bugün

haset kızdır.

fakülte kantinlerinde kolayca oğlanların kucaklarına oturamamak bu kızları ürkütmüş olabilir. ya da yıllarca eğitim hakları ellerinden alınan bu kızların kendilerinden çok çok daha başarılı olacağını bilmek falan. sonuçta ortada çekememe muhabbeti var. ayrıca bu tip kızların "eğlenilecek kız" olduğunu düşündüğümüzde de yadırganmaması gerektiğini düşünüyorum.

başörtülü üniversiteli kızları çekemeyen anten taksın taam mı.
türban takan motorların kendi alanında olmasını içine sindirememsi normaldir.

insanoğlunda çekememezlik her daim vardır.
haklı olan ve motor olmayan kızdır. ancak istanbul'da yaşayanlar bilir. belki diğer şehirlerde de böyledir ancak nerde bir türbanlı bir genç kız görsem orda burda sevgilisi ile kol kola ya öpüşüyorlar ya elleşiyorlar falan filan. motorun kim olduğunu bi kez daha düşünmek lazım.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: motorcu laik kız)
ne yaparsa yapsın başkalarına çamur atmada bu denli seviyesizleşemeyecek kızdır.
evet bu ne saldırı yahu açık kızlara..şimdiden onlara türbanlılara melek muamelesi yapmak nasıl bir taraf tutma..oldu onlar namuslu biz değiliz...türbanı takar....nursace ayakkabı..vakko eşarp...chanelparfüm(gül suyu beklemiyorsunuz değil mi)makyaj fullll,luks otomobil...dar pardösü..cemaatlerden gelsin paralar..bir de onlara namus timsali muamelesi yapan erkekler..bu arada mutlaka sigara var....erkek arkadaş lüks cafeler..olsun ama o daha namuslu çümkü onun türbanı var
bütün genellemelerin yanlış olduğunu unutan başörtüsüz hanım kızlarımızın pek de alıngan olduğunu görmemize vesile olan durum. ama ben onlara kıyamam ki, yanlış anlamasınlar. hem bu bir genelleme bebişler. üstünüze alınmıyorsanız sorun yok demektir. fakat cidden var böyle tipler. merveler, burcular falan. inanın var.
devletler kendilerine tehdit olarak gorduklerini kendilerini ayakta tutabilmek icin yasaklayabilir engelleyebilir. avrupada serbest dersin: demek ki kendisine tehdit olarak algılamıyor (tıpkı pkk -en azından sempatizanı- olusumlara da izin vermesi gibi) ancak bir rusya ornegi vardır ki fethullah gulen e yakın oldugu iddia edilen orgutlenmeleri 'mahkeme kararıyla engellemistir'.

ama sansur de bi yere kadar baskılar otoriterlik falanlı filanlı hep kendisinin antisini besleyen durumlardır. bir cezayir iç savas duzeyindeki catısmalar vardır ki baskının engelin urunudur.

falan filan onumuzde daha once isvicrenin fransanın falanyanın filanistanın daha onceden cozum getirmedigi senin cozmen gereen, baskasından ornek almadan, gereken bir sorundur.

turbanı bilmem de seks devrimi olsun da bi kadın artık fazla seks yaptı diye asagılanmasa.

(bkz: yasasın australia sex party)
erkek olarak düşünülmesi gereken noktalar var.

1-düşünceleri sikebilen birisi oldu mu bu güne kadar?
2-üzerinde elbisesi olan biriyle skişmek çok kolay da ben mi bilmiyorum?

biraz kafa skeyim.
adı üstünde laiktir.

not:başlık değişince bende yazdıklarımı değiştirdim.
motor olmak isteyip olamamış başörtülü kadar kötü değildir.
motor herzaman motordur.
motor olunabiliniyorsa başörtülü de olunabilmeli.
ülkesinin kuruluş ilkelerinin farkında olan ve bu ilkelere karşı çıkan herkesten nefret eden kızdır. üstelik çekememek fiili bu kız için kullanılamaz, zira türkiye'deki sistemi çekemeyen biri varsa o da türbanlı kızdır. motor olan da aynı şekilde laikçi kız değil, ülkesine karşı gelip türban takmakta ısrar eden kızdır.
düşünce özgürlüğü çerçevesinde hareket eden kızdır. fakat bunun uygulanması insaların özgürlüğüne pıranga vurulmasıdır. herkes herşeyi isteyebilir. yerine getirilmesi tartışma konusudur.
önce insana saygı gerekir bunu belirlemek lazım. sonra da örneklere bakalım isterseniz. başı açık motor kız, başı kapalı motor kız, başı açık namuslu kız, başı kapalı namuslu kız. ama bunlardan bize ne herkesin namusu kendine herkesin motoru da kendine binsin gezsin ben bişe demem valla. türban takan taksın takmayanda istediği gibi yaşasın sürsün ömrü hayatını. alıp veremediğimiz nedir anlamadım ki yıllardır. adam şeytana tapacaksa kafasına türban taksanda şeytana tapar en azından saygı duyar. demem o ki böyle ayrımlar yapmak kimseyi haklı çıkarmaz. böyle bir ayrımın olması da akıl dışı zaten. kimin ne olduğunu nerden bileceksin sen kendi işine bak muhterem kardeşim.

başörtüsünü istemeyen kız ya da erkek ona da hiç yakıştıramadım bu ayrımı. ayıp ayıp. bi an önce kendine çeki düzen versin oturup bir daha düşünsün.

bu baş örtüsü olayını çok karıştırdılar. ikisi arasında bi fark vardı. onla da çok güzel iyi de oldu tamam mı. he herkesin özgürlüğü bidir bu arada.
Aslında verilmesi gereken bu hakkı, bazı dinci örgütlenmelerin, yanlış anlayıp, ülkede şeriatçı bi anlayışın ilk fitillemelerinin atıldığını zannedip, baş örtüsü takmadığı için başına bela olacaklarını düşünen, masum kız.
Bir elin parmagını geçmiyecek söylemi ile izah edilebilecek kızlardır.Aile yapısından gelen bazı tranvatik olaylardan dolayı bu isteklerde bulunur. Tam tersi açık gezmeyi istemeyen şeriatçı kız sayısıda istemeyenleri geçmez.
ilk kız arkadaşını genelevde tanıyıp, evlilik yapılıncaya kadar gördüğü her kız için çamaşır ıslatan, eli erojen bölgelerde gezinip sürekli bir masturbasyon halinde olan kimileri tarafından "kucaklara oturan" kız olarak tasvir edilen insandır. din dayanağı olan bütün toplumsal sorunlarda, orspu yapılacak o kadar kadın arıyoruz ki, yarın bir gün sol taşşağı hafif saran, oradan yukarı doğru çıkan ve sol gözümüzü omuzlardan kapatan bir "bez parçası" putperestliğine evrilirde, bunuda gelenek ve göreneklerle aile içinde dayatırsak 50 sene sonra türbanlı kızlara da orspu der bu zihniyet.
az önce gördüğüm manzaradan(türbanlı kız onca milletin içinde bir erkekle son derece samimi idi ki sadece saçı değil yüzü de görünmüyordu)hak verdiğim kızdır.
az önce türbanlı bir kızı onca erkeğin ortasına geçmiş kolbastı oynarken gördüm. kızın türbanlı olması bir yana kolbastı oynarken bir adım fazladan atıyordu. yazıklar olsun. demek ki bütün türbanlı kızlar böyle. not: süper zekayım.
daha önce de değinmiştik, böyle kızların olduğunu söylediğimde herkes galuguli yaptı. herkesin çevresinde hatrı sayılır bir şekilde bulunan bu tiplere rastlamak hiç de zor değil. her yerdeler çünkü.

bu arkadaş ne içti tam olarak bilemiyorum, bir kriminal yapmak lazım diye düşünüyorum. kafası çok güzelmiş ve güle oynaya kullanıyor işte.

http://www.facebook.com/v.../video.php?v=453011349529
(bkz: chantal zakari)
hiç bir laik kızın,başörtülü hem cinsini kıskancağını sanmıyorum.sadece yapılan haksızlıklara gelemiyorlardur belki.başı açık diye direk orospu yada motor damgasını yiyen laik kızlarımız gerçeklerin görünmesini istedikleri için çok konuşuyorlardır,olamaz mı?asıl motorun biz kör olmayan insanlar çok iyi biliyoruz.başörtülü kızlarında sadece ilahiyat fakültesinde başarılı olabilceklerine inanıyorum.evet.
doğru yapan kızdır. sevgilisi ile yürüyüşe parka gittiğinde etrafta sevişen türbanlı görmek istemez.
`http://takunyalibidocusu....rdpress.com/2009/12/g.jpg`
`http://bp1.blogger.com/_c...ti/icqvsfjss38/s400/e.jpg`
parklar yürüyüş yapmak içindir. türbanlılar gelip sevişsin diye değil.