bugün

daha çok su içmeliyim.
başlık açma. sen başlık açma.
Piyanoya devam et, yilma başaracaksın.
bi cacık olmaz senden. belki olur ama önce yoğurt lazım.
17 saatlik oruç süresi için mideye bir haftalık yemek depoluyosun sence de garip değil mi?
oruçlusun sigarayı düşünmemeye çalış düşünmemeye çalış düşünmemeye...
Bu kadar karmaşık olma be gülüm. insanlar seni nasıl görüyorsa öyle yargılıyor. Dışarı karşı iyi ol için fark etmez nasılsa. Biliyorum yapamıyorsun. Neyse siktir et.
(bkz: lan oğlum böyle olmaz)
Sen ne tatlı şeysin ulan yerim seni.
Senin kadar dengesizini görmedim arkadaş ne biçim bir şeysin sen hayatında çok daha mühim şeyler varken gidip en önemsizini kafana takmayı nasıl başarıyorsun, hayret ediyorum. Sonra ben neden mutlu olamıyorum olamazsın tabi. Önemsemen gereken şeyi bal gibi de bilip bilmemezliğe vuruyorsun ya hastayım buna. Hayatının en önemli kısmında, tercih döneminde tercihleri sallamıyorsun dört sene burnun sürtsün de akıllan. bye.
kendine gel, hayatına bıraktığın yerden devam et.
senin iyi niyetinin a.k buket !
kalk yat.
Nabıcaz be kamil.
herkesin eline veriyorsun ama, kendi eline yine kendin veriyorsun. ne olacak böyle.
bak sigarayı son 3 ay da 2 pakete çıkardın, yapma sebebin yok, her şey bir adım ötende ama o adımı atmıyorsun. ne oldu lan sana.
hll knk dvm. aynen böyle evam et erkeklerin acizliğini gör. çok komik la bazı erkekler ezikte ha. şeylerini tutamıyolar falan. rezil oluyorlar ya gülüyorum baya.
ismail türüt dinleyen bir babanın vivaldi dinleyen oğlusun, utanmıyor musun lan hıyar ağası?
Düşünme düşünme selçuk üniversitesini ısrarla isteme çok isteyince olmuyor biliyorsun.
Hayatın nereye gideceğini bilmemek çok huzurlu değil mi?
Denizin ortasında gibiyim. Ne yüzdüğümü görebiliyorum ne de durduğumu. Hayatın içindeyken de öyle değil mi zaten. Neresinde olduğunu bilmeden yaşıyorsun hayatı. işte bende zamanın birinde yolculuktayım. Ya çok uzakta ya da çok yakında. Nerde olduğumu bilmeden yaşıyorum sizin gibi...
aklını siktiğim dingili bile bile geleceğini yakıyorsun. o kadar puan yapmışsın hala hiç kimsenin memnun olmadığı bir okulda okumak istiyorsun. git de gör gününü.
insanın kendini kandırması ne acıdır. Koca bir yalan herşey, zaman aldıklarını vermeyecek işte. Bak giden geliyor mu? Biliyorum bu muamma çözülmeyecek. Ama sen sükut et gönül, elbet karanlıklar, aydınlığa çıkacaktır.
hay senin sarap canagina ben e mi?
Bebeğim tamam ya bu kez kesin kaç bin öndesin bir terslik çıkmazsa gidiyorsun yerim seni beyaz çikolata.