bugün

uyusana lan.
Bir kere olsun içimden gele gele "umurumda değil" diyeceğim gün, kendimi omzumdan öperek ödüllendireceğim.
söndür ışıkları.
yak bir sigara aslanım.

şimdi tek tek güzel kızın fotoğraflarına bakma zamanı.
baktıkça dağıt kendini.

isyan et.
küfret.
parçala kendini.

radyoyu aç ve güzel bir şarkı bulana kadar değiştir radyo kanallarını.
eşlik et şarkıya.

onu hisset.
onu düşün.

sonra onun seni sevmediği,
taşşak geçtiği,
yalancının biri olduğu gelsin aklına.

onu neden bu kadar çok sevdiğini düşünme sakın.
anlam veremeyeceksin.

her zaman yaptığın gibi birincisini söndürdükten sonra ikinci sigaranı da yak hemen.
sağlam bir duman çek.

ve onunla yaşamak istediklerini hayal et.
sadece hayal et.
neden hep değer veren insan küçük düşer, neden değer görmez, neden anlaşılmaz..eskiden seven insan neden şimdi seni bu kadar hor görür oldu..saygı dediğmiz şey hemen yitip tükenecek kadar basit mi ..
Etrafında fikirlerine güvenmediğin insanların olduğunu fark etmen güzel.
amk senin. hayatında kimse bu kadar saygısızca davranmadı sana. yapabildiğin tek şey ağlamak. bravo.
hatun demekten haz alan yazarım aşırı derece de hem sözlüklerde hem gerçek hayat ta. * *
Arkadaşının tavsiyesiyle başladığın ve bırakamadığın Kore dizisini bırak Allah'ın işsizi seni. Değerini bilmeyen insanlara kırılma bile. iradeli ol, amaçlarını hiç aklından çıkarma. Vakit bulursan bir de biraz ders çalış amk.
"Biz n'abıyoz la, he? Biz n'abıyoz bu hayatta? Birileri demiş sınırları çizmiş burda yaşican demiş, birileri demiş ki bu maaşı alıcan demiş, bu okula gidicen demiş, bunlara karşı çıkmican demiş, bunların hepsi ben söylemeden önce, ben yapmadan önce birileri tarafından söylenmiş, ben istemedim ki bunların hiçbirisini..."
yalandan demiyorum, kendini begenmek de değil bu, sen bi Harikasın.
inançsız ve duygusuzsun geleceğin çok parlak.
bir işin ucundan tutsan kanatlanıp uçarsında. tutamadığın için senden bi cacık olmaz. pişman mısın değilsin esefsiz.
senin yaşama sevincine hastayım. hayata verdiğin değere, ailene, tutkularına, düşüp yaralanıp yine de pes etmeyişine bayılıyorum. idolümsün.
git ders çalış.
çalışkansın,akıllısın ,disiplinlisin ,herşeyi öğrendinde bir sakin olmayı öğrenemedin be güzelim.
biraz zekanı kullaacak aklın olsaydı , şimdi bu durumda olmazdık .
allah aşkına biraz daha güçlü dur çok az kaldı sen yıkılırsan ona nasıl destek olacaksın sağ salim çıkacak o ameliyattan.
bas git lan lavuk, hiç bir şeyden korkmuyon ama bunun sana yararı ne denyo.
ne s.kimsonik bi insansın amk. başkaları üzülmesin diye kendini niye üzüyorsun, bundan sonra kimseye acıma (yine acıyacak).
senden bana fayda yok.
yine çağırıyor seni, gözleri, kokusu, teni..
yine her şeyiyle gel diyor.
salaksın. biliyorsun bunu zaten.
gözleri, sadece gözlerini kapattığında hep baktığı gibi bakıyor.
kokusu, sigara kokusundan burnunu kurtardığında geliyor sadece aklına,
hatta bazen bir duman bile onun gibi kokuyor.
teni, bir bira şişesi gibi, soğuk, pürüzsüz, seni çağıran, ama o da aklında.
salaksın, bunu zaten söylemiştim.
herşey aklında, kalbinde.
niye çıkarıp atamıyorsun, vuramıyorsun yumruğunu masaya.
arkadaşlarına " bazen ben neleri atlattım lan! sen kimsin?! diyebilmeli insan" derken iyidi hayat.
yapsana hadi.
vursana yumruğunu masaya, atlattıklarını saysana sana bıraktığı tek şey olan hayalinin suratına.
hadi, desene sen kimsin, diye.
yapamazsın. yapamadın hiç.
öyle karıştın ki gözlerine, neden aklına geliyor sanıyorsun.
onun gözleri de sensin artık, bakışları da.
kokusu yok, kalmazdı da zaten böylesine işlemesine izin vermeseydin aklına.
bira şişesinden onu çıkartıyosun lan gerizekalı, cin mi bu çıkıp dilek hakkı versin sana.
sana verdiği tek şey kalbiydi.
o da sende kaldı.
seninki nerde?
gözlerin nerde?
nereye bakıyorsun?
ne çekiyorsun içine?
neden bunu yapıyorsun kendine?
kimsin sen?
kimim ben?
http://ftp.ytbbs.com/atta...748324uu5tq357uqt7znw.jpg
sus, sabret, çalış ve bekle. olacakları gördüğün zaman dünya alem seni tebrik edecek.
bedenim burada evet ama ruhum nerede. evet hede efendi bu soruyu kendime her zaman, her farklı yer de soruyorum ama bulamıyorum.
Ne kadar isterdim.. Başka türlü olmayı ne kadar isterdim..
salaksın.