bugün

zor bir iş hayatı olan erkektir.*
ağda görmekten sıkılmış insan.
kaş almaktan sıkılmış insan.
yavaş yavaş kadınlığa yönelen insan.
zor bi durum.
genelde çok yavşak modelleri vardır bu erkeklerin. ustu dikenli odun sopası yemeden kendine gelmezler. yavşaklıktan vazgeçemezler.
geneli kibar olan erkeklerdir.
kartal cezaevindeki bütün akrabalarına hediye edilmiş bi türküdür bayan kuaföründe erkek olmak.
kapı önüne iki üç tane sandalye atıp, diğer çalışan kızlarla iki dedikodu yapmazsa olmaz insanıdır. lan sabah 10dan beri oturuyosunuz orda, ne bok konuşuyosunuz anlamadım ki. hayır bir erkek 3 kadının arasında bu kadar konuşacak konuyu nerden buluyor.
Genelde uzun saçlı erkektir. Gelen bayanlara gayet samimi ve nazik davranır. Tek amacı kadınların güvenini kazanmaktır.
erkekliği biraz yontulmuş kişidir. o değil de acaba bayanların cinsel organına ağda yapanlar erkek oluyor mu hiç? varsa bile jinekolog misali görmekten bıkmıştır.
günlük hayatında ay,ayol,kız gibisinden sözcükleri kullanan erkektir.günde bin defa duyuyor normal tabi..
şanslı erkek profili.
kalem kadar incelebilmiş olsa da aslının odun olduğu unutulmaması gereken erkektir.
aynı zamanda kuaförün sahibi ise paranın .mına koymuştur.

sermayeyi bulsam bende açacağım bir tane. kuaförlükten anlamam ama 2-3 eleman bulup çalıştırırım diye düşünüyorum.
(bkz: suskun yazar)
gay olmadan işi kaparsa kadınlar hakkında çok şey bilen bir heteroseksüel olacaktır ki kadınlar ne ister sorusunun cevabıdır kendisi aynı zamanda.
kadınlar ne ister sorusunun, cevabı olabilecek kişilerdir.
iltifat etmeden duramazlar. istisnasız. herkese. hele biraz güzelseniz yandınız, saatlerce kesemezler o saçı.
gay olma ihtimali yüksektir. ayrıca bir insan o kadar hatunun arasında nasıl gay olabiliyor şaşırıyorum doğrusu.
gaylikle şunla bunla, hiç alakası yokdur. Hatda tam aksinedir, ama piyasada çırakdan yetişmiş konuşması tuhaf insan da görmedim değil.
(bkz: bayan kuaförlerinin hafiften kırık olması)
(bkz: kırık)

(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
sert erkektir. tabi sonraları evrim geçirir. önce saç rengine karışılır, sonra ay kız'lı konuşmalar başlar
işte bir bayan kuaföründe çalışan erkeğin biyografisi.
erkeksi özelliğini yitirir kimisi ki çok fena bir şey. sadece kasada duruyorsa gene iyidir ama hiç olmaması tercih edilir. şöyle de bir gerçek var, kadınların ne demek istediğini daha iyi anlar bu erkekler. saçı çok kesme diyorsan kadın gibi 5 cm kesmez. kadın kuaförlerin bu konuda sorunu var. çok azdır gerçekten istediğin gibi kesen.
dizilerde genellikle şöyle böyle bir erkek olarak gösterilen erkektir.
ibnemsi bir konuşaları vardır genellikle.
uzun saçlar, ayol bu model sana olmadı, düz fön çekeyim mi gibi konuşmalar.