bugün

ekşi sözlük yazarından beklenilen lavukluktur.
not:hiç şaşırmadım.kibir insanı zır cahilleştirir.iki gün sonra sakatlanabileceğini düşünmekten aciz mahluktur.
(bkz: Özürlü değil engellidir onun aslı hayvanat) Gel de kızma gel de aşağılama gel de küfür etme. Kendi yapamadıklarını tüm engellere rağmen yapabilen insanlar görmüş hayvanat söylemi.
zeka terktir.
doğum kontrol yöntemlerinin önemini bir kez daha hatırlamamıza neden olan sözde yazar.
lütfen (bkz: güvenli cinsellik)
götüne girecek bir başlık açmıştır.
(bkz: sıçtırtmasın ağzına)
trol olması muhtemel beyinsiz yazar.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=23144695
yukarıda bazı arkadaşlar cok ıyı acıklama yapmıslar cok guldum dogrusu, ancak öküz tabiri kullanan da olmus, yazıktır bence o öküzlere o mal ekşiciye benzetmek gıbı bır hakaret yapılmamalı. gercekten su dunyada hayatımın cogu vaktınde hayvanları ınsanlardan daha da cok sever oldum. malum dunya ıste..

ınsanlık sevıyesının bu kadar da dusmus oldugunu gormek benı de cok uzdu. yazıktır ya o entry yi yazarken kullandıgı ülkemin elektriğine, enerjisine yazık. nıce hayvanların ınsanlardan daha akıllı oldugu gıbı, bırakın bedensel i zıhınsel engellı bazı vatandasların , normal seviyedeki insanlardan daha zekı ve duyarlı oldugu da bır gercek.
o öküzden uludağ sözlükte de var denmesi gereken yazı.
ahlaki değerlerden yoksun olan kişidir sadece yazmak için yazmıştır boş ve anlamsız karalamıştır öylesine buda onu en ağır zihinsel özürlü yapar.
ekşinin artık salak kaynadığını bilmeyen yok. eski ortamını kaybetti. o yazarı tutup eşşek sudan gelinceye kadar dövüp zihinsel engelli yapıcaksın.
çıkışta gelsindir. tü allah cezasını versindir.
ilgi çekmeye çalışan kişidir. ekşinin bu tuzağa düşüp de ona istediği ilgiyi vermesi de ayrı konu.
O entry'i giren insan gerizekalıdır bunun baska acıklaması yoktur.
Sadece ekşi sözlükte var olduklarını düşünen yazar giriş cümlesi. Uludağ sözlükte bunlardan tonla var. * *
Akraba evliliği ürünüdür.

-O kadar da söyledim annesine.
Özürlülerin basketbol oynamaması gerektiğini söyleyen şahsiyet.
Ayrıca nba taraftarıymış.

Dileyen dilediğini yapar demekle beraber şunu da ekleyeyim:
Özürlüdür, gayet yeteneklidir.
Özürlü değildir; top sektirmekten acizdir (ben gibi).

O yüzden yetenek yetenektir.
altındaki entryleri görünce anladım ki diğer yazarlar adamın mına komuş oluuum.*
bu arada atın şu ibneyi dışarı. çok şerefsizmiş.
gördüğüm de şunu düşündüm; inşallah başka bir toplum, ırk bunu görmez. bu utançlığı görmez.
(bkz: türklerden soğuma nedenleri)
özürlüdür aynı duruma düşmeyin..
trollugunun taaa usozluge kadar sicramis oldugu eksicidir.
aklı henüz beş karış havada olan bir ergendir.
Büyük ihtimalle birgün basketbol maçlarını izleyip 'ben niye yapamıyorum' diyip entry girmiştir. *
Dava açılası bir durumdur.
insan değildir.
koy götüne gitsin denecek insan modelidir.