bugün

peki ya sen müzik yaparken açıp pipisiyle oynayan bir kuşak vardı onlar ne yapmalı?

edit: eğitim şart.
Müziğe yıllarını vermiş ve yıllardır bizi ezgileriyle büyütmüş büyük üstad bir sanatçı için böyle hakaret edici sözler kullanmamalıyız lütfen.
benim kız var 8 aylık, ba ba ba, de de de derken bir melodiler çıkartıyor ki sorma. çamurla hiç oynamadı ama...
bahsi geçen şahsı az önce araştırdım, patladığı şarkıyı yarısına kadar dinledim ve bu kızı çamurlarda boğma isteği ile doldum.
şimdi bir çok abaza erkeğimizin için, evet güzel kız. ama ses? yazdığı şarkı da güzel değil ayrıca.
toplumca nasıl boş beleş insanları ünlü yapmakta başarılıyız, hala çözemiyorum.

16 yaşında, kendini sanatçı zanneden dişil bireyin söylemidir.
Biz çamurla oynarken dünyada olmayan popçumuzun sitemidir.
ünlü olmayı kaldıramayıp götü kalkmış bir karakter yoksununun söylemi.
bırakın yahu.
inan bunun yaptığı müzik ise; ben kulaklarımı kesiyorum.
ses mi?
önce gitsin ergenliğini tamamlasın.

küçük ibonun kadın versiyonu işte.
aleyna tilki fanı gelmiştir.

görsel
Çamurla oynamadığı belli.

(bkz: bu toprakların müzisyeni olmak)
Kaç yaşındasın ki müzik yapıyosun AQ.
kadın güzel arkadaşlar, bırakalım şimdi bu işleri..

kim takar müziğini, sesini zaten..

aslan parçası ya aslan..
(bkz: Kibir bir canavar gibi bekliyor pusuda).
(bkz: aklı yok fikri var)
https://img-s1.onedio.com...d5e644f154aa0e26ec14d.jpg
yaptığı şeye müzik mi diyormuş. şaşırtıcı.
bebekken önüne çamur ve müzik koymuşlar, hani neyi seçersen o olacaksın hesabı, bu tabi gitmiş müziği seçmiş. siz bilmezsiniz müzik öne koyulan bir şeydi. alıp yapıyordun, söküp takıyordun filan, derken bu kızımız almış başını gitmiş.

anında gelen edit: sözlükte yeniyim tanıyan var tanımayan var mellorine ne saçmalıyor diyecekler şimdi. hayır efendim bu kız hakkında anca bu kadar anlamlı entry girilebilirdi.
Muhtemelen olumsuz bir eleştiriye kendini savunmak için söylemiştir.Gerçekten dediği gibiyse söylemeye hakkı vardır.elinden bir bok gelmeyip sadece burada kuru gürültü yapanlardan bile çok hakkı vardır.
görsel
görsel
gören de onlarca bestesi var, müzik tarihine, müzik kültürüne büyük katkıları var sanacak. sesi güzel ama sesi güzel bir dünya insan var. bu kadar ünlü olmasına anlam veremiyorum. hayalini yaşasın elbette ama seni eleştiren kişiler ülkende müzik yapma şansına sahip olabildin diye değil, abartı olduğun için varlar bunu unutma. kendini bir bok sanma yani şu an tanınan ve para kazanan bir şarkıcısın sadece. salvador dali egosunda olan bir boya çırağısın. sebep bu.
Oyuncakları birbirine vurarak ses çıkartmak müzik yapmak sayılmıyor ama.
Ben çamurla oynuyordum vallahi ama kral pop dinlerken kumanda elimde sanatımı icra ettiğim anlar da oldu.

Elhamdülillah ikisini de yapabilecek düzeyde, normal düzey, zeka puanına sahibim.
bazıları dediği kreşten arkadaşlar galiba.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar