bugün

kuafore git su kiriklarini aldir artik allasen. usen usen nereye kadar.
bir yerden başlamam gerekiyordu, gittim en olmadık yerden başladım...
Dünden kalma sufle,bi kaç mum, iyiki doğdum o zaman ben sözlük.
sekiz çizmeyi bırak artık, kendine gel.
her şeyi uzun uzun düşünmekten vazgeç. her sorunun cevabını bulmak zorunda değilsin.
Eşek kafalı artık kendine gel.
O çerkez inandından vazgeç.
Her şey her zaman senin istediğin gibi olmaz, olamaz.
Sen bile kendine katlanamazken başkası sana nasıl katlansın yapma allah aşkına.
education: henuz bitmis degil. hala ogrenci.

interests: uludag sozluk, yemek yapmak, gym'e gitmek, kankilerle disarda surtmek/takilmak

reference: bana iyi referans veren olur mu acaba?

work history: (bkz: error 404 not found)

skills: ne biliyim ya vardir bi kac iyi yanim sanirim. herhalde

ozgecmis: sktr et.

al sana cv.
yine planlar kurup tanrıyı güldürüyor, ama hiçbir adım da atmıyorsun. hayallerin seni boğuyor, yok ediyor. sen hala işin taşşağındasın. liseyi zar zor bitirdin, bir mucizeydi bu. 5 okuldan siktir edildin, mezun olunca bir sene boş boş gezdin. daha sonra bir okula girdin, ingilizcen iyi olmasına rağmen hazırlık okudun aptal gibi. şimdi okulunu da bıraktın. bitirmene de çok bir şey kalmamıştı üstelik. biriktirdiğin parayla uzak doğuya doğru gideceksin, birkaç ay sonra. döndüğünde ne yapacaksın peki gerizekalı? yakında peder ''ulan ne boka yararsın'' demeye başlamayacak mı? sen ne diyeceksin peki? başarısızlıklarla dolu hayatını gamsız bir şekilde sürdürmeye devam ediyorsun. hiçbir hedefin yok. hedefin sadece yeni hedefler bulmak. böyle hedef mi olur? dünya namına bir şeyleri umursamaya başlasan iyi edersin. artık dengeni bulman lazım evladım. kendine gelmelisin. bak, arkadaşlarının hepsi bitirdi okullarını; avukat, mühendis filan oldular. sen ne olabildin peki? korkarım ki senden bir halt olmaz. hem bu konuşan sen bile değilsin, yine taşşak geçiyorsun. iyi iyi. devam et sen taşşak geçmeye. ilerde bir gün, iyice yalnızlaştığında, tanıdığın herkes düzen kurduğunda ve sen sap gibi, ortalıklarda dolandığında hatırlatacağım sana bu sözlerimi! çok da umrunda olmayacak ya..
senin begenmedigin o uzva dogustan sahip olamayani gorunce uzuldun dimi ?
stresli,sıkıntılı günler geçecek sabırlı ol. güneşli günler göreceğiz.
kafana sıçayım yawrum.
merhabalar.
Bunu buraya yazıyorum çünkü ilerde yıllar sonra bu yazımı görünce kendimi nerede göreceğim çok merak konusu herneyse giriyorum..
Lise hayatımda 2 yıl kalmış biri olarak okulda çevremin gayet iyi olmasına rahmen sınıftan çıktığımda bi sağıma bi soluma kızların gelmesine rahmen okulu sevemedim hacı. sevemedim olmuyor ben okulda yapamıyorum 2 kez kaldım 2side devamsızlıktan okulda sevgilim olmasına rahmen devamsızlıktan kaldım evet ben öküzüm.. herneyse yıllar kaybettim bu yıl kafama dank etti açıktan başlıyorum en azından 3teyim öyle bi motive kaynağım var. Okuldan atılınca sevgilimden ayrıldım direk değil ama bi süre sonra yürümedi tabi herneyse gerçekten çok zor oldu insan başta kabullenemiyor. bide o bana açılmıştı o koyuyor mk. neyse acının ne olduğunu öğrendim büyükte acı değil hani insanın kafa yapısıyla alakalı kabullenmekle alakalı ilerde aşk acısımıdır nedir çekmicem olayı çözdüm hacı. Neyse çok sağlam çevrem varken 4-5 ayda hepsi çöp oldu. Şunu anladım okulda ki çevre hiçbiryerde olmuyor. son olarak ilerde ki yıllarda kendime selam söylüyorum iyi günler Berk Seni seviyorum.
Spor yapmiyosun ders calismiyosun.
e yuh.
o değilde az evel sokaklara baktım da hatunlar geçiyor, sigara yaktım, fark ettim de geçenler oradan geçiyor ama ben hiç birine böyle baka kalmıyorum artık onu fark ettim, hayır yeni fark etmedim, daha bi fark ettim. an itibariyle fark ettiğim buraya bunu yazmayı da saçma bulmam. uzun yazıcaktım saçma bulduğum için fark ettim uzun yazmamayı demek ki.

(bkz: intihar) *
günlük adı verilen yazılardır. insanlar ilerdeki kendilerine bugünden mektup yazarlar. bugün ne yaptıklarını, kime kızıp, kime güldüklerini anlatırlar. kişi gelecekteki kendisiyle dertleşir bir nevi. duygularını paylaşır, tecrübelerini yazar ki tekrar okuduğunda o tecrübelerden ders çıkarsın. aynı hataları yapmasın.
Hayat zaten zor bir de fazla mesai yapıp düşünme şu karaktersizi. O şuan malak gibi uyuyor,sende git uyu,düşünme... Düşünme...
yollarda ol.
tam bir aptalsın.

çünkü iki yüzlü değilsin. böyle herkese düşüncelerini net , dan dan diye söyle tamam mı? herkesi kaybet. herkes düşman olsun sana.

tam bir aptalsın.
çünkü küçüklüğünden beri asi ve inatçısın. Asla düzene uymadın, hep günah keçisi oldun.
Aferin.

hep böyle aptal ol tamam mı?
Hiç diğerleri gibi olma.

oysa ne kolay iki yüzlü olmak. insanların arkasından konuşup yüzlerine seni seviyorum demek.

Hep böyle aptal ol. yeterince kaybettin. daha da kaybedersin.
odanı topla artık.
Bazen görmemen gerekiyor bazı şeyleri, görsen bile ses çıkarmaman gerekiyor. Belki mutsuz olacaksın ama hiç değilse karşındakini mutsuz etmeyeceksin.
cebinde her daim kelimesi olan adamdım. adamlığım gitti, kelimelerim öksüz kaldı... yoksul mahalle çocuğuyduk. oturduğumuz kasaba küçüktü ama hep kalabalık yaşadık. kalabalığa alışkındık ama kalabalıkta yaşamaya asla cesaret edemedik. hep bir korku dal saldı içimize. korkudan dizlerimizi içimize çektikçe korkunun kökünü besledi kanımız. kalabalıklara yabancılaştık, kalabalıklardan korktuk, bireylerden sakladık korkuluklu tarafımızı. hep bir teyyakuz olma haliyle büyüdük. büyürken senelerce geride bıraktık gerçek yanlarımızı. uzayıp almaya çalışmak bedeller istiyordu. büyük şehirlerde teröre meyilli şeylerdi geride kalan yanımız. unuttuk... alışmaya çalıştık portatif yanımızla. sevdalandık, aşık olduk, sevgili olduk şehirli kızların fondöten yüzlerine. delice bir sevda sandık. Kendimizi onlara bıraktık. Çünkü onlardan olmanın tek bir yolu vardı; onlardan biriyle olmak, onlardan birinin yanında olmak. Onlara yükledik buğulu geleceklerimizi. Annemiz yerine koyduk başımızı okşadığında, aile olduk sandık seni seviyorum dediğinde. Sahiplendik. Uğruna gövdemize kocaman yumruklar yediğimiz halde. Sevgiye açtık, aileye açtık, kalabalıklaşmaya açtık… tum insani güdülerimiz açlıktan birbirileriyle savaş halindeydi. Ve bu savaşı kazanmanın tek yolu O’ydu. onu yazacam...
yat uyu lan manyak.
şu üniversitedeki dördüncü senende hala birinci sınıf dersleri alıyor olmana rağmen yaşadığın gaz mükemmel. sen bu gazla sandığından daha kolay mezun olursun. ama tabi önce derslere girmen lazım. malum daha önce de hep devamsızlıktan kaldın. sana tavsiyem salaklık yapma. aynı hatayı 2 kere yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır. sen 3 kere yaptın artık embesil mi desem sana yoksa mal mı desem bilemiyorum. ama aslında zekisin. yani bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey bu. neyse okulun amk sana bir şey olmasın. seni seviyorum.
bu daha ne ki. bence alış artık bunlara.