bugün

denize düşen yılana sarılır daki yılan oluyor kendisi.
şaka maka yaşlanmaya başlamış topçudur. sözlükte önceden eklenmiş fotoğraflarına bakıyorum da bildiğin sütmüş bu 2 sene öncesinde.

"bırak tatavayı, peki futbolculuğu?" derseniz, bir şey diyemem, kurur kalırım. yaşının ilerlemesi futbolculuğunu pek etkilemiyor gördüğüm kadarıyla. bu gidişle yusuf şimşek abisi gibi 34 yaşında en verimli dönemini yaşar.

gerçi bana ne? ben mi alıyorum ben mi veriyorum yüz binlerce yuro'yu? alan alıyor veren veriyor, gerisi teferruat.
Türkiye kupası' nda attığı golle hesapları alt üst eden beşiktaşlı santrafor.
1 var 2 yok , 2 var 3 yok. Mehter takımı gibi form grafiği olan forvet. Hele ki bizim ülkemiz gibi övgünün ve yerginin dengesinin tutturulamadığı bir ülkede batuhan bir hafta yeni hakan şükür ya da yerli ibrahimoviç veya futbolcu değil , adam değil kavramları arasında gidip geliyor.
bir kere daha besiktaşta futbolcu değil malzemeci bile olamayacağını kanıtlayan topçu.
2-1 mağlup devam eden kupa maçında 90+4'de vurduğu voleyle annesinin kulaklarını feci çınlatmış top toplayıcı.
oww messi yok aynı ronaldo diye şişirip yorum yapanlar, şimdi o göt nasıl inecek arkadaş. inermi? inmez. geleceğin yıldızı falan da değildir. hatta bank asyada bile oynamaz çünkü orada oynamak için bile belli bir seviyede çalışma ve istikrar tutturmanız gerekmektedir. Son olarak ben beşiktaşlı değilim.
son iki pozisyondaki tercihleri kariyerinin tercihiydi. o kaleyi seçti. kariyerini itti. yolun açık olsun.
çapsız.

burak 25 yaşından sonra patlama yaptı yıldız oldu, batuhan bu savrukluk ve vurdumduymazlıkla giderse 25 yaşında futbolu bırakır.

ki bu batuhan 15 yaşındayken m. city'den 1 milyon sterlinlik teklif almış çocuk.
nasıl bir torpili varsa hala türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesinde top oynayabiliyor bu adam. şaşırtıcı gerçekten.
burak yılmaz'a bok atanların ronaldo'su messi'si olan futbolcudur. resmen 5 dakika kaldığı oyunda taşak yaptı sikti attı maçı.
çok fedakarmışsın kardeş.
insan hayvanı söz öbeğinin sözlükteki karşılığı.
bu arkadaşı bu sezon içinde farklı takım * ve şehirlerde * ikinci defa çıplak gözle izliyorum. şunu söyleyebilirim niyeti iyi olabilir bir şeyler yapmaya çalışıyor olabilir. ama kesinlikle beşiktaş ayarında bir forvet değil kendisi. günümüz futbolunda sırtı kaleye dönük uzun santrafor modası geçti malesef. hadi öylesin bunu tekniğinle de birleştirmen lazım. ancak bu arkadaşta tekniğin t'si yok.

edit: batuhan sözlükte.
ertuğrul sağlam gibi stopere dönmesi hem kendisi hem de türk futbolu için iyi olacak futbolcudur.
kayıp şehir dizisindeki irfan karakterine benzettiğim futbolcudur.
allah boy vermiş kapmış koy vermiş. sözünü özetliyor adeta.
HUGO ALMEiDAYI COK DIKATLI BIR SEKILDE IZLEMESI GEREKN FORVET, POZISYON ALISI DURUS NERELERDE BITTIGINI TAKIP ETMELI.
bu gidişle futbol hayatı en kısa süren futbolculardan olacaktır.

adamın yaşı 21, heralde 22'de jübile yapar.
karakteristik özellikleri sebebiyle Beşiktaş'tan bir an önce gönderilmesi gereken kendini geliştirememiş futbolcu müsvettesi.
balotelli'nin daha yeteneksiz versiyonu.
uckur hastasi keyif pezemengi. Saygi kisminda da problem var ama daha genc. Birde yaslanmadi gitti amk yillardir 19 20 lerde takildi eleman.
beşiktaş'ın tasarruf ettiği feda senesinde fena üç kağıda geldiği futbolcudur.

bu adam sezon başında tam 600 bin lira kiralama bedeli ile gelmiş. şu haliyle bırak kiralama bedelini bonservisi bile 100 bin lira etmez.

ayrıca yıllık garanti ücreti 900 bin. yani adam yata yata 900 bin alıyor. artı maç başı 12 bin 500 lira. ekonomi yapan beşiktaş 1,5 milyon liradan fazla parasını çöpe atmış bu arkadaş sayesinde.

ama suç kendisinde değil.
http://beta.eksisozluk.co...atuhan-karadeniz--1559608
http://beta.eksisozluk.co...-karadeniz--1559608?p=142

nereden nereye dediğim oyuncu.
Sinan kurumus kadar katkisi olmayan bir adam.

Insan azicik utanir kendisine yapilan bunca fedakarliktan sonra.

1.Batuhan

2.ibrahim Akin

Size sabredildigi kadar kimseye sabredilmedi. 2 kotu ornek genc futbolcular icin.
yaklaşık 5-6 yıldır 21 yaşında olan ümit vaadeden(!) genç yetenek.