bugün

ciddi ciddi tanım girilmiş heveslenilmiş başlığın bkz manyağı yapılması geyiğe sardırılması sonucu oluşan durum.
(bkz: sen de süpermissin)
(bkz: başlıkları cami avlusuna bırakmayalım kampanyası)

mey : 8. entrynin sahibi.
sozlukteki format anlayışı hala yakalanamadığı için oluşan durumdur. ayar vermenin akabinde durum moderatörlere zaten bildirilmektedir. ancak yazar arkadaş muhtemelen nerde kardeşim benim başlığım diyecek ya da o başlığa bir daha girme ihtiyacı hissetmeyecektir. ayar vermek bazı durumları göstermek adına kullanılan alışılmışın dışında bir yöntemdir. laf soktum rahatladım mantığı ayarın doğasına terstir.konu saptı; başlıkların piç olması bundandır.
ayrıca lütfen (bkz: hatasız kul olmaz)
ben bu sözlüğe ayar vermeye geldim diyen yazarların yaptığı şeydir.*
hele bir de o yazarlarla aranızda zıtlaşma olduysa 'oh be hatasını buldum hemem ayar vereyim de görsün gününü ' diyenler de vardır komiktir.seri eksi oy verensevdiğimiz(!) uuserla aynı şekilde tatmin olan yazardır.

bunlarla birlikte ayar vermeye çalışırken ayar yiyen yazar da mevcuttur. *
başlıklara "3. entry de anlatılmak istenen", "1254. entryde malın biri şöyle demiş ama.." gibi entryler girerek gayet güzel yapılabilir.
(bkz: sözlük formatı)
(#270595)
ayar verilen bir başlığın vazgeçilmez cümlesi.
(bkz: cümle)
Ukte cinsi başlıklar bu duruma örnektir.*
başlığın altına sürekli modifiye edilen bkzlar vererek işlenen suç. hiç sevmem.
bir diğer versiyonu;
(bkz: başlığın piç olması)
(bkz: bu basligin sonunu iyi gormuyorum)
romantik basliklarin pic olmasi
fight club neyi anlantma cabasinda başlığının başına gelen hadisedir..
sol çerçeve'nin ebesine kimin tecavuz ettiği bilinemediği sürece başlığın piç edilmesine son surat devam edilecektir.
başlığı açan ilk entry sahibinin ayar manyağı edilince yazarın entrysini silip kaçması ve başlığın ikinci entrynin sahibinin başına kalmasıdır. olur da ikinci entrynin sahibi de kaçarsa başlık iyice orospu olup üçüncü entrynin başına kalır ve bu şekilde kucaktan kucağa dolaşır.
bir suru geyik cikar simdi burdan yaratici arkadaslarin yazilarini okuruz, ne guzel diye bi hevesle baslik yazildiktan sonra kimse siklemedigi anda sonsuzluga dogru giden basliktir.
(bkz: kurban bayraminda kapiya gelenlere et vermek)