bugün

--spoiler--
muzo: vur de vurayım öl de öleyim.
--spoiler--
cinayeti işleyen koruma dışında evde bulunan milletvekili dışındaki 2.kişi kuvvetle muhtemel barbaros'un hakim olan pederi. anlaşılan final barbaros üzerinden gidecek ve oradan savcı'nın katili bulunacak.
bu bölüm cinayet aydınlanamadı tam. ama ne dizidir arkadaş bu yas ilan edilmeli yayından kalktığı için.
Her şeyi bir kenara bıraksak sadece fonda neşet ertaş seslendirdiği türküler için izlemeye değer.

Sondan üçüncü bölümdeki muhteşem neşet ertaş bozlağı.

Bir yaratmış allah

bir yaratmış allah tüm insanları
ayrılık insanın sözünden olur
ayrı görme gel şu insanoğlunu
her niyet kişinin özünden olur

güneşi bir kuvvet karartır mı hiç
allah sevmediğini yaratır mı hiç
insan olan insan darıltır mı hiç
haksızlık haksızın yüzünden olur

insana aşığın hak özündedir
garibin hem özünde hem sözündedir
ruhunun aynası bak yüzündedir
hakikat insanın gözünden olur
geçen hafta saat 02.00 sularında şehir dışından gelen arkadaşlarımla ne yapsak ne yapsak diye sakarya'da mal mal dolanırken, teras bar'a gidelim dedik. bar sahibinin kapatıyoruz demesine rağmen "abi bi bira be, hı?" dedik *, bar sahibi de o kadar merdiveni çıktığımızı ve nefesi götümüzden aldığımızı gördüğünden acımış olacak ki, içeri aldı bizi. içeride bizden başka müşteri yoktu ve herkes garip bir telaş içindeydi. teras'ın kuytu bir köşesinde yerimize oturduk. bar sahibi biraları getirdi ve birazdan behzat ç çekimi başlayacak sessiz olun dedi. o sırada kamerayı ayarlamaya çalıştılar bi 15-20 dk. kamera da bildiğin japon kızların boynuna astıklarından, hatta sabit dursun diye telle tutturdular tavana amk. ışıklandırma için de bir tane gece lambası tarzı bir şey kondurdular. dedim lan bu mudur olay? biz de çekelim evde dizi, gelsin paralar ohh ne güzel amk şeklinde goygoy yaparken şule göründü birden. elinde kahvesi ağzında sigarası hava almaya çıkmış terasa. adamlar sahneyi çekmeden önce berna'nın intihar ettiği sahnedeki dekoru ayarlamaya çalışırken, biz de şule ile kesiştik baya bi, gözleriyle yedi beni. boyu kısa incecik falan ama sağlam hatun. derken kırmızı askılı elbisesiyle hazal kaya göründü. evet evet hazal kaya göründü. oğlum hazal kaya diyorum lan arkasını dönmüş 5 metre önümde kırmızı basma eteğiyle salınıyor diyorum. biz arkadaşlarla ilk kim fotoğraf çekilecek kavgası yaparken hazal kaya sen bir dön. vay dedim dublörünü sikeyim. o sırada kayıııt diye bağırdı gavatın biri kulağımın dibinde. şule geldi kızı iter gibi yaptı ve kestiler sahneyi. biramız bittiğinden kalktık biz de devamını göremedim. ama sanırım bahri falan gelecek ortama çok pis karışacak ortalık, çünkü fragmanda bahriyi gördüm teras barda. böyle işte.

tanım : starda cuma günleri yayınlanan dizi.
sonunu oyuncu bi arkadaş sayesinde öğrendiğim dizi. hafif hayal kırıklığı ve şaşkınlık yaşadım.
hiç izlemediğim ve izlemeyeceğim bir dizi.
--spoiler--
barbaros ile muzaffer'in kullandıkları maskeler ve muzaffer'in iş üstündeyken behzat'a yakalanınca yaptığı ağız kalabalığı yarmıştır.
--spoiler--
http://www.behzatcimzakampanyasi.com/Imzala.aspx
uzun zamandır merakla beklenen sorunun cevabının 94. bölümde verildiği, keşke bitmese denilen dizimizdir.

--spoiler--

taksi çekiciye çarpmıyor.

--spoiler--
açık ara en rezil dizi. halkımızı bu kadar yanlış tanıtan bir başka dizi için (bkz: karadayı)
açık ara en abartılmış dizi. *
gençleri alkole alıştıran şeytan dizi.
acik ara en cesur dizi.
açık ara en açık saçık dizi.
açık ara en güzel, en sevilesi dizi. iyi ki var.
açık ara kaldırılması gereken dizi. ne diye yayınlanır ki bu rezalet.
final öncesi akıllarda birçok soru işareti olan ve bunları nasıl bağlayacaklarını merak ettiğim dizidir. muhtemelen ercüment çözer kısmını filmde açıklayacaklar. ama tadında bırakması gerekliydi ve türkiye şartlarında bize fazla olan bu dizi bu sezon itibariyle bitiriliyor. özleyeceğiz.
bitiyormuş ya. bitmeyeydi iyiydi. ne güzel izliyoduk adam akıllı bir dizi. acık ara farklı dizi.
sonuna 2 bölüm kalmış dizi.
an itibarı ile heyecanlı bir şekilde yeni bölümünün başlamasını beklediğim über dizi. Sondan bir önceki bölümü olması nedeniyle biraz buruk bir heyacan ama olsun.
finale yönelik iki tahminim var.
birincisi ya lost gibi boktan bir final yapacak.
ikincisi kurtlar vadisi gibi herkesi öldürecek, rahata erecek, biz de intikamı alınmış havalarına girecez.

güzel bitirin olm. sövdürmeyin behzat reyize.

ek: ercan mehmet biliyorum bunu okuyorsun. final bölümünü muhtemelen benim birinci tahminimdeki gibi bitirdiğin için şimdi kafanı duvarlara vuruyon. yapma!
saatleri saydırandır.
muzaffer ve behzat'in kufurlesmeleriyle baslamis dizi.
son 4 bölümüne dizi moduna girilmediğinden dolayı bakılmamış dizidir. *
güncel Önemli Başlıklar