bugün

Birazcık feministtir.
Kimisi de, kadın; bekâretini kaybetmiş kıza denir, sen nerden biliyorsun benim bâkir olup olmadigimi diyebilir. Bu durumda ne demeli?
Yolda ki bir kıza kadın derseniz tekmeyi yersiniz.

Bayana kadın derseniz çantayi yersiniz.

Kadına kadın derseniz yine çantayi yersiniz.

En iyisi siz avrat karı diyin.
sen bişey deme ulan ayı demesi daha makbuldür.
Sex değil sikiş diyeceksin diyen karıdan daha iyidir.
kimseyi baydığımı düşünmüyorum,bayana da karşıyım.
gözün kayar birine bakarsın kavga çıkar,

yolda yürürsün birine çarparsın kavga çıkar,

bayan dersin kavga çıkar,

orta yaşlı bi bayana dolu otobüste yer veren gence yaşlımıyım lan ben diye girişen kadın bile gördüm.

boktan bir ülke, herşey sorun.
Hacı robot projesinin alkışlandığı bir geri zekalılar ülkesinde beklentisi çok yüksek olan kadındır.
görsel
Hadi gülüm siz robotunuza şeytan taşlatın. Aklınız anca ona erer.
BOYON DOĞOL KODON DOYOCOKSON DOYON KORO.
bayan diyin, hanımefendi diyin, kadın diyin, hatun diyin, dişi diyin, çift x kromozomlu insan diyin. kaba olmadıktan sonra saçma takıntılara girmeyin girmesine izin vermeyin
Siz hiç atletizmde yada ciddi bir organizasyonda, dünya bayanlar 100 metre yarışı gördünüz mü?

Göremezsiniz, dünyanın her yerine kadına kadın denir.

Türkiye gibi lümpen nezaketi (yılışıklık) hakimse topluma, böyle bağğyaan sözü duyar kadınlar.

Seslenme olarak hanımefendinin suyu mu çıktı?
Kadinlar ne istediklerini bilmiyorlar ki mk.

Kiz dersin alinir, kari dersin alinir, kadin dersin yalnis anlar.
(bkz: bayan değil kadın diyeceksin diyen bayan)
Hanımefendi güzel.
Bi de (bkz: hanımaga) diyenler var.
Hukuken neyin, nasıl nitelendirilmesi gerektiğini bilen 'insan'dır. Zira hukukta terazinin bir kefesinde erkek, ötekisinde kadın bulunur. Hiçbir kanun metninde 'karı, bayan, hanım' vs ifadelere rastlayamazsınız.
köyünden yeni çıkıp gelmiş üniversiteli kızlarla karşılaştığınızda yaşanabilecek durum. diğer kızlardan 2 laf öğrenir, gelir size satar sonra "bayan değil kadın diyeceksin" diye. bir de bunlar müslüman feministlerdir dikkat edin özellikle. köylü ülkenin köylü feministleri...
incelik olsun die bayan diyoruz mk kadın ne lan, bunlarında ne istedigi belli degil.
Karı değil küheylan.
feminist kadındır yoksa normal kadınlar bayan dersen kızmak yerine hoşlanır.