bugün

oğlum ben geliyorum ileride güzel anılara geliyorum daha mutlu anlara geliyorum bekle beni...
seni nerde görsem tanırım.
napti len.okudun adam oldun.estetik ameliyat olmuşsun burnun ne güzel gözüküyor la.nasıl amerika güzel mi beğendin mi bari.
hala seviyorsun dimi lan.Gerizekalı.
(bkz: how i met your mother)

ted mosby'nin arada bir yapıp barney stinson'a da öğütlediğidir.
-napıyon la ben. ehehehhe *
alternatif olarak:
-napuyon la keranacı. hala okulu mu bitirmeye çalışıyon ?
umarım iyi bir yerdesindir.iyi bir şirkette iyi bir poziyondasındır.umarım şuandaki hayatından çok daha mutlu çok daha paralı çok daha doğru yolda olursun.yaşarsam bu yazdıklarımı tekrar okuyacam ve inş dilediklerim gerçek olur.
senden bi bok olmayacağından hiç şüphem yoktu zaten.. hahah salağa bak hala bişey olamamıs.. aptal mühendis..
adam olmazsın sen olum.
O yattığın karanlık ve kasvetli yerde keşke dememeni istiyorum.
sen hala ölmedin mi?
(bkz: liseli hayalleri)
yaptırdın o dövmeleri iyi bok yedin!
lan kaç yıl oldu alamadın şu diplomayı! seni okulun demirbaş listesine yazdılar yavrum ya...yaşıtların çoluk çocuğa karıştı, utan utan!
şimdi bunu okuyunca güleceksin o yüzden sadece bu kadarını yazıyorum. 5 yıl önce ciddiyetle yazıp vay be ne yazdım diyerek yazığın şeyleri bugün okuyunca gülme krizine girdiğine göre 20 yaşında yazdığını 20 yıl sonra okursan gülmekten ölürsün herhalde.
kaç proje gerçekleştirdin? ya da en azından defteri doldurdun mu?

o değil de soru sorsak cevabını alamayız ki. anca zaman makinesini icat edip geri dönüp cevabı vermesi lazım. o zaman da yazı öyle olmayacak. belki bikaç haftanın biten maçlar sonucunu isteriz.
güzel bi annesin. hayatının kıymetini bil. çok sev.
bundan 10 sene sonrası, bundan önceki 10 yıldan farklı olmayacak. yapman gereken her şeyi yapıp bekleyeceksin. sadece yorulduğunla kalacaksın. sap gibi, hayatın ortasında, mutlu olabilen insanları hayretle seyredeceksin.
içindeki çoçuksu yanın hala duruyor mu ? Ne kadar değiştin ? Hayatından kimler çıktı ? Kimler girdi hayatına ? Hala hayatındaki insanlar seninle mi ? Garip düşüncelerini düşünmeye devam ediyor musun ? Oyunlardan vazgeçtin mi ? Dmc hala senin için değerli mi ? Hala sevdiğin oyun karakterlerinin repliğini yapıyor musun ? Söylediklerim ve söylemediğim, sorduğum, sormadığım, her şey aynıysa, hiç değişmemişsin diyeceğim lan kerata.
bu yazıyı okuyorsan eğer istediğin çoğu şeyi yapamamışsın demektir dostum.

bir an önce defol git buradan ve seni mutlu edeceklere zaman ayır.
sen hala burda mısın .
fermuarın açık kalmış yine.
ölecen pc başında az hayati yaşa. hala kalkmis eski yorumlarını okuyosun ya pes sana daha ne diyeyim? bu demek oluyor ki hala yalnizsin aferin sana iyi halt ediyon. bari kedi almış ol bi tane. onu da mi yapmadın kalk çay koy senden baska bi bok olmaz.
insanlara asla güvenme ve arkanı dönme, biliyorum her seferinde güvenip, arkanı döneceksin ama umarım akıllanırsın.
umarım unutmuş olursun.