bugün

biraz takıntılısın maalesef ama canın çok sıkkınken bile gülebilmene bayılıyorum canım. bir de ağlayana tüh üzülme vs demektense onu da güldürebilmen güzel.
sınavlardan düşük alcan diye kendini yiyon ama sikseler çalışmassın.
narsist olmanın ne gereği var canıms?
bitmiş gitmiş.hala acaba iyi mi acaba sınavları nasıl geçti.hastalanıyor mu, hayatında biri var mı, bensiz mutlu mu diye düşünmeyi bìrak. sensiz mutlu olmasa zaten yanında olurdu.
beklemek birini öldürebilirmiş, az önce anladım bunu...
Hayallerinden asla vazgeçme.
yazarların bizzat kendilerine yazdıkları yazılardır.

"yine sabaha kadar sinekler arkadaşlık edecek bana... sırdaş sırdaştır."
Birkaç yıl sabret... Atatürk de amasya samsun diyerek küçük adımlarla en sonunda istanbuldakileri yıkmadı mı?
1 cümleyi 2 dakika içinde yazmak varken 3/2 gün sonra yazıp onu kaybeden malsın, belki yine kaybetmiştin.
Yuzundeki gulumsemeyle kapatamadigin yaralar var ve icini curutuyor. Herkese yalan soylenir ama kendine yalan soyleme artik. Sahne senin ama yuzune sahte mimikleri yerlestirmekten bikmadin mi? Cekip gitmek istiyorsun,git amk git. O uzulmesin bu uzulmesin nereye kadar? Hayatindaki vampirlerden kurtul kanini emdiler. Enerjini somurduler daha ne dusunuyorsun? Yasamaya mecalin kalmadi be. Git kendine gel.
seni insanlar ne kadar yargılarsa yargılasın asla yolundan dönme. insanlar sadece kendilerini düşünürler ve şahsi menfaatlerine göre hareket ederler. sen ne kadar temizsen o kadar kirlenirsin.
Ne kadar güzel de kendime iyilik yapıyorum öyle bir yandan da bedenime zarar veriyorum. Varsın böyle gitsin mutlu olayım, herşey standartın üstünde.
günde 3-4 saat uyuyosun
yemek yemiyorsun sadece çikolata yiyorsun
biri dışarı çıkarmazsa çıkmıyorsun
derslerin iyice düştü
tez yazman lazım yazmıyorsun
iyice salak gibi oldun

hayır bacım kendini yavaş yavaş öldürmeye çalışıyorsan söyle de kesin çözüme biz ulaştıralım....
yürü bozkurt yürü deli kurt, yılmadan usanmadan eğilmeden inandığın dava için savaşmak için Türklüğü yüceltmek için yürü!
adam olmaz senden.
yazmaya bile üşendin yine. harbiden bye.
Kendine gel kendine! Salak mısın sen? Sakın! Geri çek kendini! Aşk sana göre değil. Gönlünü iyi tut elinde sakın verme kimseye! SAfsın kızım sen! Manyaksın!
mutlu kal.
yaptıklarının arkasında dur diyorsun ama yine eskiyi düşünüp hayıflanıyorsun, farkındamısın saçmalıyorsun.
bazı şeyler hiç değişmeyecek, takılıp kaldığın sürece zararın kendine.
sadece 'ol' demesiyle olduran rabbim herşeye kadir.
En bastan anlatiyim seni gorduhum ilk gun tabi kisiligini bilmedigim icin yani cok azcik az ama etkilenmistim sonra hareketlerin falan okul icindeki davranislarin itici geldi kizlarla yakinligin etrafimda kiz yok desende fazlasiyla vardi bence yani bunu sana daha oncede soyledim okulda farkli telefonda farkiydin yani simariktin acikcasi birde inatci ve hic bir soyledigimi takmiyodun yani kotu birsey soylesemde yine yanima gelip konusabiliyosun hicbirsey olmamis gibi ama bu huyun iyi birsey sadece bana karsi degilse tabiki yani okul disinda pek seninle bir yerde bulunmadim ama tahmin edebiliyorum az cok kizlara hayir demeyi ogrenmelisin bence * soyle birsey var gercekten sipsevdisin yani evet birini hadi diyelim beni seviyosun am tek bana karsi degil beni severken baskalarinada asiksin yada hoslaniyosun yani tam bi sipsevdisin. Sana iyi yonunu siyledigim zamanda havaya giriyosun o yuzden sana hep koyu yonlerini soyluyorum o zaman daha iyi oluyosun 'simarmiyosun' en azindan * alingan yada kin tutmuyosun en sevdigim yonunde bu * cok anlatilicak sey varda iste konusmuyorum o kadar *

iyisin isine geldiginde tani * bide laf olsun diye soyledigin cok sey var bana karsi durust oldugunu dusunuyorum yani hemen hemen o yuzden guvenilmeyecek biri degilsin yani * sevilmeyecek deger verilmeyecek biride degilsinde iste o olmuyo. bisey soylicem ama simarma yada okurken pis pis gulme * okulda boyle bazen benimle ugrastigin gunler geliyo herseyin ayri bi guzelligi var derlerdide inanmazdim gozum seni aramiyo diyemicem * ara sira iste * oda sakalari dozunda yaptigin zamanlari iste oyle iki yuzluuuu diye bagirdigin zamanlari degil :D

Bir kaç sene önce gelen masum mesajlar.
her aynaya baktığında "kımsın lan sen" dersin. ama bunu başka birisi söylediğinde sinirden delirirsin.
ayarın yok, ayarsız herif. harbi, kimsin lan sen.
hadi gidelim artık.
oksijen lazım beynimize.
mekanı kapattık nasılsa. buralar hep bizlik eskiden olduğu gibi.
hadi gidelim artık.
gölgemizi bırakıp gezdiğimiz yerlerde.
Hâlâ mutluluktan bahsediyorsun. Senin ruhun hasta. iyileşemezsin.
bu tipe güneş dogmaz amk.
ne zaman bırakacaksın polyannacılık oynamayı? yorulmadın mı sürekli her şeye gülüp, hayırlısı buymuş demekten. hadi milleti kandırıyorsun bari beni kandırma. balıkesir bandırma boş ver gitsin aldırma. öptüm canım. görüşürüz. **