bugün

yiğidin malı meydanda olur demektir.
yakıştığındandır.
pek güzel olmayan kadınlarda çokça rastlanan bir durumdur.

güzel bir yüzüm yoksa güzel bir vücudum var ve ben bunu sergilemeliyim felsefesindendir. saygıyla eğiliyoruz önünde efendim.
Karsisindakine iyi biri olursa neler kazanacagini gostermektir. Bir nevi on gosterim promiyer... begenenler o kadini etkilemeye calisirlar iste. Disinin ben burdayim ve taliplerime guzel suprizlerim var mesajidir.
teşhirdir, libidodur. zihinsel açıdan pek bir nitelik sahibi olamayan kadının vücudunu sergileyerek nitelik kazanma tasasıdır.

not: freud diyince "oooo helal" bu alper kulunuz diyince abazan ya da gerici, anlamadım bu nasıl bi dünya. *
dişinin alfa erkeğine kendini gösterme kurları.
kadın olmanın verdiği güvenle kadınımsıları ön plana çıkartarak kadın birkez daha kadın olduğunu kanıtlama ihtiyacı duyar. aksi taktirde kadın olmanın ne anlamı var? kadındır nihayetinde doğrudur yaptığı taktire şayandır.

not: kadını sadece meme olarak görenlerin kafaları iki meme arasına sıkışsın arkadaş...!
erkeklerin ve dolayısı ile kadınların da ilgi odağı haline gelmek.

- önemsenmek...
pos makinesi anlamına gelir, kartı aradan geçersin istediğini alırsın.
turkiye gibi erkek ırkının evrim basamaklarında maalesef sosyolojik ve kültürel olarak diğer milletlere gore birkaç basamak geriden geldigini ispatlamaya müsait sorudur.
bu zihniyeti oluşturan halkanın devamında açıyordu baktım,yürüyordu takip ettim,gülüyordu yavşadım,nefes alıyordu siktim mantalitesi devam eder.

birilerinin dekolte açması onları orospu yapmadığı gibi bilakis sen gözünü gönlünü terbiye et dedirten olgudur.
bir erkek baksa abaza olur ama baksınlar diye de açılır. ha nedeni ne mi ? o..... namussuzluk diyelim.
teşhircilik veya kendini pazarlama arzusu.
tecavüze yakınlaşmak ve adrenalin yaşamak.
paylaşmayı yanlış anlamıştır.
o dekolte zamanı gelecek kendisini kimi aktivitelere malzeme yapacaktır.
sonra yok şöyle yok böyle.
harbi olalım.
bırak kanallar açık kalsın böyle delikanlıya pamuk mu tıkanır.
(bkz: kolpaçino)
beyindeki hücreleri bir tek o kısma çalışan zavallı hatun.
estetiktir efendim.
dünya'yı değiştiren her şey, estetikten geçer.

haaa cinsel organla beyin yer değiştirdiği zaman farklı sonuçlar çıkarabiliriz.
Memeli olmaları.
bilimsel olarak yaklaşırsak bilinç altında karşı cinse" benim memelerim çok güzel beni eş olarak seçersen yavrularına iyi bakarım " mesajı vererek eş adaylarını çoğaltma isteği olabilir. kadınların kaslı güçlü erkek tercihi veya ilgisi de buna benzer birşey. erkeklerin kadınlarda gösterişli kalça ve göğüslerden etkilenmesi bunun karşılığıdır. ( sıçtık yine bir tespit. ) küçük göğüslü kadınlar niye açar onu bende bilmiyom. erkeklerin malafat, kas, güç sergilemesi de " sizi en iyi ben skerim" anlamına tekabül eder mi? edebilir. veya " işte bunlar hep seks" denir.
erkeği tahrik etmek.
Buyuk gogusleri olmasidir.
Elbise yetmiyor veya terliyor olabilir mesela. Olamaz mı? Tahrik etmek istemelerinden büyük bir ihtimal bence!
ciciklerini göstermek için açarlar.

Ne olacaktı?
(bkz: yiğidin malı meydanda olur)
(bkz: dekolte açmak için tıklayınız)
bir kadın güzel giyiniyorsa önce kendine güzel görünmek için giyinir. dekolte açıyorsa da önce aynadaki yansımasına bakarken kendini seksi bulmak için açıyordur. düz bir akılla hemen "oo bana açıyor, bu da yolluymuş" diye düşünmemek gerekiyor. güzel olan yerini öne çıkarmayı seversin, memesi güzel olan da memesine önem verir. bunda yadırgayacak bi şey yok. çok bilimsel, kafa yoracak nedeni de yok. giymek istiyorsak giyiyoruz bu kadar.