bugün

23. dönem yozgat milletvekili.

(bkz: akp)
anasaya mahkemesi türban kararını iptal etmesi ardından; " Anayasa Mahkemesi Anayasayı ihlal etti " gibi yaran bir açıklama yapan akpli şey.

bu insanlarla maalesef aynı oksijeni tüketiyoruz.
kötü niyetli ve son derece antipatik olmasına karşın doğru şeyler söyleyen grup başkan vekili.
dün tbmm de chp li vekilleri çok hoş bir şekilde susturan milletvekili. bugün de anayasa mahkemesi nin adıyla ne kadar zıt olduğunu seslendirmesiyle yükselişine devam etmiştir.
akp'yi kapatma davasında cemil çiçek ile birlikte savunacak milletvekilidir.
televizyonlara çıkıp utanmadan "vah vah anayasa mahkemesi planımızı bozdu" ve israil'e toprak peşkeş çekerek iktidarda kalmamızın önünü tıkadı manasında konuşan akp yozgat vekili. ulan bu adamlar islamcı diye biliniyor en çok ona yanıyorum. ben sizden daha çok müslümanım.
ak parti grup başkanvekillerinden, başarılı bir siyasetçi.
bugün bahçeli'ye cevap vermiş.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/12337498.asp?gid=229
rte nin yanından bir an olsun ayrılmayan, ölümüne destekçi milletvekili şeysi.
bugünkü açıklamasında mhp'ye hitaben kullandığı erciyes ovasında kurt, ankara'da kuzu oluyorlar cümlesiyle sert çıkışlar yapan akp grup başkanvekilidir.
bahçeli ve mhp'ye ayar verip kapağı oturtmuş şahsiyettir. kendisi baştan sona şahsiyettir!
anayasa mahkemesinin mayınlı arazi konusunda,44 yıllık maddeyi red etmesinin ardından
" bu karar siyasidir"
demesiyle "insanlık" dışı gördüğüm kişidir..
destekleyenleride aynı kefeye koyarım efem..
eksi vermeyen israillidir..
kendisine açık mektubum:
(bkz: erciyes ovasında kurt ankara ovasında kuzu/#5883935)
halatmış, sehpaymış falan filan.

adam elinde.

oturup adamı ombudsman yapacağına as o zaman. kafana göre maaşını yükseltirsin, makam arabanı değiştirirsin. bir yasaya bakar, yapmadığın şey mi?

%47 değil misin sen, konuşacağına as o zaman.

bahçeli'nin de, ecevit'in de, yılmaz'ın da gücü yetmedi.

hadi senin yetsin o zaman. as ta erkek diyelim.

yoksa senin bok attığın adamlardan ne farkın kaldı?
majestelerinin güdük şövalyesi. sahibinin sesi.
hemen her konu hakkında özgün(!!!) ve ilkeli (!!!) fikirlerini beyan eden akp * üyesi milletvekili.
ak parti yozgat milletvekilidir.
rahmetli ilyas arslan'dan sonra, yozgat için en değerli vekil haline gelmiştir.

ak parti'nin hukuksal işlerinde büyük rol oynayan bekir bozdağ, yozgat'ın sarıkaya ilçesindendir.
abdullah öcalan'ın asılıp asılmaması konusunda mhp'ye taş atarken milletvekilliğini tehlikeye atmış kişi. Biri çıkıp da "Bekir Bey, sen bırak MHP'nin tutarsızlıklarını. Madem bu asma-asmama meselesi bu kadar önemli. Sen kendi partinin tutumunu bize bir izah ediver. Sizin parti, Öcalan'ın asılmasından yana mı, değil mi? Anlat hele. " dediğinde, kendisi ne diyecek ? "asılsın" dese partisi doğu ve güneydoğu'yu, "asılmasın" dese iç anadolu'yu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalır ve kendisinin bir daha milletvekili seçilme şansı azalır. çünkü milletvekilliğini yaptığı yozgat genellikle milliyetçiliğiyle bilinen illerimizden biridir.
basın toplantısında yaptığı gafla gülmekten yerlere seren akp milletvekili. buyrun;

http://webtv.hurriyet.com...=2&vid=3865&bid=1
yozgatlı kürtçü.
"bahçeli'nin korumları, 'bırakın lan beni ibneler' dedi, ne kadar ayıp değil mi, değerli basın mensupları?" şeklinde bir basın açıklamasını izledim bugün kendisinin. bu kadar ucuz olursa siyaset yapmak, üslup da buralara kadar gelir işte. "ananızı sikeyim orospu çocuğu saydam bıyıklılar." deselerdi, "böyle böyle dedi." mi diyecektin, ey bekir bozdağ. zaten en sevmediğim akepeliler top 5 vol 1 listemde sürekli, arınç'la birincilik için kapışan bir adamdı kendisini, bugün o koca dudaklarından "ibne dedi, ibne dedi" kelimelerinin saçıldığı ana öğle yemeğimi yerken şahit olunca, iyice bi tiksindim. zaten konuşmasını izleyenler bilir, öyle bir ses tonu vardı ki, sanarsın cuma namazında hutbe veriyor, böyle orta anadolu aksanıyla, kafasını yere paralel sağa sola yavaş yavaş çevirip tek eliyle hürriyet gazetesinin 7 yıl önce attığı birkaç başlığı, yaklaşık 20x40 boyutlarında bir kağıda çıkartmış siyah beyaz; "işte belge." diye, haykırıyordu." neymiş de, bursa milletvekili sayın koyuncu, darp edilmiş; gözlüğü kırılmış, kırılan camlar, o gül yanaklarında tahribata yol açmış. bu nasıl bir çağ dışılıkmış, bu nasıl bir insanlıkmış, akepe hiçbir zaman şiddetle çözmemiş bir şeyleri, her zaman fikirle, düşünceyle, mantıkla yaklaşmış, insancılmış. vay benim güzel kardeşim bekir bozdağ'ım be. sen değil miydin, ankara'da tekel işçilerine biber gazı sıktıran, sen değil miydin chp milletvekilini polisine yerden yere vurduran, çamur deryasında sürükleyen. sen değil miydin 1 mayısta işçiye tazikli su sıktıran, sen değil miydin, manisa il teşkilatında arınç konuşurken, bir köylünün "sayın başkanım tütün bitti, açız. oyumuzu size verdik, gene vereceğiz ama tütünü bitirdiniz." demesi üzerine, "sen chpli'sin çık dışarı, saygısız herif." deyip o garibi tartaklatan, senin genel başkanın değil mi ey bekir bozdağ, "1 ay içinde tekel işçileri eylemi sonlandırmazsa, biz zor kullanarak boşaltmasını biliriz." diyen... ama sen hep varsın, var olacaksın biliyorum; inanacaklar, izleyecekler, alkışlayacaklar seni. çünkü, konuşmanın aralarına serpiştirdiğin, "elhamdülillahlar, maşallahlar, mazallahlar, hazreti peygamber muhammed mustafa hazretleri efendimizin de dediği gibi ile başlayan cümlelerin, allah'a hamd olsun ki, diyerek yükselttiğin o ses tonun seni gene iktidara getirecek. bunu sen de ben de biliyoruz... umarım gerçekten bir allah vardır ve ikimizi de yargılar. beni içki içiyorum diye yakacak olan allah, sana ne yapar bilemiyorum...
dengesiz yozgat milletvekili. osman durmuş'un konuşmasından 2 saat 20 dakika sonra söz alıp, ortamı geren, nerde ne konuşacağını bilmeyen tayyipin emir eri. başbakanı vur dese vurur öl dese ölür. kemçük ağızlı akp grup başkanvekili.
osman durmuş'un açıklamasını islama laf atmak olarak yorumlayan. dengesiz provokatörün tekidir. ayrıca kavganın en büyük mimarıdır efendim.
bitirilmiş pkk yı akape nin hortlattığını kabul etmiş akapeli.
tutanağı küfür ile birlikte aynen okuduktan sonra ki suratı ve kelimleri toparlayamaması ile yerlere yatıran akepe milletvekili. 10 yaşında olan bir çocuğun eline versen o tutanağı, orada yazan o kelimeyi atlar öyle okur...
akp nin acizane çırpınışları da ifade ettiğim gibi çırpınış içinde olan akp zihniyetinin son karakteridir.
mecliste olan olaylar için konuşmasını dehşet ve şok içinde izledim.
diyor ki: " mhp peygambere hakaret etti " , " mhp tayyip'in karısına hakaret etti "
cidden şaka gibi. bu sözler de neyin nesi. meclis tutanakları olsun, konuşmalar falan videolar olsun bu söz üstüne bir kez daha izledim meraktan.
ortada tek hakaret yok. komik olan mhp de demiyor bunu. daha önce akp'li birinin ortaya attığı ifadeyi söylüyorlar.

ama tek amaçları provakatörlük, ülkeyi germek, din üstünde istismar yapmak, din ile halkı kılkırtmak olan bu zihniyet akıl almaz bir şekilde peygambere hakaret var diyor.
düştükleri bataklıktan halkı gererek, dini ayaklar altına alarak çıkmaya çalışıyorlar.
bir kez daha bu zihniyetin ne kadar korkunç olduğunu bu kişinin ifadeleri ile gördük.