bugün

Gelsin bizle top oynasın, halı saha parası almayacağız-kaleye geçmek yok-serbest dolaşım hakkı var. Ama yeter ki Türk futbolunu rahat bıraksın.
(bkz: we have bekir they don t)
bugün allah tarafından gücü 98 yapılmış. ama yapacak bir şey yok. çabaları işe yaramadı.*
ezeli rakibimiz fenerbahçe'nin gayet karakterli ve samimi futbolcusu. kendi kalesine gol attı diye demiyorum, severiz kendisini.
fenerli değilim ama bu adamı seviyorum. temiz adam. çirkef değil. çirkinleştirmez futbolu. birleşitiricidir.
saha içinde rakip futbolcularla diyaloğu örnek alınmalı.
diğer fenerbahçe futbolcuları için;
(bkz: moussa sow)
(bkz: mehmet topal)
En kazma Türk stoper ünvanını kazanmak için Gökhan Zan ile yarışan, özünde iyi sahada ise tam tersi olan Elazığlı futbolcu.
isminin gökhan zan ile aynı cümlede geçmesi kendisine hakarettir. marsilya'da rövaşata ile gol atmış bir adamdır bekir.
ayrıca süper kupada drogbaya adım attırmadı. ayağından top aldı, önünde kafa vurdu. gayet de güzel oynadı. pırıl pırıl bir türk futbolcusu.
çirkef olmadığı için sevilen futbolcu.
görsel

matrak adamdır. üst düzey oynamasa da severiz kendisini... herkes puyol olacak değil ya.
tam bir stoperdir. durdurucu özelliği vardır. takımın ataklarını durdurur. ama kendi takımının. evet.
bugün arsenal'e gol atacak oyuncudur.
yil 2013 olmus bu adam hala futbol oynayip benim 30 yilda belki de kazanamayacagim parayi bir senede kazaniyor. adaletini sikeyim dunya
sene olmus 2013 bu adam hala top oynuyor bende hala bilgisayar muhendisligi okuyorum . hayir yani boysa 185 bizde variz bizde kosuyoz 6 kilometre ne yani.
dağda üç koyunu güdebilecek kapasiteden yoksun futbolcudur. bugün bu savı kanıtlamıştır 45 dk boyunca. *

edit: imla
dünkü maçta sağ bek oynayan stoperdir.

stoper dediğin sağlam olur
kolay çalım yemez
hadi ileriye çıkamıyosun
adam geçme özelliğin yok
anladık
bari pas hatası yapma bekir reyiz.
Arsenal maçında kuyt ile beraber sağ kanadı kapamışlardı. hazır olmayan bir gökhan oyuna girince golü yedik.
bekir bir gökhan değil ama dün savunmada fena değildi. çıkması yanlıştı. üç forvetle oynayıp sağbekten hücum bekleyen hocada Problem var. koysana orta sahaya ileriye dönük bir Adam.
Kendisini izlemekten keyif aldıgım futbolcu.
fedai.

6 ekim 2013 fenerbahçe trabzonspor maçının sonunda onur recep kıvrak'a yönelik hareketleri ile karakterini göstermiş kişidir.
on numara karaktere sahip futbolcu. maç boyu faul yaptı özür diledi faul yapıldı hiç ses etmedi. onur ne yaptıysa artık. evet.
zaman zaman aptalca paslar verebilen, insanı çığırdan çıkartan futbolcu.
--spoiler--
herşey bir öpücükle başladı
--spoiler--
türkiye kupası zerre bir tarafımızda değil ama iki golün de kanadından geldiği fethiyespor mağlubiyetinin faturası kendisine kesilecek.
saygılar..

tamı tamına fenerbahceye layık bir topçu..
2. lig takımları bile bu adamı takımlarında tutmazken fenerbahce adama resmen aşık.
16 şubat 2014 fenerbahçe kasımpaşa maçı için temiz maç oldu diyen adam.

hep size adalet değil mi?
kıronun önde gideni, en yakın arkadaşı selçuk şahin lan.

yemek yerken agzını şapırdatıyor he bir de ilk buluşmada görgüsüz olup kendini övmesi mevcut ayı.

tanım:fenerbahçeli futbolcu.