bugün

an itibari ile startı verilmiş kampanya. arkadaşlar sosyal medyada bu tarz eylemlerde bulunanların varsa eğer adlarını yoksa twitter, sözlük,facebook vs. sayfalarının linklerini ve yazdıklarının kepsini alıyoruz. daha sonra bimer'e şikayet ediyoruz. şikayet kesin delilere dayanıyorsa ad soyad vermek veya adınızın soy adınızın bilinmesi zorunlu değil. zaten bilinse ne olacak. korkmayın bunlardan. kepsinizi alın bimerin sayfasına girin şikayetinizi yapın. haydi ak gençlik. bunları internete gömelim. evet.
Başbakanın anasına küfür edenlerin dahil olup olmadığını anlayamadığım durum. Ona göre cümle kuracağım.

Edit : Vay arkadaş, eksi manyağı oluruz derken artı oylar daha fazla geldi. Lan bu adam hakkaten kaybetmiş çoğunluğu.
(bkz: sultan hamid ispitçileri)
valla ben izledim o gün taksimde on binlerce kişi bir ağızdan koro halinde ediyordu,

bu da benden sana kıyak cengaver dostum, haydi kolay gele.
yazar yazdıklarından kendini ele veriyor. caps ile şikayet mi olur lan. muhtemelen sazan.avi yapmaya çalışan inci yazarıdır.
youtube a yüklemek daha mantıklıdır. hatta ne görürseniz caps alın ilerde lazım olur.
"başbakanına küfür ettim bilesin, bimer de sana girsin" dediğim kampanyadır.
bu insanlar anasını babasını nasıl şikayet edecek onu düşünüyorum.
ilkokul arkadaşım fikri'ye ''ananı götünden sikeyim'' demiştim biraz önce, kendisi başbakan olmadığına göre sıkıntı yaşamam muhtemelen.
sen küfredenleri bimer'e şikayet edeceksin. peki biz başbakan'ı nereye şikayet edeceğiz. halkına çapulcu diyen bir başbakan daha görülmüş müdür acaba? "ananı al da git" nasıl diyebilirsin sen bir insana! akıl alacak gibi değil. ve hala onu savunanlar var. anlamak imkansız. bakın sayın akçılar. benim bu süreçte hükümetten istediğim tek bir şey var. ki bu da eylemlerin temelini oluşturuyor zaten. hükümtler halkın memurudur. amiri değildir. bunu hatırlasınlar yeter!
owww bir yalaka eylemi.
anasına sövseler bu kadar kollamayacak tıynette bir haysiyet yoksunu zavallının boşa uğraşlarıdır.
çok korkuttun artık sizin tayyibinize anasına ve babasına düz gitmeyelim artık. avcunu yala.sonra git tayibininkini.
... bununla birlikte benim babam senin babanı döver cümlesi klişe sözlerindendir. he bide bunlar akşam ezanından önce de eve girerler.
herhangi birine alenen küfür etmek doğru bir davranış olmamakla birlikte, yapılan şikayetler neticesinde ola ki göz altı vs gibi durumlar yaşandığı takdirde sadece başbakan a küfür eden insan sayısını katlamaya yarayacak harekettir.
Atatürk e küfredenleri,başbakana küfredenleri,anamuhalefet partisine küfredeni,kürtlere küfreden o.ç larını,

geriye kim kaldı köyde yaşayan babaannemmi
en çok beni edin o zaman saksı değilim ben en çok beni şikayet edeceksiniz en çok beni.
(bkz: ifade özgürlüğü diye site açıp yazar çaylak yapmak/#19389078)

nasıl işine gelirse be fikri, ifade özgürlüğünü savunanlar bizi çaylak yapıyor hede hodo, sonra gel burada bimer'e şikayet edelim hede hodo.
-başbakan'ın bize hakaret etmesini de oraya şikayet edebiliyor muyuz orlic? orlic?
+tıraş oluyordum da mübarek.
(bkz: başbakanın halka çapulcu demesi)
ülke başbakanina ana avrat dümdüz giden benamuslar in hakettiği eylemdir.
macaniz yemiyorsa adam gibi konuşacaksiniz.
uludağ mod un hala sessiz kaldığı kampanyadır.

eee tabi düşünce ve fikir özgürlüğü var nasılsa dimi.

bu adam şimdi kırkırtmıyor mu bizi. provoke etmiyor mu?
ister başbakan, ister muhalefet lideri kimseye küfürlü sözler kullanılmamalı. ahlak olarak doğru bir davranış değildir.
ispiyonlama tarzı şikayetler ise demokrasi dışı uygulamalardır. toplumu germekten başka ne sağlar merak konusu.
çocukmusunuz lan siz dedirten eylem. eskiden her sınıfta olurdu böyleleri. sen git atatürk'e küfür et. sonra gel burada ağla. (bkz: örtmenim ali bana salak dedi)
şikayet etmeyen şerefsizdir diye tepki toplamış kampanya.

toma'ya kafa atan, panzerin altına yatan, mermilere siper olmuş gençleri akılları sıra korkutacaklarını sanan zihniyet ürünüdür.

ayrıca şikayet edenlerin peşinden "dümbelekten teyyare, selam söyle bimer'e" dizeleri koro halinde söylenmiştir.

siz hep böyleysiniz. önce iki kardeşi birbirine kırdırır, sonra onları şikayet eder, peşinden aralarına hakem olarak girersiniz.