bugün

behzat ç. nin tam ismi olabilitesi yüksek isim soyisim.
*
yoksa ercü sadece bi yumruk için mi bu kadar oyun yaptı sorusunu akıllara getirebilecek isim ve soyisim. yani şimdi ekşici komplö teorisyeni gibi hissetmeyelim kendimizi de (özellikle lost zamanlarını hatırlayın) olabilir aslında, ama madem öyle behzatın aklına bu zamana kadar böyle bişey gelmedi bunu da düşünmek lazım.
behzat'a yakışmayacak olan bir soyad.
düşününce olabilitesi yüksek ihtimal.
çünkü ercüment o kadar şeyi tek yumruk için niye yapsın. tamam saygısızlıktan haz etmeyen biri ama yine de tek yumruk için bu kadar şey yapılır mı la.
valla kıllandım ben. olabilir yani.
ercüment ile behzat kardeş çıkarsa hiç şaşırmam. birini evlatlık verip ya da kaçırılmış gibi sikimsonik bir hikaye uydurup mükemmel bir final olabilir.

(bkz: anne ben senarist oldum)
(bkz: behzat çüker)
öyle bir şey olsaydı bir allahın kulu daha önceden sormaz mıydı behzat'a, siz akraba olabilir misiniz diye? teşkilatta kimse mi bilmiyor soyadını? o resmi işlemler nasıl işliyor soyadı olmadan?
--- error! ---
(bkz: çözse çözse behzat çözer)
ç.'nin ne olduğunu merak edip fikir üretenlere ilk bölümlerden birinde bi' gönderme yapılmış olabileceğini düşünmekteyim. bahar'ın kızının kolu kırıldığında Behzat imza atıyordu. hikaye bu ya soyadını yazacakken kalem bitiyordu. sonra kız rastlaştıklarında diyordu ki kreşteki arkadaşlarım merak ediyor, hadi tamamını yaz. *
(bkz: behzo)diye kısaltılır.
(bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
(bkz: behzat çük)
ercüment çözerle behzat amirim amcaoğludur.
(bkz: barda)
yeni sezonda artık sonuçlanmasını dilediğim soyadı teorisidir. bu işi de çözse çözse behzat çözer.