bugün

izlenmeyen bir dizi için ahkam kesmek nasıl bir kafanın ürünüdür ilk önce açıklığa kavuşturulması gereken nokta budur. trollün de bir ayarı var.
izlemeyen insanımsı beyanıdır.
dizinin tamamını izlemiş biri olarak katıldığım önermedir. "sağcı salak, en pis adi cinayetler sağdan çıkar, solcular daha akıllı daha ferasetli" dizinin mesajı bu. iki üç bölümde pkk ve pkk'nın siyasi partisi mensuplarına tavizler verilirken, sağcı kesime en ağır hakaretler ve en adi göndermeleri mevcut bu dizide. tamam ankara ağzı var, tam ankaralı gibi konuşuluyor, kimi zaman küfürlerle izleyicisini mest ediyor ama bir yandan "biz amerikan polisinden daha çok cinayet çözüyoruz" deyip adeta türkiye halkıyla taşak geçiyorlar. böyle bir dizi. dahaları ve daha fena yanlarıda var ama bazı angutlar ezberden "hebele hübele amirim mamirim" diye zırlayacağı için yazmayacam alümünüm.
asıl buraya gelip şu troll'ü ciddiye almak nasıl bir kafa ürünüdür merak ediyorum. yıllardır şuradayım daha bir gün bir troll'ün ciddiye alınmadığını görmedim. ondan sonra vay efendim moderatörler troll koruyor.
allah taş eder.
görsel
sevmediği için bok atan yazar söylemidir. (bkz: biri şunu silksin)
Behzat ç dizisini severek izlemiş biri olarak katıldığım tespittir.

Behzat ç özünde iyi bi insan olmasına rağmen sürekli hata ve haksızlık yapmaktadır. Çevresindeki insanlara sürekli saygısızlık yapar ve hakaret eder. Teslim olmuş bir hırsızı teslim olduğu halde kafasından vurmuşluğu bile vardır. Tek iyi özelliği mevkii olarak kendinden üstün insanlara kafa tutması ve cesaretidir bence.

Dizi iyidir fakat behzat pekte iyi ve örnek bir insan değildir.
başlık benim yanlışlıkla sildim, dediğim her şeye katılıyorum bir cayma söz konusu değil. edit yazarken sildim editte hiç izlemedim belki önyargılı yaklaşıyorumdur dediğimi belirttim ve okuduğunuzu anlamadan savunmaya geçmenizin düşüncemi kanıtladığını yazmıştım.
Her şeyin değeri insanın kafasında. Hayatı boyunca yokluk görmemiş biri belediyenin yıkım ekiplerinin önüne geçen karakterleri olan yoksulluğu işleyen siradan insanları anlatan dizilerin neden sevildigini anlayamaz.

Havuzlu villalar boğaza nazır Konaklar yalilar vs onlara daha çok hitap ediyor.
Gerçeğiyle aynı evde yıllarca yaşadığım için katıldığım önermedir.
izlemeyen mahluklar susarsa iyi olacak kasıyor.
büyük bir buluş yapmadınz beyler. adamın kendisi söylüyor. ben iyi bir insan değilim, benden iyi bir insan olmaz diyor.

ordan yürüyor. ben iyi bir adam da olamadım diyor. ama kimsenin de adamı olmadım diyor. hah bak ana da baba da fikirin alayı burda.

amirim ortalığı temizledik, evet delil de bırakmadık. ama her temsas da iz bırakıyor . saygılar amirim.

ha bu arada, yavru bir angut gördüm az önce. hacı, angut sensin, tüm angaralı bebeler de gel hele bi şöyle, sıradan seni sevsin. angaralı angutlar da ne yapsın onlar da boş durmasın sana girsin.
(bkz: burada mı gülecektik)
Ulan kaliteli türk dizisi mi var kıyaslama yapacağın sanki git akasya durağı izle.
içerisi helyum dolu bir balon olması durumu.
balondu, patladı. kimse bu diziyi şimdi iyi hatırlamıyor. darısı leyla ile mecnun'un başına.

zito!
var olan gerçektir. ama neyse ki o balon patladı. zeka seviyesini düşüren bir diziydi.
Ayrıca (bkz: abartılmış balon tanımının anlatım bozukluğu olması)
izleyen kitleye bakınca daha iyi anlaşılıyor. Evet.
görsel