bugün

bugün doğum günü. sabahtan beri adımlarımı nasıl attığımın farkında bile değilim. dile kolay 10 yılımı vermişim,yeni farkettim.O ise hiç olmamışım gibi yaşamını sürdürmekte, bir yeni sevgilisi var gözlerimle gördüm, bir can daha verdim.
Olsun be...
Varsın mutlu olsun...sevgi dediğin zaten ne ki...
O'NUN omuzlarında da ağlasın, saçlarını taratsın....
Unutsun beni...ben ölsem.unutamam.

bunu da eksilediniz ya. siktiringidin
ben hiçbir şeyi bırakmadım.sen bana olan inancını kaybettin belkide hiç inanmadın bana böyle bir şeyi nasıl yakıştırdığınada aklım hala ermiş değil ben olduğum gibi dosdoğru ve safım,yalansız işte hep bu yüzden kaybeden ben olacağım.
Seninle adam akilli sevgili bile olamadik... ellerinden tutmadan daha olmek niye ?
Sen gittin.
Ben kaldım.
Yine de iyi düşün sevgili
Şimdi karşıma gelsen.
Kim kaçırır gözlerini?
Bir gun bencilliginin seni yok etmesini diliyorum. Baska hicbir sey gelmiyor icimden. Yok ettin.
üzgünüm bencilliğimin beni yok etmesi dileğin gerçekleşmeyecek çünkü yok olmuş bir benliği tekrar yok edemezsin ve evet ben de teşekkür ederim tüm bencillik duygumla seni sadece kendime ayırmama müsaade ettiğin için ve yine teşekkür ediyorum bencilliğin: sahiplenenin değerine göre olmasını gerektiğini gösterdiğin için ve kendimden özür dilerim değer biçerken kalbime yenik düştüğüm için.

bırak kendi kendine saklambaç oynamayı
öcülerin hepsi masum artık
papağanların vardı kafeslerinde
papağanların yerini şimdi hep sen aldın
korkaksın kilitlerini açamayacak kadar korkak
üşengeçlikse hat safhada
elinde anahtar olan birine bile müsaade vermeye üşeniyorsun
ve unutuyorsun
niyetlerini sevgi kelimesini arkasına gizleyenlerden olmadığımı unutuyorsun
ve sen giydiğin o maskede kendi kendine boğuluyorsun.
allah yazdırmayı nasip etmesin, severim ben meleğimi. *
Gün gelecek bu başlık altında sana söveceğim ey sevgili ama önce tanışıp ayrılmamız lazım.
"Hangisine?" Diye soracağımdır.
Olmayan eski sevgilime.
manitacılık işlerini gözünüzde fazla büyütmeyin.eski sevgilime hiçbişey demek istemiyorum çünkü umurumda değil.gezdiğim,zaman geçirdiğim bir kız işte sonra da ayrıldık.hayatımdaki yeri de değeri de o kadardı bitti gitti.
lan hepiniz.mi.ask acisi cekiyonuz. baska dert mi yok lan.
eskinin hatırı var hala bende.
yaşattığın iyi kötü her an için sonsuz teşekkür ediyorum sana.
biliyorum hala benim için doyasıya ağlayacağım bir omuzsun belki de en güvenilir sığınak.
seni gördüğümde mesela eskisi gibi titremiyor içim, oturup kahve içtiğimizde 'o fincan ne kadar şanslı fincan' diye düşünmüyorum.
seninle hala görüşmek, konuşmak yaşıyabileceğimiz en güzel ve dürüst şeylerden birisi bana göre.
arkadaş olarak iyiyiz ama biz birbirimize yar olmayız, biliyorsun.
Şimdi küfür yazacağım buraya sonra modlar silecek ama ona söylemek istediklerimi normal cümlelerle anlatmam mümkün değil. Kısaca şu
Yeter amk Siktir git hayatımdan, yeterince sıçtın zaten bir de sıvama aq malı.
selam kızlar.
Knk naber haftasonu boş musun? (temsili abazan)
4 senelik ilişkimizi amcasının ogluna kaçarak kurban eden sevgili inşallah benim yoklugumu bir gün aramazsın yıllar sonra batuhanım nerde demezsin her daim evine baglı eşine aşık olarak kalırsın senin mutlu olman için her duayı edecegim senin mutlulugun için elimden gelen her şeyi yapacagım bir gün döner seni seviyorum der isen bende seni seviyorum bu sözü yüregim söyleyecek ama dudaklarım söylemeyecek.
her şey çok iyiydi ansızın '' hadi yol al'' dedi. ne oluyor falan dedim konuşmak istemiyorum hadi by dedi, neden dedim ama neden, gereksiz geliyor senle konuşmak dedi. saatler geçti günler geçti aylar geçti: düşündüm nerde yanlış yaptım. düşünüyorum düşünüyorum bir kusur işlemedim. aylar sonra mesaj attı; '' ygsden kaç yaptın'' dedi. ah be güzelim tam unutuyordum içimdeki delikanlıyı uyandırdın, yapma bunu bana acı çekiyorum. ansızın gelip de özledim dersen sana geri dönerim sonra yine yol verirsin oyuncağın oldum be, aşkından adam oyuncak yaptın kanı deliyi.
Sen benim eski degil eskimeyen askimsin.
Seni artık sevmiyorum. Ne gönül yaramsın, ne de aşkını beklediğim adamsın. Gözlerin kalbime işlemiyor, aklıma bile gelmiyor artık maviliği. Hele o teninin kokusu, unuttum bile. Onlarca parfümüm var onun yerine. Her gün değiştirerek sıkıyorum. Hani benim aldığım ama bana geri verdiğin o yastık varya yatağımın bir köşesinde süs niyetine duruyor. ne ona sarılarak yatıyorum, nede uyanıp uyanıp kokluyorum. kokunda kalmadı ki zaten, dedimya gelmiyor bile artık burnuma. 'Sensiz Olmaz' şarkısını benim için Müslüm Gürses söylüyor artık bana. Senin sesinde yok ki zaten. Hele o 'Kadınım' şarkısı.. Detone olmadan söyleyen milyonlarca insan varken neden senden dinleyeyim. Evinin ya da evimiz olacak o evin ışıklarının yanık ya da sönmüş olması da acıtmıyor artık içimi. kapalıysa da kapalı evde yoksun belki ama neredesin, kiminlesin merak da etmiyorum.
Islık çalamıyorum zaten. Hoş ben çalsam da sen duymazsın. Çalamıyorum diye sevimli de bulmazsın. Unutmuşsun da zaten. Ben gibi. Benim seni unuttuğum gibi aylar önce. Aynı seni sevmediğim gibi artık.
Saçlarım çok uzadı yine. Senin sevdiğin gibi. Gidip kestirebilirim ama. Nasıl olsa senin beğenmene ihtiyacım yok.
Yine senin bildiğin benim işte. Yine en sevdiği cafenin en sevdiği koltuğunda oturan benim. Ama bu sefer senin gelmeni beklemiyorum. Daha önceden de seni beklemediğim gibi..
bak canım, bazı şeyler vardır ve bazı durumlar vardır ki onda mecburen bişeyleri söyleyip damarına basmam lazım. basmam lazım ki beni engelleyesin. çünkü ben yapamadım. üzerimde ağır bir yük oluşturdu. ben yapamıyosam o yapsın politikasıydı. hergün resmini görmek hergün sana bakmak acı vericiydi. dolayısıyle birimizden birimizin engellemesi lazımdı . işte o kişide sendin. içten gelmeyerek de olsa planlı şekilde sert konuştuğumda en sonunda engelleyeceğini bildiğim içindi.
mutlu ol emi...
sana kırmızı çok yakışıyor.
seni bana yazan kader dile gelse hayatdı der.
iyi ki ayrılmışız.
teker teker gelseydiniz şuan bir şeyler yazabilirdim ama hangi birinize yazayım? hanginiz eskisiniz, hanginiz daha eskisiniz hiç bilmiyorum... ya da benim hiç eski sevgilim olmadı. hep kendimle taşıdım bir parça eskiyi.

yaşananlar hiç eski olur mu? daha dün gibi tenin tenimdeyken biyonik bir tik tak seni ne kadar geriye götürebilir.