bugün

saçma bir eylem. kış bir canlı değil yazdığımız yazıdan haberi olmaz. bu da vaktimizi boşuna geçirmemiz anlamına gelir ve bizi harama sürükler. allah bizi affetsin. valla bak.
Benim gibi bir adamı kendine yazı yazdıracak kadar entel ettin ya, helal olsun sana be 4 mevsimin en soğuğu. Hele hele, nasıl bağlama ama.
hiç sevmiyorum lan seni vicdansız ne keseye faydan var ne de insan vücuduna. kardan adam yaptığımız zamanlarda biraz sever gibi oluyorum ama anlık birşey hemen geçiyor, çok kısa bir an.
şubat ayı en soğuk ayın olsun. eskisi gibi yerler santim santim kar olsun. yeter ulan doğum günümde karı görmek istiyorum.

(bkz: winter is coming) bu sözü görmek için geldim. kimse yazmamış bari ben yazayım.
seni çok severdim hatta en sevdiğim iklimdin ama bu ülkedeki yetkili sıfatların** sadece kendi kaba etlerini düşünmeleri sebebi ile aldığın canlar yüzünden artık seni sevemiyorum kış... hiç gelme, kal insanların insan olduğu ülkelerde... en azından orada seni layıkı ile yaşasın insanlar, solmasın yeni canlar.
çok soğuksun.
sayende sevişmeyi unuttuk. yaz gelsin de ah ulan ahh.
azcık daha soğuk ol da kar filan yağsın. yağmur çamurdan iyidir. aslında mevsim normallerinde hissedersek seni hiç sorun yok. ama şu güneşte bir sorun var. böyle kış mı olur allasen? kınıyorum.