bugün

bekareti önemsemeyen erkek yine bulunur ama kız 150 kişiyle seviştiyse bunu gözardı etmeyecek erkek çok zor bulunur.
o iş için evleniyorsa önemsemez.
Neden olmasın?
Tamam bekaret önemlidir ama ondan daha önemli şeyler vardır.
Aşk gibi, beyin gibi, namus gibi.
He şimdi bakire olmayan kızda namus ne gezer diyeceksiniz. Belki çok sevmiştir? Belki karşısına kötü niyetli insanlar çıkmıştır?
Düşünün biraz allah aşkına. Dürüst olan çok sevdiği için bir hata yapan insan mı daha namusludur yoksa herşeyi yapıp sadece zarını koruyan mı?
Ben aşık olduktan sonra bekaret umrumda bile olmaz karşımdaki dürüst olduktan sonra. Ben bisikletten düşünce yırtılan ortası delik hiçbir işlevi olmayan bir zar için aşkımdan vazgeçmem. Size tavsiyem siz de vazgeçmeyin.
bekareti önemsemeyen adam kadına önem veriyor ve onu incitmek istemiyor demektir fakat günümüzde kadınlarımızın istediği önemsenmek değil hor görülmektir. kendi hayatımdan etüt ettiğim bir şeydir bu. bekareti önemsemeyen erkek iki şeyi düşünür;
1- kendisi de rahatlıkla o bedeni keşfe çıkacaktır
2- kadını seviyordur ve neden nasıl diye sorup keyflerini bozmak istemez.
vardır.
cogu turk erkegi gibi dar am meraklisi degildir.
millet uzaya çıktı siz hala kızlık zarını tartışın minako.
haber bültenleri bilerek yapıyorlar böyle haberleri
Amerikalılar marsa uzay istasyonu yapacakmış diye haber izlemiştim vay be falan dedim sonra türkiyeden bir genç evlendiği kızın bakire olmadığını öğrenince kızı yatakta öldürmüş camada not yazmış "kız bakire değildi baba" diye (hatırladığım bu) bir gün ulan millete bak bize bak modunda dolaşmıştım.
mantıklı türk erkeğidir. zira ona buna çakarken iyidir. hatta evlenmeyi düşündüğü kızla da her haltı yer. sonra bi şey olur ondan ayrılır sıradaki eş adayını bakire ister.

yok öyle dünya.. madem öyle, sen de tutucaksın uçkurunu sevişmiceksin kimseyle. öylesine de göt oğlanı derler çünkü. senin yollayıp bıraktığın kızların yeni sevgilileri de bakire isterse nolcak?
olması gerektiği gibi erkektir. Erkekliğe yakışan davranışın bu olduğunu fark etmiş erkektir. Namusun bekaret olmadığını fark etmiş erkektir. fark etmemiş olanların da fark etmesi dileğiyle..
hayatında yer alan dişinin önceki cinsel hayatını önemsemeyen türk erkeğidir.
ne ammış arkadaş? lan her yerde mi aynı muhabbet döner! sıkılmadınız mı arkadaş?
adam gibi adam olan türk erkeğidir.
bakir olmayan türk erkeğidir.

(bkz: ne ekersen onu biçersin)
bekarken de, evlenince bir baltaya sap olamayacak elemandır.
en asil duyguların insanıdır.
muhtemelen karşısındaki de bakirliği önemsemeyen türk kızıdır.
benim. neden mi?
öyle kadınlara rastladım ki.. hatta şöyle söyleyeyim. 85'li kızlar da tanıdım 94'lü kadınlar da.. mesele ruhun orospu olması falan değil, karakter meselesiydi. dışarıdan hanım hanımcık kızımız 2 hafta takıldıktan sonra varını yoğunu dökebiliyordu ortaya. 100 lirası olan adam gibi. 100 lirası olan adam bu bütün parayı bozdurmak istemez ama o para bir kere bozulduğunda inanılmaz bir hızla harcanır ya; aynen öyleydi durum. he kimisi vardır davulun zarını patlatmaz ama tokmağın değmediği yer de kalmaz misali bekaretini korur ama ağzına almadığı, tadmadığı erkek kalmamıştır. bundan bahsetmiyorum. insanlık halidir olabilir; bisiklete binerken (!) kaybetmişsindir, küçükken kötü bir şey olmuştur kaybetmişsindir, bir hata olmuş (!) kaybetmişsindir, ya da orospu çocuğunun birini sevip güvenip vermişsindir lafım yok. ama kaşarlanmış bir orospuyu da çocuklarımın anası yapamam haliyle. mesele o zarın orada olup olmaması ya da ne kadar sağlam durduğu değil. mesele ruhundaki kutsalı bacaklarının arasındakinden daha fazla korumuş olman. bedenini değil, ruhunu evleneceğin, hayatını paylaşacağın adama saklamış olmandır.

neden mi? çünkü bende sevdim, bende seviştim, bende o işi yaptım. sırf tanrı kadınlara güvenseydi zar koymazdı gibisinden bir apaçi bildirimi için beni sevmiş, bana güvenmiş ve benimle birşeyleri paylaşmayı göze almış kadını elimin tersiyle itmem söz konusu olamaz.
gavattır.

nonik ve topik olma oranı oldukça yüksektir.
Kan tutuyodur.