayıkla başka gemilere yol aldın. ama allah adaletini buldu ki, o gemi parçalandı. sende düştün o suyun içine..

ama sen şanslıydın.. boğulmaların kısa sürdü ve başka bi gemiye bindin.. şimdiilik sudan kurtulmuşa benziyorsun ama sen sen ol dikkat et fırtınalara, köpek balıklarına..

ben şu an suyun içindeyim ve yalnız bi şekilde yüzmeye alıştım. her an gelip o geminizde kocaman bi delik açabilirim, üstelik köpek balığı arkadaşlarımla..
hayır pişman olacaksın ikimiz de biliyoruz. öyleyse bu acılar bu hasret niye? ne gerek var bunca özleme gözyaşına pişmanlığa. koskoca bir ömrün pişmanlık içinde telef olmasına dayanabilecek misin? çok güzeldin be kızım. ama keşke bu kadar güzel olacağına az da akıllı olsaydın adam olsaydın.
kendimi bile kandıramıyorum artık olmayacağını biliyor beynim ama kalbimde hala o tünelin ucundaki
küçük bir ışık gibi umut var ama her geçen gün bir mum gibi eriyip bitiyor.

tünelin ucundaki o küçük ışığa yürüdüm, koştum bazende ama tökezledim düştüm elimden tutup
kaldırmadın beni kendi kendime kalkmasını bildim.

ve şimdi ışığa doğru değilde tersine yürüyorum koşmaktan korkuyorum umudumu kaybetmekten korkuyorum.
birsey yapamaz mısın?
sokayım böyle aşkın ızdırabına. ben gidiyorum sevgili..
güvenme gençliğine çok fazla. senin yolun da yaşlılık. o yaşlı insana ettiğin küfür bulmaz mı seni sonunda?
(imkansızlık)

biliyorum bana gelen bütün yollar kapalı,

kesmiş haramiler her sokak başını

yüz bin can ister her adımda

bir ömür ister her bakışta

biliyorum bana gelen bütün yollar kapalı.
..
(sitem)

cellatta var bugün müthiş bir hayasızlık

pişmanım diyor da başka bir şey demiyor

pişman olsa ne yazar

şimdi onu da aşkından ayıracak kader

bitecek belki de ömrü

bırakacak ajdahar gibi sarılan kaderi yakasını
...

(hüzün)

sakın bana ümit verme seveceksen başkasını

nasıl da benimdin sana bakarken

sadece iki gündü saltanatım

gözlerine bakarken seni içten içe sevmenin....

yok efendim yok sahibim

bu zulmetin bir adı yok

böyle bir ihanetin eşi yok benzeri yok

ince ince işlenseydi kadere

bu kadar olamazdı bir cinayet şahane

hiç aşkın hicranı alınır mı alaya

bu nasıl hor görme bu nasıl karalama

seni benden alanlar açtılar derin bir harp

ve işte ben affettim onları yokuşta bu sarp

tek yeter ki seni bana geri döndüre hakk

olsun başımın gözümün sadakası

şu alemin yok bir senin için verilecek makbul hamdü senası

ki ben bulabilemem onu arayı arayı
...

(umut)

yağmur yağıyor

kırmızı güller solacak

papatyalar açacak dağlarda

kara fistanla toplamak nasipmiş en güzel papatyaları

kara dağ yeşillere bürünmüş

kara bahtımda çiçeklenir belki nisanda, belki temmuzda

benim olursun sen illa ki

sen benim olacaksın illa ki

boşa değil böyle aciz kalışım

boşa değil böyle kale duvarlarını yumruklayışım

yıkılır o yıkılmaz kalenin duvarları bir gün tek nefeste

ve sen benim olursun en güzel beste

kanasın ellerim

yaşarsın da gözlerim

hep benim olsun yalancı gülüşler ki

sahidir ölüme her yaklaştırır

eylüldü bitimin adı

mukaddesti sevdanın tadı

harap ettiler
..

benim güzeller güzeli sevgilim

adım senle başlasın,

ömrüm seninle son bulsun,

beni bırakma,

asla bırakma,

ne olur...
Ben seni sevmemek icin nedenler aradikca ve nedenler buldukca, seni daha cok sevdim ...
Yıllar geçti, ben de geçtim senden. Ekmegin etrafindaki un tozları gibi kaldın hayatımda. Şu yalan dünyada olmaz diye bir şey yok, gün gelip de düşer miyim aklına? Bir kuru incirin kokusu der geçersin.
artık ne söylersen söyle hepsi yalandır. şunu bil ki sevgili her yalan gecikmiş bir hoşçakaldır.
yıl dönümü şarkıları vol 1.

http://www.youtube.com/watch?v=8jspMjNyyIU
sana yazmadan gitmek istemedim bu gece. kıvrıldım yanına sevgili, öpüyorum gamzenden. benim için uğraşan o parmaklarını da öperim. iyi ki varsın, en kötü günümüz böyle olsun. iyi uyu he mi yanındayım ben. kokum gelsin, sıcaklığım.. iyi uykular.
açık ve detaycı olmak en iyisidir. ne kadar mümkünse o kadar kelime kullanırım, düşüncelerimi veya hissettiklerimi daha iyi nasıl anlatabilirim sorusuna iyi bir cevap ararım hep. söylerim de. ama yazarım da. uçmasın. eskimesin diye yine yeniden yazarım. hayat bu, daha söyleyecek çok şey varken, susmak olmaz.
sen ne kadar vicdansız bir insansın ya sana iyilikle yaklaşıyorum olmuyo illa pislik çıksın istiyosun
lla sasha delirsin istiyorsun böyle yaparak beni delirtmekten nefrete bağlamaktan başka yaptığın bişey yok unutmuyorum böyle aksine kuduruyorum.
sayenizde sinir hastası oldum... teşekkürler ailem, iyi ki varsınız(!).
sana söyleyeceğim hiçbir şey yok.
ne benimleyken gidip aniden eski sevgilinle evlenmeye utanıyorsun, ne onunlayken bana mesaj atmaya!... herkesin gerizekalı, bir tek kendinin çok akıllı olduğunu sanman ne fena...
o değil de, tv'de şurda burda gören de cidden bir şey sanıyor seni ya, ben ona yanıyorum...
SEN HANGi YAZIYI BANA YAZDIN?
Aslında hiçbir şeyin önemi Yoktu
Biz bitmiştik
Belki de hiç biz olamadan BiTMiŞTiK
Sesini bir daha duyamayacağımın HÜZNÜ VARDı
Alkolü Bıraktım
Birgün sana Yazmayı da bırakacağım

Neyse ben gidiyorum Sen kalanlara anlatırsın e.serin'i
senden sonra kimi öptüysem senin yüzünden..
şimdi bu rimeller akıyorsa yanağımdan senin yüzünden..
eksik, yarım, boş herşey.. seni bekliyor gibi işte..
kahretsin!
umut acı, hayaller hep kırık görmüyor musun?
yoruldum, gücüm yok ki..biliyorsun..
hem güçsüzüm hem üşüyorum! elini uzatsan, sarılsan, tutsan beni!
geldim, burdayım desen diyorum..
sabrım tükenıyor, üzgünüm güzel adam
çok üzgünüm..
sensiz çekilmiyor şu fani ömrüm..
seni özlüyorum.. çok özlüyorum..
düzeltme.