bugün

geçen ismini şifrem yapmak istedim, karakter yetmezliği yüzünden uyarı aldım * *
işe geç kaldım.
geçme namık kemal köprüsünden
ürkütürsün vakvakları
ananın a***a çam diktim
git, topla kozalakları
düşünemedim, çaylağım, kimse okuyamıyor.

okusaydı ona şunu demek isterdim, gerçekten böyle bir climax bir daha yaşama şansın yok...
(bkz: Bok)

Bildiğin bok. O kadar yani.
büyük ihtimalle okuyor fakat kendine yazıldığından bir haber, sıradan bir şey işte deyip üzerine alınmadan geçiyordur.

o yüzden okumasını değil de bizzat karşı karşıya gelip yüzüne tükürmek isterdim - söyleyeceklerimi..
Sınavlara çalışıyoruz sen bakmaya doyamadığım gözlerinle hüzünlü hüzünlü bakıp: "Galiba ben bu dersten kalacağım." diyorsun. Ben yanağını okşamak için neleri vermezdim be diyip derin bi iç çekiyorum. Tabi sen de bunu farkedip benim de ders için üzüldüğümüd düşünüyorsun. "Üzülmeyelim hadi çalışalım diyorsun." Okul bu sene bitecek ve ben sana seviyorum seni be diyemediğim için uzun süreler boyunca pişmanlık duyacağım. Teşekkürler
iyi okumalar.
Ne işin var lan onca erkeğin olduğu yerde ? Cik çabuk.
neden buradasın?
nedir senin derdin?
neden benin öldürüyorsun? eğer buradaysan bir şeylerin hatrından ziyade bir şey hissettiğin için olmasını dilerim. canım bağırmak istiyor. öfkeliyim. üzgünüm. yarım kalmaktan bıktım.
bende korkuyorum. seni unutma fikrine alışmaktan korkuyorum. benim olmadın ki kaybedeyim. sahip olmadığın bir şeyi nasıl kaybedersin?
dünyanın en ukala en bencil insanı olarak karşındayım bak bana. Allah beni kahretsin öyle bir seviyorum ki başka hiç bir şey koyamıyorum senin yerine. tertemiz seviyorum seni adam gibi, umutla, korkmadan. sakın! sakın bana acıyarak bakma. benim kaybedecek neyim var? ben aldatıldım kızım. en dibi gördüm. ama bu acı bu korku daha zor. ızdıraplıda olsa illaki geçer.
nedir seni korkutan? nedir istediğin cevap ver. bana bak.
şimdi! tüm bu denklemi iki bilinmeyene indirelim. ya sana uzanan bu eli tutarsın beraber güler beraber üzülürüz. nasipse bir ömür severim seni. ya da bu eli hiç uzanmamış gibi görmezden gel ve git. öldür beni ve bu oyunda böylece bitsin. evet bekliyorum...
Hiç konuşmuyoruz..

Oysa son cumartesi ne güzeldi. 40 yıllık dost gibi planlarından bahsetmiştik.

1 hafta oluyor yasemin.. Daha hiç konuşmadık. Şimdi 40 yıllık kanlı bıçaklı düşman gibiyiz.

Sevmiyorsun beni. Sevmeyeceksin de.

Rüyalarıma giriyorsun. Gece gece bilinçaltımda böyle..

Hızla büyüyen canavarlar gibi oluyorsun. Uyanamıyorum yasemin..

Beni boğuyorsun..

Sabah bir kalkmışım bakmışım ki;

Fabrikanın bir köşesinde etrafına uğurlar saçıyorsun.

Bazen öyle güzelleşiyorsun ki, bakmaya utanıyorum..

Diyorum ki neyine senin böyle kız?

Sonra kendi içime kapanıyorum, susuyorum kimseyle konuşmuyorum..
görsel
Senin Amınakoyayım.
Uyuduğunu söyledi ama uyumuyor dana.
Benimle evlenirmisin.
Mutlu ol artık allahın belası. Sen mutsuz oldukça içim parçalanıyor. Git yaşa hayatını ne olur. Gençsin, akıllısın.
Keşke keşke seni iyileştirebilsem. Ama kalkıp arasam açmazsın, yanına gelsem yüzüme bakmazsın. Sonuçta ben kimim ki. Sen de haklısın. Esas konuşmak istediğin ben değilim. Sarılmak istediğin ben değilim. yanına geldiğimde sadece iki arkadaş gibi dertleşebileceğimizi bilsem, daha doğrusu yüzüme bakacağına inansam koşarak gelirdim yanına. Bugün sabah gelecektim hatta. Falanca yerdeyim gel de sana bir sıcak çikolata ısmarlayım diye arayacaktım seni. Ama bütün bunlar imkansız biliyorum. Senin gözünde oldukça kötü bir insanım, Düşüncesizim, bencilim ayrıca da çirkinim. Yanında olamadığım için Üzgünüm. Ama unutma, yanında olmamı engelleyen de sensin. Ne olur artık mutlu ol. Sana çok kırgınım evet, ama senin kötülüğünü isteyen biri olmadım hiç. Olmayacağım da. Dans ettmeyi severdin, bir şarkı aç ve bırak kendini ritme. Sonra bir şarkı daha, bir şarkı daha, bir şarkı daha...
Bir kere sarılsak, dünyalar benim olsa. Çok şey istemiyorum kokunu içime çekeyim, yeter.
kalk karı sikişek!
Hep seni dinleyeceğim baba. Gözün arkada kalmasın diye uğraşıyorum hep ve bu böyle devam edecek.
Bugün beni çok mutlu ettin. Seni seviyorum iyiki varsın, hep ol.
öyle dertli dertli bakma..
götlük yapma adabınla sev.
o kadar çok karışık ilişki şeysim var ki bir an hangisini düşünerek yazacağımı bilmiyorum.o yüzden yazmıyorum.
senden nefret ediyorum ve sabahtan akşama dek yumruklamak istiyorum. ama içimdeki insan beni engelliyor.
Okuma ağzına sıçtığımın okuma, gitmişsin evlenmişsin, çocuğun bile olmuş. inşallah boynuz yersin ve boşanmak zorunda kalırsın.
o piçinle seni bu sefer ben bile almam. sevgi biryere kadar. yolun bundan sonrasını eşşeklerle gideceksin.