bugün

inanmak istemeyebilirsiniz, zorunuza gidebilir ama bildirmek isterim siz deseniz de demeseniz de o bu ülkede çoğunlukla başa gelmiştir.
Sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan tc nin yetmiş beş milyonun başbakanıdır. Kabul etmek zorundasınız!
o zaman atatürk de 75 milyonun atasıdır ne diye silmeye çalışıyorsunuz şeklinde cevap verilendir.
doğru bir önermedir. fakat başbakan başımızda olma , bizi derleyip toparlama görevinde değildir elbette. bu '' devlet baba '' fikrinden ne zaman kopacağız hiç bilmiyorum. iett şoförü yolcuların ne kadar başındaysa başbakan ya da bir genel başkan bizim ancak o kadar başımızda olabilir.
herkesin ve her kesimin.
Kendisi %50 ile övündükçe geriye kalan benimde içinde bulunduğum %50 için geçerliliği olmayan durum.

Editmüdüt: anlatım bozukluğu.
benim başbakanım afişlerini gördükçe "benim" olmadığını daha iyi anlıyorum.
bir çok kişi inanmasa da son olaylardan sonra yüzde 60 ın, 70 in başbakanı olduğu kesindir.
başbakana hatırlatılması gereken gerçektir. bir başbakan bu gerçeğe uygun davranmadığı sürece, halkın böyle hissetmesi mümkün değildir. sonuç olarak olması gereken, hayata geçmemektedir.
Nereye benim oluyormuş . Bir ülkenin başbakanının yapmaması gereken herşeyi yapan bir adam "baba" bile olmamalıyken başbakan olmuş. Vay halimize, vıyy vıyy vıyy.