bugün

fifa 2015'te 49 la koşan adam. amına koyayım beni koysan 60 la koşarım.
devam eden maçta bursaspor a iki gol atmış olan futbolcu.
http://m.fanatik.com.tr/2...-sampanya-patlatti-419532

parti vermiştir kendisi.
az önce eskişehirspor maçında yine mallığını konuşturmuştur. takım kontraya çıkıyor, top diğer oyuncuya atılıyor ama bu ofsayttayken kendi takım arkadaşının topunu çalıp,üstelik arkadaşına fiziki müdahelede de bulunarak, kaleye vurdu topu. top ağlara gitti ama hakem tabi ki ofsayt gerekçesiyle saymadı.

düzenleme: yazdığım anda güzel bir asist yaptı.
eskiden iyi topçuydu şimdi değil. Açik net yani. Beşiktaş yillarinda ustune biraz katsaydi bugun yine cok farkli yerlerde olurdu diye duşunuyorum.
hem evli hem de karılar beni bekliyor diyor utanmaz herif.

http://www.gazetevatan.co...yakalandi-788209-magazin/
Sergen bu elemana ne yaptıysa hizaya sokmuş.
Zaman zaman agresiflik konusunda patlama yaşadığı kadar futbol konusunda parlama yaşasaydı Manchester city' de Dzeko yerine Aguero' nun kornerini bekleyen ya da Liverpool' da balotelli yerine sterling ile verkaç yapan o olabilirdi.
Ama ne yazık ki futbolda beklenen çıkışı asla yapamamış santrafordur. Şimdi Galatasaray' a gol attı ama seneye Liverpool ya da arsenal formasıyla atmayacak o golleri. Ancak Fenerbahçe ya da Beşiktaş fanatiklerini sevindirecek. Ötesi yok.
Bu aralar formda olan futbolcuovski aynen devam etsin.
Adamdır. Haydi sivaaas.
Arka arkaya 2 gol atıp sıvası umutlandıran şişko futbolcu.
Neredeyse ibrahimoviç kadar ham yeteneği var ama Capello ibrahimoviç'e 'Takımda en iyi topa vuran kaleci antrenörü' dedikten sonra her gün deli gibi şut çalışan ibrahimoviç kadar kazanma isteği olmadığından,ham yetenek işlenip yerli ibrahimoviç bile olamadı ama yerli Balotelli oldu.
siki galatasaraya kalkan topçu, hayırlı olsun.
(bkz: çılgın batuhan galatasarayı çosturuyor)
zeka yetenek beceri açısından vasat oyuncu.

öyle bir pas veremedi ki sabaha kadar sövsen az.
(bkz: Siktin maçı eyledin viran)
aydın yılmaz kadar olamamış beceriksiz.

üzerindeki inadı anlamak güç.
lise de beden eğitimi saatlerinde oynanan futbolda, pas vermeyen ama bir golü dahi olmayan sürekli hoca ya beni al diyen öğrenci karakterinde futbolcu.
görsel
sivas'ta da kadro dışı... şımarık, yeteneğine ihanet eden, büyük sözü dinlemeyen, çalışmayı sevmeyen, düzensiz bir topçu. hiç bir şeyi hak etmiyor. futboldan derhal dışlanmalı.
sivastan ayrılan futbolcumsu.

artık süper ligde onu isteyecek bir kulüp çıkacağını sanmıyorum.

hakkında en hayırlısı, futbolu bırakmak olacaktır.
bugün galatasaray'a gelsin umut bulut'tan hatta burak yılmaz'dan daha iyi performans vereceğini düşünüyorum

bonservisi elinde ise gelsin galatasaray'a , amına kodumun takımı zaten sneijder muslera chedjou ve podolski olmasa kümeye oynar , bu da gelsin ne kaybederiz.

edit : o zaman mustafa denizli gitsin amk bize hava topuna çıkıp kafa vurabilecek , top indirebilecek bir santrafor lazım , denizli çıkıp bunları yapabilecekse amenna ama yapamayacaksa takıma batuhan kadar bile faydası olacağını düşünmüyorum , nitekim bir katkısı olmadı da şu zamana kadar.atletico maçına çıkmaya götü yemeyen adam için ağır gelir galatasaray.geçmişine saygımız var ama yaşlanmış artık.
twitter'da tt olmuş , gs yöneticisi fatih işbecer kendisiyle ilgilendiğimizi söylemiş , muhtemelen galatasaray'a gelecek.

daha önce de söylemiştim (#30779947) , oldukça faydalı bir transfer olur daha yaşı 24 , burak yılmaz patlama yaptığında 25-26 yaşındaydı , batuhan elindeki malzemeyi iyi kullanmaya ikna edilebilirse şayet faydalıdan daha da iyisi olur bizim için , zira bu adamın bugünkü hali bile umut bulut'tan daha iyidir , bir de formunu yakalasa kendine iyi baksa futbol oynamaya heveslense neler olur kim bilir.
Bu adama verilen şans kimseye verilmedi bu ülkede. Herkes patlama yapacak patlama diyerek alıyor ondan sonra hepsinin içinde patlıyor olay. Galatasaray da umut burak gibi muhteşem bir ikili varken batuhan üçüncü olarak fazla olur bence.
bi halt yapmadan yıllardır parayı götüren adamdır. harbiden uyuz oluyorum ben bu adama. sırf fizikli ve genç diye 4 yıl beşiktaşta , 1 yıl trabzonda oynadı, hiçbirinde başarılı olamadı ama şimdide galatasaraya gelecek deniyor. yok artık ya
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar