bugün

" ipimle kuşağım- mikimle taşagım " rahatlığı.
balayına gidecegine alayına gitmek.
ihih.
Şuan birini daha memnun etmek yerine sadece kendimi memnun ediyorum. Birine daha vereceğim ilgiyi kendime veriyorum. Yanı güzel şeyleri ikiye bölmek zorunda değilim. Bu çok güzel bence.
Evlilik derdi yok. Ya boşanırsam diye düşünmüyorsun. Ya ileride hoşlanmazsam, anlaşmazsam, pişman olursam diye düşünmüyorsun. Kaynanasıyla ya anlaşmazsam diye düşünmüyorsun. özgürsün. Evlenmek isteyen evlenir, kendi tercihi ama ben evlenmeyi düşünmüyorum ki zaten eşcinselim yani erkeklerden hoşlanıyorum ama kadınlardan da bir miktar hoşlanıyorum gibi.
Sorumluluk az arkadaşım. Ne yaparız ne ederiz yok. Sadece kendinden sorumlusun.
ekstra bir sorumluluğunuz yoktur.
yaşlanmamak olabilir. aynı etkiye sahip diğer başlık için (bkz: körpe olmanın avantajları).
gece istenilen saatte istenilen şeyin yapılması, örn, arabaya atlayıp gezmek, yemek yapmak vs.
sevişelim diyen biri yok her gün sevişmek zorunda değiliz seks hala bir macera bizim için monotona bağlayıp cutting moments filminde olduğu gibi dudaklarımızı fantazi niyetine kesmedik çok şükür.
düzenli seks.

bekar arkadaşların sandığının aksine, bekarken daha düzenli bir seks hayatım vardı.

hayat çok garip.
nerde akşam orda sabah hesabı.

ve ve sadece en fazla bı sırt çantası.
evli olmanın avantajlarından sayılan düzenli seks'in aksine bekar olmanın nispeten getirmiş olduğu düzensiz seks benim için daha büyük avantajdır. olayın heyecanı hep taze kalıyor.
Evde sizin haricinizde sinirinizi bozan hareketler yapan kimsenin olmaması.
özellikle iş çıkışı akşamları kafana göre program yapabilme imkanını da kapsar.
Çorap gibi sevgili değiştirme imkanı yaşatır.
sadece maddi açıdan avantajı vardır gerisi hikaye.
bekarlık sultanlıkmış don yıkayan sultanı düşününce mk. bırak evlenmeyi ölesim geliyor.
bekarlık sultanlık diye boşuna dememiş ecdad.
Asgari yaş sınırı 30 olup bundan yukarıdaki yaşlar için eziyet hükmüne geçmektedir.
Çok eğlenceli bir eşe sahip olup ailesinden ve sevgili modundan daha rahat olan insanlar da yok değil.
avantajını saymakla bitmez.
hesap kitap işi yok mesela çoluk çombalak da yok.
gir çık saatler sana ait. kaynana yok bir kere.
ha kötü özelliği de kimse bekar kıza oğlana ev açmıyor öyle keyif hayatı olmuyor pek. öğrenciyseniz yurtlardaki bekarlık hayatından memnuniyet duyan var mıdır bilemem.
Özgürlük var , rahatlık var , trip yok , küslük yok , kavga yok , dert yok , tasa yok , para var , huzur var , keyif var , hap var , cıgara var noluyo lan.
Kendin pisir kendin ye.
Ustelik ozel gunleri hatirlamadiginda kafana yiyecegin vazo olmamasi. Hediye alma derdi yok.
Dert yok tasa yok karisanin yok. Trip yok kavga yok gurultu yok. Kusmesiydi barismasiydi masrafiydi...
Yok yani.
lazım olduğunda baba parası yiyebilmeniz, ev geçindirme derdi olmaması.

edit: bu entry nin 31. entryim olması ne kadar garip.
bekarkan bok tüm kızlar benimdir a.q. hani bi tane yok. sikerim böyle bekarlığın avantajını.
bekar kişiye hayatı* çekilir kılan avantajlar bütünü. konuya, duruma göre değişkenlik gösterir.