bugün

abilerin ayarladığı izdivaç kokan kızdan iyidir. başkasının seçtiği kadının koynuna giren erkeklere sesleniyorum. * seçim hakkı var ortada, patlamış diye insanlıktan çıkıyorlarsa malım ben arkadaş. o mal benim. * ayrıca sen patlak mısın diye soru sormak bile mallığın daniskasıdır esasında.
anneni sahiplenme ozaman arkadaşım. hem sex kelimesini sikmek olarak algılayan acizler var hala.
Sikimin gidonu diye başlamak istiyorum sözlerime. Bir kadını sahiplenmek için sikilmesi gerekmez. Adamsan bunu yapabilirsin. Eğer değilsen asla yanından bile geçemezsin.

Sen bir teyzeni bir yengeni bir kardeşini sahipleniyorsan mal değilsindir. Onlarında kocası vesairesi olabilir onlarda cinsel ilişkiye girmiş olabilir Ama bu senin zeka geriliğini buraya vurmanı gerektirmez.

Şimdi bas gaza troll bas gaza çıkış senin hiç durma.
boş kafadan çıkan boş laflar.
ergenliğini tamamlayınca gel.
16 yaşında birinin açtığını düşündüğüm başlıktır.insanların geçmişini didiklemek,hele bide yaşanmışlıklarıyla yargılamak cehaletin daniskasıdır.
'ilk değil son olmak önemlidir' ve bu söylem olgun insan söylemidir.

(bkz: hepimiz birgün adam olacağız)
Birileri'yle ne kadar düşüp kalktığı belirsiz sonrası'nda bir cerrahi operasyon'la onarılan zar ile biri karşına çıkar ve sen ilksin der sen gibi andavallar da kasıla kasıla namus abidesi olursunuz !

Cerrahi operayon görmüş ruhu fahişe biri ile yaşadığını farketmezsin bile. lakin Ne yaşadığını senden saklamayan dürüst samimi gençliktir bazı şeyleri topluma göre erken yaşamış biri çıkar karşına sana göre namussuzdur ama senin evleneceğin DiKiK zar dan daha namusludur. Bu kadar sığ olmayın.
sevilecek kadını sikilmiş- sikilmemiş şeklinde ayıran, zeka kapasitesi yerlerde sürünen, beyinden fakir, kalben çürümüş en önemlisi de ahlaktan bi haber yazar sıçmalaması. ahlak dan anladığı neyse "mal"ın..
kadınları penislerini sokabilecekleri bir delik olarak gören ve bu deliğin medeni haline göre kadına değer veren ya da vermeyen büyük baş maldan daha makbul maldır.
(bkz: h g harun abi)
(bkz: ruh fahişeyse bedenin bekareti kaç yazar)
kadını; başkasının siktiği/benim siktiğim şeklinde görmeyen ve kategorize etmeyen insandır. o kadınla sevdiği için birlikte oluyordur. kadının geçmişinde yaşadıklarının, onların ilişkisinde bir öneminin olmadığını biliyordur.

(bkz: ilk değil son olmak önemlidir)
(bkz: sözlüğün IQ sunu düşüren mal)
cehalet dedikleri şey tam olarak budur. sahiplenmenin kızlık zarı olduğunu sanan çaylak.
Ağır maldır. Başka bir erkeğin her türlü pozisyonları denediği, ağzına yüzüne boşaldığı, her sabah kahvaltıdan önce taşaklarını emdirdigi bir kadını sahiplenmek acizliktir, mallıktır.
Yalanmış filtreden sigara içmeyi yadırgamayan tiptir.