bugün

isterse %60 alsın beni ilgilendirmeyen durumdur. olay ben özgürlüğümü yaşıyabiliyor muyum yaşamıyor muyum meselesidir. eğer bu konuda akp nin ben yaptım oldu görüşü değişirse sıkıntı yoktur yani. olay bir demokratikleşme çabasıdır.
sevilsin yada sevilmesin seçimle gelmiş tc. başbakanı olan kişiye edilen hakaretin hiç bir haklı tarafı olamaz küfür edenleri fişlemenin de adabı olmayacağından katılmadığım önermedir.
git babana söyle şeklinde alternatif cevaplar verilebilir.
sevaptır.
seve seve katıldığım kampanyadır.

zira bundan sonra "evde olmak" diye birşey ancak ve ancak "özgür bir hayat" ile gerçek olabilecektir.

di mi ama? şimdi nereye gidip de gözaltına alacaklar, hukuki işlem yapacaklar ki insanları?
Devletimizin polisi, mit'i, organize suçlarla mücadele eden birimleri vardır, bu birimler Başbakanın emriyle geziparkı olaylarının çıktığı ilk günden itibaren, sosyal medyada olup bitenleri, dönen dolapları araştırmalıdır, kimsenin ettiği küfür, devlet başkanına yaptığı hakaret yanına kar kalmamalıdır.
kulübesinde görev bekleyenlerin can sıkıntısından yaptıkları ispiyonlama kampanyası.
kulübede otur otur, canı sıkılır adamın.
götünü parmaklayacak değil ya.
savunmamız;

hakaret değil tespittir.

olacaktır.

kolay gelsin. adı ak, zihni ve kalbi kapkara emir erlerine.
şahsen zerre kadar haz etmesem de başbakana hakaret ve küfrü yanlış buluyorum. bununla beraber birileri bir zahmet kendi halkına çapulcu, ayyaş gibi laflar eden başbakanımızı nereye şikayet edeceğimizi yazarsa çok sevinirim.
bunlar ortaokulda dayak yiyince arkadaşını müdüre ispiyon edenlerdendir. hep eziktiler ve daima da ezik kalacaklardır. hayatınız boyunca bu kişiliksiz duruşunuzla nasıl yaşayacaksınız çok merak ediyorum.
YAZIN BENIDE LAN ALLAHSIZLAR. ABINIZI DEGIL BABANIZ OLAN CIA YA SIKAYET EDIN.
mevyelerini vermemiştir. sosyal medya üzerinden düzinelerce küfür sallamama, ana avrat düz gitmeme rağmen hala arayıp soran yoktur. şikayet sistemi düzgün çalışmıyor sanırım, arayın söyleyinde bir kontrol ediversinler.
Atatürk'e hakaret eden bir başbakanı koruma adına başlatılan kampanya.

iki ayyaş'ın hesabını kim verecek peki? Başbakan olmak bu milletin ata'sına sövmeyi serbest mi kılıyor?

Başbakan'a öf bile demeyin, şüphesiz ki cennet onun ayaklarının altındadır. Ahmed bin Rte..
küfür etmek her şekilde olmaması gereken birşeydir.
ayrıca;

gammazların yaptığı iştir.
çok severler gammazlamayı.
bu bir nevi dedikodu gibi birşey.
demek ki, müslümanlık da dedikodu günah değil.
troll üm ben troll üm
başlık sıçmaktır rolüm
tayyip amca duy beni
bitmek üzre kömürüm

troll üm ben troll üm
bedavadır kömürüm
klavyeden coşarım
kapı çalsa korkarım

troll üm ben troll üm
beynimdir benim götüm
fikirlerim boktandır
kişiliğim noksandır.

koyunları anlatan bu şiirim bütün akepelilere gelsin..

Bunu da şikayet edin babanıza..
pardon ama atatürk e küfredenleri nereye şikayet ediyorduk? - yanlış başlık oldu, kusura bakmayın.
halbukı tecavuz etseler* cezaları daha az olacak eylemcılerdır. yuruyun!
meyvelerini vermeye başlamıştır. evet.
neredeyse ülkenin yarısını tutuklatacak hadisedir. öyle bir durum da mümkün olmayacaktır.

zira hukuk dediğimiz erklerin temelini oluşturur ki;

"halk tarafından kabul edilmeyen kanunun geçerliliği yoktur" der.
Halkına küfür eden başbakanı ve şakirdleri hangi kadıya şikayet edeceğiz?
bizi Redhack patlattı diye söyleyip kurtulurlar. patlaklar sizi.
yalan haber yapıp milleti gaza getirenler serbest bırakıldaktan sonra böyle bir şeyin olması çok saçma. inanmayın inandırmayın. adamlar her yolu deniyor.
milletin anasina babasina kufur etmeye gelince geri durmayan siz insanlarin bu girisimi samimi bulunasi degil.
Bimer konuya duyarlıdır, ilgili kurumları harekete geçirecektir.
gerek olmayandır. bimer zaten bunların tespitini yapıyor, size trollük yapasınız diye muhtaç değiller. bimer'i ne sanıyorsunuz la siz sizin gibi akşama kadar yatan yobazlar sürüsü falan mı?